Page 4 of 17
Posted: 14 Dec 2009, 19:59
by inter
Labadien, gal yra ant Wilno motociklinyku su mazais arba blogiausiu atveju vidutiniais... (atitinkamai S arba M) ARAI salmais? O tai gal kur ant Wilno yra ARAI pardavykla, kad pasimatuot?
Susikloste labai liudna situacija. Kaledos ant nosies, o ybejui ispuole nepakartojamo grozio Kenny Roberts replica. Pardavejo nurodytos galvos dydis (coliais) atitinka manaji, o bet taciau salmas tai yra S dydzio. Kai tuo tarpu visi mano deveti salmai is garsiausiuju salmu gamintoju plejados (AGV, Shoei, Nolan) tiko budami M dydzio. Pardavejas prisipazino, kad HJC ir KBC firmu salmus jis devi M dydzio, o Arajus jam kazkodel suejo S'as. Tai kuo tiket? Pasiduot emocijoms, ar ne? Primenu, kad ant nosies Kaledos, noriu antros dovanos sau. Kaip elgtis? Tai jei niekas neturi S dydzio Arai Kenny Roberts replikos, tai gal kas nors is manes perpirktu uz brangiau, jei kartais man netiktu? Nebukit kiaules, gi Kaledos!
Akcentuoju, kad siandien, rytoj, poryt aktualus pasimatavimo aspektas. [-o<
Posted: 14 Dec 2009, 20:59
by tckd
siandien an pasimatavimo galim pasioulyti karsta kaledini laukneseli Airoh is luondono nuo kulinarijos sefo (husabrg spalvu kantroles komiteto apruved)
[-o<
pasveriau rodo 1060, matyt bus vedejas po pamusalu prispjaudes ybo specifikacijoj stovi 1000 gr.
kas matuotis nenori gali pavartyti Essential Superbike papke su Dukakiu an virselio.
Posted: 14 Dec 2009, 21:09
by w919
inter wrote:Labadien, gal yra ant Wilno motociklinyku su mazais arba blogiausiu atveju vidutiniais... (atitinkamai S arba M) ARAI salmais? O tai gal kur ant Wilno yra ARAI pardavykla, kad pasimatuot?
Susikloste labai liudna situacija. Kaledos ant nosies, o ybejui ispuole nepakartojamo grozio Kenny Roberts replica. Pardavejo nurodytos galvos dydis (coliais) atitinka manaji, o bet taciau salmas tai yra S dydzio. Kai tuo tarpu visi mano deveti salmai is garsiausiuju salmu gamintoju plejados (AGV, Shoei, Nolan) tiko budami M dydzio. Pardavejas prisipazino, kad HJC ir KBC firmu salmus jis devi M dydzio, o Arajus jam kazkodel suejo S'as. Tai kuo tiket? Pasiduot emocijoms, ar ne? Primenu, kad ant nosies Kaledos, noriu antros dovanos sau. Kaip elgtis? Tai jei niekas neturi S dydzio Arai Kenny Roberts replikos, tai gal kas nors is manes perpirktu uz brangiau, jei kartais man netiktu? Nebukit kiaules, gi Kaledos!
Akcentuoju, kad siandien, rytoj, poryt aktualus pasimatavimo aspektas. [-o<
Mano Arai Condor M dydzio, preleg i Zirmunus ir pasimatuosi. Mano tel. +370 614 61266.
P.S. kitu firmu devedavau L, o Arajus M guli kaip nulietas.
Posted: 14 Dec 2009, 21:21
by inter
Uzskaitau dvigubai, ibo dukakis 1:1 kaip mano, o tie kaukuoliukai su angeliukais unt salma akcentuoja ir pabrezia priestaringai israiskinga meniskos sielos tamstos esybe! Swerge kvalitet spalvu palete nuginkluos net arsiausius skeptikus!
Posted: 14 Dec 2009, 21:30
by inter
Mano Arai Condor M dydzio, preleg i Zirmunus ir pasimatuosi. Mano tel. +370 614 61266.
P.S. kitu firmu devedavau L, o Arajus M guli kaip nulietas.
O, iskart matosi, kad protingas zmogus, iskart i desimtuka! Ir vis todel, kad galva didele (L)

