Page 4 of 4
Re: Labai daug už labai mažai - 2001 Honda VTR (parduotas)
Posted: 04 Dec 2010, 18:06
by wundis
Labadiena,
Siandiena sekem trakso pedom.

Re: Labai daug už labai mažai - 2001 Honda VTR (parduotas)
Posted: 05 Dec 2010, 12:44
by nepykit
wundis wrote:Labadiena,
Siandiena sekem trakso pedom.
Nuotrauka labaigraži, bet tai kur video??!

Re: Labai daug už labai mažai - 2001 Honda VTR (parduotas)
Posted: 05 Dec 2010, 15:31
by tckd
nuotrauka tai plius 500 lt

tik ten tie trys nigazz ma rodos is merso mage jau derina.

Re: Labai daug už labai mažai - 2001 Honda VTR (parduotas)
Posted: 05 Dec 2010, 16:28
by sai
pas katra bekerio prilekt?
Re: Labai daug už labai mažai - 2001 Honda VTR (parduotas)
Posted: 08 Dec 2010, 09:34
by Martynas
A tik ne mano garazuose cia veiksmas vyksta...

Re: Labai daug už labai mažai - 2001 Honda VTR (parduotas)
Posted: 28 Dec 2010, 23:16
by nepykit
Laimėtojo VTR prizo atsiėmimo laikas baigėsi, laimėtojas neatsiliepė, prizas kitą savaitę bus lošiamas iš naujo
P.S. Jei laimėtojas įmestu burnauto video, galbūt terminą dar šiek tiek pratęstume 
Re: Labai daug už labai mažai - 2001 Honda VTR (parduotas)
Posted: 31 Dec 2010, 15:39
by wundis
tai labadiena.
gi koznas zino kad prizu atsiemimas numatomas zuikio (interai?) metais, kai bus geriau smaugiama, o kadangi krize i pabaiga tai ir uz daugiau.
vidoe
Re: Labai daug už labai mažai - 2001 Honda VTR (parduotas)
Posted: 04 Jan 2011, 18:04
by nepykit
wundis wrote:tai labadiena.
gi koznas zino kad prizu atsiemimas numatomas zuikio (interai?) metais, kai bus geriau smaugiama, o kadangi krize i pabaiga tai ir uz daugiau.
vidoe
"Už daugiau" turi omeny, kad susimokėsi stormsui už garažo nuomą?
Ok, video užsakitytas, terminas truputi prasitęsia

Re: Labai daug už labai mažai - 2001 Honda VTR (parduotas)
Posted: 04 Jan 2011, 22:18
by Arvis
galbut tuo paciu vilniu pasieks ilgai lauktas apvalus siuntinys is londono (anglija.)
Re: Labai daug už labai mažai - 2001 Honda VTR (parduotas)
Posted: 05 Jan 2011, 00:17
by wundis
tai kaip pasieks tai ohohoho kaip pasieks!
nepraeina ne dienos kuomet nepagalvoju kaip atimt ji is jusu dvasingo garazelio.
Re: Labai daug už labai mažai - 2001 Honda VTR (parduotas)
Posted: 22 Jan 2011, 16:17
by nepykit
Taigi va, nu...
Re: Labai daug už labai mažai - 2001 Honda VTR (parduotas)
Posted: 22 Jan 2011, 20:02
by Dzuku_Briedzis
ale padnugne galine.. tai... cioperisto vazineta?

Re: Labai daug už labai mažai - 2001 Honda VTR (parduotas)
Posted: 22 Jan 2011, 22:43
by nepykit
Dzuku_Briedzis wrote:ale padnugne galine.. tai... cioperisto vazineta?

Ble, nu negi niekas video nežiūrėjo?
http://www.youtube.com/watch?v=5pdBgQrhxig" onclick="window.open(this.href);return false;
Re: Labai daug už labai mažai - 2001 Honda VTR (parduotas)
Posted: 24 Jan 2011, 14:57
by alias
Ė geras numeris!