Page 4 of 5

Re: Project: Tech apziura

Posted: 03 Jun 2011, 12:40
by tomasn
skaitau, kad nei vieno musu nuomone neitakos TA centro spacialisto nuomones. beje, gali pasiskambinti i ten ir pas juos pasiklausti

Re: Project: Tech apziura

Posted: 03 Jun 2011, 12:46
by didzhej
eisiu su dede uz rankos, kad itikintu nuomone to kuris bus salia. kaip skaitot, praeisiu??? :)

Re: Project: Tech apziura

Posted: 03 Jun 2011, 13:09
by jara
jei svies tiesiai, praeisi.
jiems manau realiai px. svarbu, ka aparatas parodo, o kaip jis ta parodo, jiems dizn :)

Re: Project: Tech apziura

Posted: 03 Jun 2011, 13:26
by Teo
manau kad ne. ten dirba vieni asilai, nesupras kas cia per tiurlingas

Re: Project: Tech apziura

Posted: 03 Jun 2011, 13:33
by tckd
jei svies normaliai tai koks pagrindas butu pramest? :-k

Re: Project: Tech apziura

Posted: 03 Jun 2011, 13:38
by Teo
tckd wrote:jei svies normaliai tai koks pagrindas butu pramest? :-k
nu kad ir koks nors naujas "direktoriaus isakymas" ...

Re: Project: Tech apziura

Posted: 07 Jun 2011, 22:22
by zil130
Pamenu pirmam minkštuoliui tai poch kaip švietė galinis originalus stopas, ieškojo raidžių, nerado, ilgai dvejojo, bet uždėjo lipuką.

Re: Project: Tech apziura

Posted: 30 Jun 2011, 16:21
by jara
siandien buvo praeita technikine Cbr 600 rr 05.
pagrindinis dalykas prie kurio bande kabintis - dusle! Jardine buvo negirdeta. prase parodyt kazkokius zymenis, kurie paliudytu, akd tai sertifikuotas produktas ir pan. kiek padiskutavus isvada buvo tokia - "na, baubia proto ribose, tai ok" :)

o tai kad keleivio sedyne pritvrtinta su scotchu, teilas neprisuktas, nera ortakiu ir pan - visiskai nezukliuvo :)

Re: Project: Tech apziura

Posted: 30 Jun 2011, 22:57
by tckd
jara wrote: o tai kad keleivio sedyne pritvrtinta su scotchu, teilas neprisuktas, nera ortakiu ir pan - visiskai nezukliuvo :)
kiek pamenu priekis buvo is senuku produkcijos, tai viskas apruvinta :rock: :albino:

Re: Project: Tech apziura

Posted: 21 Jul 2011, 13:39
by tomasn
vapros na zasypku. kiek kart galima bandyti pakartotinai atlikti TA? Per skirta menesi kiek nori kartu? ar viena kart pabandei pakartotinai ir vel bendra tvarka?

Re: Project: Tech apziura

Posted: 21 Jul 2011, 16:15
by 1966
PTA – privalomosios techninės apžiūros metu nustačius, kad transporto priemonė techniškai netvarkinga, jos valdytojas, vadovaujantis LR susisiekimo ministro 2008 m. spalio 24 d. įsakymu Nr. 3-406 patvirtinto “Motorinių transporto priemonių ir jų priekabų privalomosios techninės apžiūros atlikimo tvarkos aprašo ” 22 punktu, Techninės apžiūros rezultatų kortelė (ataskaita) su joje nurodytais privalomosios techninės apžiūros metu nustatytais trūkumais transporto priemonės valdytojui suteikia teisę vieną mėnesį nuo jos išdavimo dienos atlikti transporto priemonės pakartotinę (-es) apžiūrą (-as). Pakartotinės apžiūros kaina priklauso nuo apžiūros metu nustatytų trūkumų kiekio ir jų pobūdžio, t. y. nuo patikros apimčių, nurodytų žvaigždutėmis pažymėtuose punktuose.
Reziume: mėnesio bėgyje nors ir kasdien (jų darbo laiku)....
Plačiau:
http://www.tuvlita.lt/lt/apziuros_atlikimo_kainos" onclick="window.open(this.href);return false;

Re: Project: Tech apziura

Posted: 21 Jul 2011, 16:18
by tomasn
na as ta teksta skaiciau ir buvau padares tokia pacia isvada del daugiskaitos galuniu. tiesiog norejau pasitikslinti, o telefono tuvlita nekelia visa diena. abaliai.
dekui!

Re: Project: Tech apziura

Posted: 29 Mar 2012, 20:00
by rprznt
didzhej wrote:Kaip manot, praeis TA?

didzhej kaip sekes TA su nakleikem?

Kaip tik uzsisakiau panasias naktleikas, idomu ar ismesti 6 svarai i bala ar nevisai...

Re: Project: Tech apziura

Posted: 06 Apr 2012, 20:52
by Yvl
Tai pristatau ateinanciu dvieju sezonu spalvas: pilka!
TA praeidineta sekanciai: 2 valandos eiluteje prie Tuvlitos. 15 minuciu prie tusciu vartu laukiant kol kantralieriai istrauks burtus, kuriam eit. Ateina dede krykstaudamas, kad turi 650 Dragstara. Paklause, ar duslerkos nekeistos. Acpekit, ka atsakiau? :albino: tada liepe stumtis ant stabdziu stendo, tada ant lenpu stendo (aciu direktoriui uz labai simpatiska europine aki. Sviecia dailiai). Dede nustebo, kad akis europine. Pato liepe nekurt viduj ir stumt laukan. Ten prilipde nakleike ir paprase uzkurt... Tradadada-bych bach pykst pokst rutututuu!
Seniokui akys is orbitu tik pyst:
-Apgavai suka, cia gi kiauros dudos! Butum viduj uzkures-buciau turejes ishmest von...
Pas juos kiba ausyse sertifikuoti dB mieruokliai implementuoti? Vienzo atsisveikinom, atsibuciavom. Sake daugiau su tokiu ismetimu nebeatvaziuot. Visiem geru svenciu!

Re: Project: Tech apziura

Posted: 06 Apr 2012, 21:05
by El Traxo
nu bet 2 val. tarčialint eilėj su tikimybe 50/50 tai skaitau zapadlo. ](*,)
Ar ne geriau pasiregistruoti ir ramiai gauti liBduką Viršuliškėse?