Page 4 of 4

Re: Labai daug už labai mažai - 2001 Honda VTR (parduotas)

Posted: 04 Dec 2010, 18:06
by wundis
Labadiena,

Siandiena sekem trakso pedom.
Image

Re: Labai daug už labai mažai - 2001 Honda VTR (parduotas)

Posted: 05 Dec 2010, 12:44
by nepykit
wundis wrote:Labadiena,

Siandiena sekem trakso pedom.
Nuotrauka labaigraži, bet tai kur video??! :)

Re: Labai daug už labai mažai - 2001 Honda VTR (parduotas)

Posted: 05 Dec 2010, 15:31
by tckd
nuotrauka tai plius 500 lt :rock: tik ten tie trys nigazz ma rodos is merso mage jau derina. :albino:

Re: Labai daug už labai mažai - 2001 Honda VTR (parduotas)

Posted: 05 Dec 2010, 16:28
by sai
pas katra bekerio prilekt?

Re: Labai daug už labai mažai - 2001 Honda VTR (parduotas)

Posted: 08 Dec 2010, 09:34
by Martynas
A tik ne mano garazuose cia veiksmas vyksta... :roll:

Re: Labai daug už labai mažai - 2001 Honda VTR (parduotas)

Posted: 28 Dec 2010, 23:16
by nepykit
Laimėtojo VTR prizo atsiėmimo laikas baigėsi, laimėtojas neatsiliepė, prizas kitą savaitę bus lošiamas iš naujo :)

P.S. Jei laimėtojas įmestu burnauto video, galbūt terminą dar šiek tiek pratęstume ;-)

Re: Labai daug už labai mažai - 2001 Honda VTR (parduotas)

Posted: 31 Dec 2010, 15:39
by wundis
tai labadiena.

gi koznas zino kad prizu atsiemimas numatomas zuikio (interai?) metais, kai bus geriau smaugiama, o kadangi krize i pabaiga tai ir uz daugiau.

vidoe

Re: Labai daug už labai mažai - 2001 Honda VTR (parduotas)

Posted: 04 Jan 2011, 18:04
by nepykit
wundis wrote:tai labadiena.

gi koznas zino kad prizu atsiemimas numatomas zuikio (interai?) metais, kai bus geriau smaugiama, o kadangi krize i pabaiga tai ir uz daugiau.

vidoe
"Už daugiau" turi omeny, kad susimokėsi stormsui už garažo nuomą? :P

Ok, video užsakitytas, terminas truputi prasitęsia ;-)

Re: Labai daug už labai mažai - 2001 Honda VTR (parduotas)

Posted: 04 Jan 2011, 22:18
by Arvis
galbut tuo paciu vilniu pasieks ilgai lauktas apvalus siuntinys is londono (anglija.)

Re: Labai daug už labai mažai - 2001 Honda VTR (parduotas)

Posted: 05 Jan 2011, 00:17
by wundis
tai kaip pasieks tai ohohoho kaip pasieks!

nepraeina ne dienos kuomet nepagalvoju kaip atimt ji is jusu dvasingo garazelio.

Re: Labai daug už labai mažai - 2001 Honda VTR (parduotas)

Posted: 22 Jan 2011, 16:17
by nepykit
Taigi va, nu...

Re: Labai daug už labai mažai - 2001 Honda VTR (parduotas)

Posted: 22 Jan 2011, 20:02
by Dzuku_Briedzis
ale padnugne galine.. tai... cioperisto vazineta? :D

Re: Labai daug už labai mažai - 2001 Honda VTR (parduotas)

Posted: 22 Jan 2011, 22:43
by nepykit
Dzuku_Briedzis wrote:ale padnugne galine.. tai... cioperisto vazineta? :D
Ble, nu negi niekas video nežiūrėjo? :)
http://www.youtube.com/watch?v=5pdBgQrhxig" onclick="window.open(this.href);return false;

Re: Labai daug už labai mažai - 2001 Honda VTR (parduotas)

Posted: 24 Jan 2011, 14:57
by alias
Ė geras numeris!