Page 4 of 8

Re: sezon nr. 2011

Posted: 02 May 2011, 08:38
by mindaugasa vol.2
Laba diena,

Ieskau knygos "Kaip nustoti jaudintis ir pradeti vazineti motociklu?"
Kas turi ar mate, ar kaimynas turi?

Re: sezon nr. 2011

Posted: 02 May 2011, 08:52
by ezhiukas
skaitau kad nieko neiseis pakol nenustosi gerti kefyra ir nepasitrauksi is anoniminiu motoblaivininku kampelio :)

Re: sezon nr. 2011

Posted: 02 May 2011, 08:55
by mindaugasa vol.2
susije?!?

Re: sezon nr. 2011

Posted: 02 May 2011, 09:26
by Username
1. Reikia tureti mota su kuriuo gali isvaziuoti i bendro naudojimo kelius
2. Reikia nusistatyti taisykle: daugiau 120km/h nevaziuosiu
3. Esant geram orui sedi ant to moto ir vadovaudamasis taisykle nr.2 isvaziuoji pasivazineti savo malonumui.

Efektas bus. Darykite.

Re: sezon nr. 2011

Posted: 02 May 2011, 09:36
by mindaugasa vol.2
1, yra
2, ir taip daugiau nevaziuoja
3, bbz

Re: sezon nr. 2011

Posted: 02 May 2011, 09:50
by Ricardo
Manyciau sios dvi nuostabios knygos tamstai tikrai padetu.... :roll:

er3rr_018[1].jpg
er3rr_018[1].jpg (62.74 KiB) Viewed 2486 times
er3rr_007[1].jpg
er3rr_007[1].jpg (76.28 KiB) Viewed 2486 times

Re: sezon nr. 2011

Posted: 02 May 2011, 10:03
by mindaugasa vol.2
imu abi

Re: sezon nr. 2011

Posted: 02 May 2011, 23:16
by gintaras13
Sitas tai uzskaitau =D> :D :rock:

Re: sezon nr. 2011

Posted: 03 May 2011, 14:58
by Teo
zborai artÄ—ja:

Image

Re: sezon nr. 2011

Posted: 03 May 2011, 15:02
by ezhiukas
haha, galima ir prie 0 km/h tai zazhigat', kad visiems bloga bus :)

Re: sezon nr. 2011

Posted: 16 May 2011, 10:36
by mindaugasa vol.2
labadiena,

tai kada raidautas? kur renkames? kada isvaziuojame?
sezono kiekviena minute brangi (mazdaug 20lt)
kad i kacerga, kada i aukstadvari, kada i poznane, kada i brno, kada pas renaza i pievas, kada i traxo kalna, kada amebinis enduro?
ble, pagalvojau, pas rena tai toli.

Re: sezon nr. 2011

Posted: 16 May 2011, 10:42
by Dzuku_Briedzis
tai gal siandien strelka Bukiszhky? Patikrinsim wundzio sakes :D

Re: sezon nr. 2011

Posted: 16 May 2011, 10:49
by tckd
Dzuku_Briedzis wrote:tai gal siandien strelka Bukiszhky? Patikrinsim wundzio sakes :D
bukisski sakes tikrinsit? :pazors: kieme pavazinekit per bardiura tas pats bus.

Re: sezon nr. 2011

Posted: 16 May 2011, 10:55
by Wobbler
mindaugasa vol.2 wrote:labadiena,

tai kada raidautas? kur renkames? kada isvaziuojame?
sezono kiekviena minute brangi (mazdaug 20lt)
kad i kacerga, kada i aukstadvari, kada i poznane, kada i brno, kada pas renaza i pievas, kada i traxo kalna, kada amebinis enduro?
ble, pagalvojau, pas rena tai toli.
Sutinku ir paantrinu :cheers:
Renkames pas Wobbler'i :albino: :la:

Re: sezon nr. 2011

Posted: 17 May 2011, 14:14
by Renaz
mindaugasa vol.2 wrote:ble, pagalvojau, pas rena tai toli.
Toli? Pzdc.
Tai, kad pro tamstos svecius dviraciu praminu! O cia matasyklas! 5 min. ant dvieju pirstu pamyzt!