Page 4 of 8
Re: sezon nr. 2011
Posted: 02 May 2011, 08:38
by mindaugasa vol.2
Laba diena,
Ieskau knygos "Kaip nustoti jaudintis ir pradeti vazineti motociklu?"
Kas turi ar mate, ar kaimynas turi?
Re: sezon nr. 2011
Posted: 02 May 2011, 08:52
by ezhiukas
skaitau kad nieko neiseis pakol nenustosi gerti kefyra ir nepasitrauksi is anoniminiu motoblaivininku kampelio

Re: sezon nr. 2011
Posted: 02 May 2011, 08:55
by mindaugasa vol.2
susije?!?
Re: sezon nr. 2011
Posted: 02 May 2011, 09:26
by Username
1. Reikia tureti mota su kuriuo gali isvaziuoti i bendro naudojimo kelius
2. Reikia nusistatyti taisykle: daugiau 120km/h nevaziuosiu
3. Esant geram orui sedi ant to moto ir vadovaudamasis taisykle nr.2 isvaziuoji pasivazineti savo malonumui.
Efektas bus. Darykite.
Re: sezon nr. 2011
Posted: 02 May 2011, 09:36
by mindaugasa vol.2
1, yra
2, ir taip daugiau nevaziuoja
3, bbz
Re: sezon nr. 2011
Posted: 02 May 2011, 09:50
by Ricardo
Re: sezon nr. 2011
Posted: 02 May 2011, 10:03
by mindaugasa vol.2
imu abi
Re: sezon nr. 2011
Posted: 02 May 2011, 23:16
by gintaras13
Re: sezon nr. 2011
Posted: 03 May 2011, 14:58
by Teo
zborai artÄ—ja:

Re: sezon nr. 2011
Posted: 03 May 2011, 15:02
by ezhiukas
haha, galima ir prie 0 km/h tai zazhigat', kad visiems bloga bus

Re: sezon nr. 2011
Posted: 16 May 2011, 10:36
by mindaugasa vol.2
labadiena,
tai kada raidautas? kur renkames? kada isvaziuojame?
sezono kiekviena minute brangi (mazdaug 20lt)
kad i kacerga, kada i aukstadvari, kada i poznane, kada i brno, kada pas renaza i pievas, kada i traxo kalna, kada amebinis enduro?
ble, pagalvojau, pas rena tai toli.
Re: sezon nr. 2011
Posted: 16 May 2011, 10:42
by Dzuku_Briedzis
tai gal siandien strelka Bukiszhky? Patikrinsim wundzio sakes

Re: sezon nr. 2011
Posted: 16 May 2011, 10:49
by tckd
Dzuku_Briedzis wrote:tai gal siandien strelka Bukiszhky? Patikrinsim wundzio sakes

bukisski sakes tikrinsit?

kieme pavazinekit per bardiura tas pats bus.
Re: sezon nr. 2011
Posted: 16 May 2011, 10:55
by Wobbler
mindaugasa vol.2 wrote:labadiena,
tai kada raidautas? kur renkames? kada isvaziuojame?
sezono kiekviena minute brangi (mazdaug 20lt)
kad i kacerga, kada i aukstadvari, kada i poznane, kada i brno, kada pas renaza i pievas, kada i traxo kalna, kada amebinis enduro?
ble, pagalvojau, pas rena tai toli.
Sutinku ir paantrinu
Renkames pas Wobbler'i

Re: sezon nr. 2011
Posted: 17 May 2011, 14:14
by Renaz
mindaugasa vol.2 wrote:ble, pagalvojau, pas rena tai toli.
Toli? Pzdc.
Tai, kad pro tamstos svecius dviraciu praminu! O cia matasyklas! 5 min. ant dvieju pirstu pamyzt!