Page 4 of 8

Re: Nepopuliariu motociklu revjusai

Posted: 19 Oct 2010, 20:06
by didzhej
deja, tamposi... tik ten tas tampymasis greitai issiprendzia, ypac pirmu begiu. whatsup?

Re: Nepopuliariu motociklu revjusai

Posted: 20 Oct 2010, 16:16
by Wobbler
mindaugasa vol.2 wrote:na bandau speti: wobliarius neatleidzia pilnai sankabos, kadangi vtwinai nedideliu greiciu judant labai tamposi. sukimo momento judeti uztenka, bet tamposi. nemalonu. tenka prilaikyti sankaba arba deti didele zvaigzde i gala ir vaziuoti aukstesnemis apsukomis.
Exactly :thumbright:
Gaila tik kad prireike dvieju verteju mano revjuzui :D

Re: Nepopuliariu motociklu revjusai

Posted: 20 Oct 2010, 16:20
by Yvl
priprask. tas kur negaliu sakyt supranta tik viena kalba ir dialekta - SAVO :)

Re: Nepopuliariu motociklu revjusai

Posted: 20 Oct 2010, 20:09
by Username
Taip taip taip, dabar jau exactly. Kaip bepaziuresi, begiai pas ta mota nera ilgi. Ilgi begiai buna kai tenka pilnai atleisti sankaba virs 100km/h, su kuo as pastoviai susiduriu.Taip kad nepyp proto :thumbright:

Re: Nepopuliariu motociklu revjusai

Posted: 20 Oct 2010, 22:22
by tckd
Username wrote:Taip taip taip, dabar jau exactly. Kaip bepaziuresi, begiai pas ta mota nera ilgi. Ilgi begiai buna kai tenka pilnai atleisti sankaba virs 100km/h, su kuo as pastoviai susiduriu.Taip kad nepyp proto :thumbright:
kawasaki gajdys pirk suzuki :albino:

Re: Nepopuliariu motociklu revjusai

Posted: 20 Oct 2010, 22:38
by didzhej
suzuki gaidys, pirk ducati/aprilia kitoki italiuksti!

Re: Nepopuliariu motociklu revjusai

Posted: 20 Oct 2010, 23:12
by Renaz
pirk ir gaidi ir drambli!

Re: Nepopuliariu motociklu revjusai

Posted: 21 Oct 2010, 08:27
by Yvl
shauk briedi!

edit: uups... :oops:

Re: Nepopuliariu motociklu revjusai

Posted: 06 May 2011, 13:09
by faze
"Aprilia: seksas ar gemorojus?" :albino:
Reviu apie Pegaso 650 ,92-98m
Zinokite kad Pegasas graiku mitologijoje – sparnuotas arklys. Vaikiskuose sapnuose, prisiziurejus disney multiku atrodo taip:
Image
Paveikslelis skirtas rustesniems rokeriams kurie praleido vaikisku sapnu stadija ir is kart pradejo nuo sapnu apie opozitinius variklius ir amortiku riebokslius.
Bet taigi nenukrypkim nuo temos ir grizkim prie Aprilijos
Drasia violetine (ar Fioletine?) ir vyšniava spalva papuoštas, aprupintas skysciu ausinamu Rotax 650 varikliu jis pasirode ankstyvaisiais devyniasdesimtaisiais
Image
Matome universalu dvejopos paskirties motocikla, skirta asfaltui ir bekelei.
Modelis buves ant tiek sekmingas ir musiet labai technologiskas, todel BMW nusprende savo F650 modeli gaminti Aprilijos cechuose. Vokieciams buvo patiketa tik BMW logo zenkliuku klijavimas ant bako. Ir tai nenuostabu, nes klijavimo technologijas jie atidirbo ant 3 serijos BMW kapotu. (Vaikystej tikrinau- sunkiai nusilupa. Kaip sakoma: fokiska kokibe.)
Ataigis apie Pegasa. Jojo pliusai:
1. Skysciu ausinamas patikimas variklis. (Zemaitijoje uzfiksuotas atvejis, kai Pegasas su pramustu radiatorium nuvaziavo ~100km. Ko pasekoje varikliui nieko neacitiko.)
2. Ausinimo skyscio temperaturos rodykle
Image
Sakyciau daugiau prietaisu padeda orientuotis erdvej. Beigi kokpitas atrodo brabangiau.
3. Uzlenkiamos begiu ir stabdziu kojeles.
4. Plastikai is tvirto plastiko.
5. Versto tipo priekines sakes. Nors nezinau ka jos duoda konkreciai :dontknow: , bet paminet privalau.
6. Softui budingas vibraciju nebuvimas
7. Ass friendly sedyne :bootyshake:
8. Gali pavezint drauga :pagausiu: , nes motociklas skaitosi dvivietis.
9. Operatuvus brangiu detaliu tiekimas per Krastaauto. (atsiminkite kad Aprilia Pegaso ir BMW F650 beveik kai broliai).
10. Pigus ant isigijimo.
Apie minusus:
1. Variklis per daug patikimas, nesuteikia savininkui ziniu apie jo sandara ir remonto ypatybes. Repayr manual galima sudegint peciuje, vis tiek nx jis nereikalingas.
2. Priekinis ratas 19. Taigi ner piktu padangu jajam. Ko pasekoje gauni batonu lietu. Problemos nebelieka, jei i prieki sumontuoji galui skirta attitinkamai kuo siauresnes ismieros padanga.
3. Platus ir lengvai pazeidziamas radiEtorius. Uztat tas padeda gerai orientuotis aliuminiaus suvirinimo kainose ir kold steel klijaus panaudojime.
4. Bekelei per silpni amortizatoriai. Ypac galinis. Nesigydo niekaip.
5. Pakabos guoliukai ir ivores labai kencia nuo smuginiu apkrovu.
5. Nelengvas kiauliukas. Kazkastai 180 kg, jei nepaveda atmintis.
6. Kuro sanaudos nedziugina. 12l~150km.
7. Pigus ant pardavimo.

