Page 4 of 19

Re: MotoGP 2011

Posted: 18 Mar 2011, 22:24
by Username
Antroji MotoGP 2011 praktika is Kataro 2011-03-18:

http://moto.failai.lt/MotoGP2011/MotoGP ... ish.MF.mkv" onclick="window.open(this.href);return false;

Re: MotoGP 2011

Posted: 19 Mar 2011, 00:49
by Username
Trecioji MotoGP 2011 praktika is Kataro 2011-03-18:

http://moto.failai.lt/MotoGP2011/MotoGP ... 264.MF.mp4" onclick="window.open(this.href);return false;

Re: MotoGP 2011

Posted: 19 Mar 2011, 22:39
by Username
MotoGP kvalifikacija is Kataro 2011-03-19:

http://moto.failai.lt/MotoGP2011/MotoGP ... 264.MF.mp4" onclick="window.open(this.href);return false;

Re: MotoGP 2011

Posted: 20 Mar 2011, 15:05
by mindaugasa vol.2
ale storneras geroj nuotaikoj, ania?

Re: MotoGP 2011

Posted: 20 Mar 2011, 17:12
by Username
Stoneris toje trasoje visada geroje nuotaikoje buvo.Dar 2006m kai kvalifikacijoje paeme pirma vieta su satelitine Honda, krito i aki jo pasirodymas toje trasoje.

Sakyciau neblogoje nuotaikoje Honda.Padare mota kuris vaziuoja.Nebent kokia nors Yamaha atsigautu, tai gal ir bus kovos tarp komandu.

Taciau turiu pasakyti kad Pedrosa varo gerai.Sitoje trasoje jis niekada gerai nepavarydavo o dabar atrodo visai neprastai.Vadinasi pagrindinese, europinese, trasose turetu pavaryti dar geriau.Ypac kai pilnai atsistatys sveikata.

Aisku pagrindinis berneliu rupestis bus nenusijobinti ir finisa pasiekti.Kova tarp australo ir ispano jau prasidejo.

Re: MotoGP 2011

Posted: 20 Mar 2011, 17:46
by mindaugasa vol.2
ti komentatoriau biski lojo, kad ducati visa gyvenima turjo kazkokiu problemu su priekio ar tai grip'u ar tai feel'u, hehe.
uztai ir stoneris jobindavosi anksciau laiko. gal honda neturi tokio gliuko?

Re: MotoGP 2011

Posted: 20 Mar 2011, 18:08
by tckd
panasu kad idomu nebus. bet nepaziurejes nezinosi :-k

Re: MotoGP 2011

Posted: 20 Mar 2011, 18:23
by mindaugasa vol.2
nebus.
neziuresim.
palauksim kol husabergas isstatys komanda!

Re: MotoGP 2011

Posted: 20 Mar 2011, 20:09
by Username
panasu kad trys vienodos Hondos kaposis neblogai ir todel idomus bus?

Re: MotoGP 2011

Posted: 20 Mar 2011, 22:00
by storms
wundis pavare

Re: MotoGP 2011

Posted: 20 Mar 2011, 22:07
by tckd
nu matalino virai :rock:

Re: MotoGP 2011

Posted: 20 Mar 2011, 22:20
by Username
jorgis pavare neblogai. dominavimo nebuvo, hebra vare visi kartu visas gonkes. Gali nusimatyti labai neblogas sezonas su Stoneriu, Lorenzo ir Pedroza artimoje kovoje.

Re: MotoGP 2011

Posted: 20 Mar 2011, 22:25
by jara
o tai irasas bus? :)

Re: MotoGP 2011

Posted: 20 Mar 2011, 22:28
by inter
Nu ka, Stoneris iš naujo perfrazavo posakį iš "Operacija Y" (Userneimai???) - "treniruisia na koshkach". Dabar tai - "treniruisia na ducati". Cool.
Nemėgau Rossio, nes ans laimėdavo viską iš eilės ir gadindavo intrigą, bet dabar pradedu mėgt, nes bent jau akivaizdžiai stengėsi ir driftino abiem ratais.
Stoneris ir Korkė šauniai smaugė, bet to ir reikėjo tikėtis. O va Pedrosa nustebino kova iki galo ir suteikė vilčių. Tai už jį ir sirgsiu.
Dar matėt kaip hondos fainai bėgius junginėja, atseit per 8ms! Kai ducati tuom tarpu per 46ms! Tai arba Pedrosa su Stoneriu per offseason'ą treniravo čiurnas ir mažino reakcijos laiką, arba... kažkas iš MotoGP nužiūrėjo Speedmonkey sprendimą kvikšifteriui iš kwako stabdžių varlytės. Nors ne, sako, kad viskas mechaniškai dantračių bagalba dėžėje. Gal kas galit papaišyt kaip ten daugmaž viskas galėtų vykti? Išbandysim lazdynuose su dukačiu ir po to nebrangiai parduosim TheDoctor! Ha, pažiūrėsim kaip tada verks Stoneris :blackeye: .

Re: MotoGP 2011

Posted: 20 Mar 2011, 22:29
by Username
jara wrote:o tai irasas bus? :)
kas cia per klausimas?? :)