Shoei XR 1100 - L
Re: Shoei XR 1100 - L
:salmasruko:
Re: Shoei XR 1100 - L
kur tau mentas neispopuliarins brando, kuri pats nesioja?? 
Smoothly, gently.. open the throttle!!!
- mindaugasa vol.2
- Dievo treneris
- Posts: 13060
- Joined: 21 Jan 2008, 18:09
- Location: balsiai
- Contact:
Re: Shoei XR 1100 - L
hehe, pajuokavau, taip nesake.storms wrote::salmasruko:
nupirksi nauja palta ir dvi poras batu ir skaityk, gali ziureti salmo
cross cojones PC
Re: Shoei XR 1100 - L
:salmasrukoanyway:
Re: Shoei XR 1100 - L
Asai tai galiu tik paantrint kad shovei xr 1100 labai dziugina, jemkit kam reikia, nepasigailesit (gal...).
Jei butu S tai pats imciau...
Jei butu S tai pats imciau...
Re: Shoei XR 1100 - L
race your life
Re: Shoei XR 1100 - L
Labadien, GerbiamaSAI. Nutai jei prekė domina (tikrai L?), taigi užtenka skambtelėti ir pasinaudoti nario nuolaida (maloni staigmena).
Nors, kita vertus, manau galima būtų paderinti ne tik L dydį, bet ir išdažymo schemą (kam aktualu). Bet del pastarojo varianto neprižadu, nes kaip jau minejau - reiketu derinti. Hau
.
Nors, kita vertus, manau galima būtų paderinti ne tik L dydį, bet ir išdažymo schemą (kam aktualu). Bet del pastarojo varianto neprižadu, nes kaip jau minejau - reiketu derinti. Hau
...Forlanas...