Eksploatacija arba kaip buvo su anuom vaziuoti:
Viso apie 20kkm.Uzsienyje, eksploatacija vyko asfaltuotais keliais, pas mumi gi Lietuvoj daugiau balomis ir miskeliais. Rezultate Pegasas apvaziavo 2 APL:
Image

Iveike 4 ralius su skirtingu pasisekimu sitaip:
Image

arba taip:
Image

Bet visgi tinkamiausias lazy pakatuskems, nelendant i smelynus ar didesnes balas. Kaip iliustracija pateikiu ramaus popiecio vaizdeli:
Image
Eksploatacijos metu keista sankaba, pakabos guoliukai, amortiku salnikai, vairas, posukiai, kaladeles, veidrodeliai, keliskart virintas radiatorius.

Reziume apie Pegasa:
Nei sekso nei hemorojaus sis aparatas nesuteikia. Ner jis nei kazkuom labai isskirtinis nei kazkuom labai blogas. Tinkamas pabuti pirmu motociklu gyvenime.
Ilgainiui uzsinori lengvesnio, geresnes pakabos ir kt eksploataciniu savybiu motociklo.
Taigis Pegasas buvo sulopytas, meGejiskos spalvos pasalintos, ir atiduotas uz nelabai daug pinigu. Tolesnis likimas nezinomas. Paskutinis vaizdelis:
Image
Ate, Aprilia.
Aciu kad skaitete. Susmatysim Husqvarna skyrelyje.

Re: Nepopuliariu motociklu revjusai

Posted: 06 May 2011, 13:18
by storms
+1

Re: Nepopuliariu motociklu revjusai

Posted: 06 May 2011, 13:42
by MSI
pamirsai paminet ka is teisingu ir geru ranku pegasas paveldetas buvo :popcorn:

Re: Nepopuliariu motociklu revjusai

Posted: 06 May 2011, 14:04
by mindaugasa vol.2
man patinka nuotrauka, kur vairuotojo nr. 68, o motociklo 89. inesa sumaisties.
dar noriu pastebeti, kad pastebejo pirmame piesinuke ne sparnuotas arklys, o sparnuota kumele. gauname: aprilija pegase
autoriui +1
aprilijai pegasei +1

Re: Nepopuliariu motociklu revjusai

Posted: 06 May 2011, 14:07
by didzhej
Paantrinu. Rotax motoras geras. Po beveik 7000 KM vazinejimo su savo BMW (greenmonsterble) nuvaziavau i Krasta, sakau: Aptarnavima, V STUDIJU! O man sako: kiek pravaziuota, tik 7000???? Grizk dar po tiek pat, nejuokink. Teko iseit nuleidus galva.

Re: Nepopuliariu motociklu revjusai

Posted: 06 May 2011, 15:00
by sai
jo, ta foto, kur poza 68 (kur vienas skoloj lieka) neblioga. uztat sekanti neypac.
kazkuo primeni wundi, bet wundi jau turime. aiskus minusas

Re: Nepopuliariu motociklu revjusai

Posted: 06 May 2011, 15:21
by tckd
ajnana aprilka koki notykiai, raumuo, ramantyka :rock: :hippy: restepa