. Ryt vakarop uzsuksiu in svecius!
Posted: 14 Dec 2009, 22:38
by Lucas
Na ne vien tik murzini Airoh turi buti.
Buvau ikises galvele i toki modelaiti. Lengvas, teisingas, kokybiskai isdroztas. Pinlockas, antifogas ir kiti pribumbasai.
Posted: 14 Dec 2009, 23:55
by xkuza
A galiu tamstai shublerta M pasiulyt pasimatuot?
Posted: 15 Dec 2009, 09:09
by inter
Negaliu nesutikti, Schuberth M dydzio taip pat mielai pasimatuociau. Vistik pirmenybe siandien ein ARAI'ui, nes ten gi Kenny Roberts replica, blin. REPLICA!

Posted: 15 Dec 2009, 12:00
by sai
inter wrote:REPLICA!
kokie sudukai aptemde akis? gal jau laikas unitazu gretas papildyti?

Posted: 15 Dec 2009, 12:10
by El Traxo
Tučkui prie šalmo siūlyčiau Camelbak Chaos hydraišuoną
Petruškevičius tau padėkos
Posted: 15 Dec 2009, 12:44
by didzhej
kokie litai/eurai?
Posted: 16 Dec 2009, 20:40
by inter
sai wrote:inter wrote:REPLICA!
kokie sudukai aptemde akis? gal jau laikas unitazu gretas papildyti?

Ai, stiklinaite Weinachtswein isgeriau, po to dar... ir dar... bet unitazams dar nesijauciu pribrendes!
Bet griztant prie temos pasinaudodamas eteriu perduodu padeka w919 uz ARAI prisimieravimo galimybes. Reziumuojant - ARAI Condor size M yr patogiausias salmas, kuri tik man teko deveti, tobulai tiko.
Skirtumas tarp Nolan arba Shoei tas, jog ARAI'us tobulai atitiko mano galvos forma ne tik virsutineje dalyje (na, sakykim ausu lygyje), bet ir apatineje, ties smakru. Arai sunku uzsideti ir nusiimti, bet sekmingai uzsidejus ispudis toks, kad net ir neuzsisegus dirzelio salmo nepamestum niekaip.
O isvados, isvados tokios, kad galutinai pereinu prie ARAI size M paiesku. Aciu uz demesi.

Posted: 17 Dec 2009, 11:02
by jara
inter wrote:sai wrote:inter wrote:REPLICA!
kokie sudukai aptemde akis? gal jau laikas unitazu gretas papildyti?

Ai, stiklinaite Weinachtswein isgeriau, po to dar... ir dar... bet unitazams dar nesijauciu pribrendes!
Bet griztant prie temos pasinaudodamas eteriu perduodu padeka w919 uz ARAI prisimieravimo galimybes. Reziumuojant - ARAI Condor size M yr patogiausias salmas, kuri tik man teko deveti, tobulai tiko.
Skirtumas tarp Nolan arba Shoei tas, jog ARAI'us tobulai atitiko mano galvos forma ne tik virsutineje dalyje (na, sakykim ausu lygyje), bet ir apatineje, ties smakru. Arai sunku uzsideti ir nusiimti, bet sekmingai uzsidejus ispudis toks, kad net ir neuzsisegus dirzelio salmo nepamestum niekaip.
O isvados, isvados tokios, kad galutinai pereinu prie ARAI size M paiesku. Aciu uz demesi.

na, kad jau isgyrete. gal tokiu atveju kas nors turite araju xl dydzio ant pasimatavimo? arba L?

Posted: 15 Feb 2010, 17:45
by tckd
Posted: 15 Feb 2010, 17:58
by Username
let the kanka be with you