Page 4 of 7
Re: BSB 2011 prasideda si savaitgali...
Posted: 01 Jun 2011, 16:34
by Username
Suzinokite: BigBang R1, vaziuojantis WSBK, yra pats galingiausias motas su ~230Ag. Taciau Aprillia turi didziausia Top Speed deka geresnes aerodinamikos (i kuria ieina mazas Biaggi).
Re: BSB 2011 prasideda si savaitgali...
Posted: 01 Jun 2011, 16:49
by sai
tai jo. ir laverty, ir melandri liuks varo, o bsb tai nezinau situacijos

Re: BSB 2011 prasideda si savaitgali...
Posted: 01 Jun 2011, 16:57
by Wobbler
Kalbu apie superstotsk, kur mocas nuo stokinio nedaug
skyriasi. ('nedaug' - salyginai)
Superbike klaseje nuo stokinio moto mazai kas like.
Re: BSB 2011 prasideda si savaitgali...
Posted: 01 Jun 2011, 17:16
by Wobbler
Big bang varinkelis turi platesni paskirstymo velena,
del kurio prie didelio vaziavimo tempo motociklui neuztenka
ground clearance'o. Taip pat ant jo uzdetas balance shaft'as,
Kuris suletina variklio issisukima, bei 'sugeria' kelias bhp
prie aukstu apsuku.
Superbike klaseje clearance'o problema issprendziama
pakeliant moca, pakeitus sakes ir amortizatoriu.
Velenas yra balansuojamas be originalaus balance shafto,
tuomi jis yra palengvinamas.
Superstocko klaseje sitie mod'ai neleidziami.
Tas pats WSB Superstock klaseje - R1'u nedaug.
Re: BSB 2011 prasideda si savaitgali...
Posted: 20 Jun 2011, 09:52
by tckd
pratesiant tomaseno minti apie motokrosa an bsb tai nebazar stai prasom virai
vipina
backflipina

Re: BSB 2011 prasideda si savaitgali...
Posted: 20 Jun 2011, 10:44
by Wobbler
Dar atkreipkite demesi i pasistumdyma alkunemis pirmuose
dviejuose po starto posukiuose Knockhill trasoje. Skaitau
motokrosistai turetu ko pasimokint.

Re: BSB 2011 prasideda si savaitgali...
Posted: 05 Jul 2011, 21:54
by Username
Tai jeigu ka, tai BSB backlipina ir motokrosina sekmingai toliau
Re: BSB 2011 prasideda si savaitgali...
Posted: 05 Jul 2011, 22:29
by Wobbler
http://www.youtube.com/watch?v=lZ7RRF2qu5U" onclick="window.open(this.href);return false;
Ouch!..
Re: BSB 2011 prasideda si savaitgali...
Posted: 05 Jul 2011, 22:58
by mindaugasa vol.2
kawasakiai nelaiko aliejaus?
Re: BSB 2011 prasideda si savaitgali...
Posted: 06 Jul 2011, 12:13
by M`BaubZ
tikrai taip! nepamirškim, kad kawasaki įkalė paskutinę vinį į šių metų nw200 grabą.
Re: BSB 2011 prasideda si savaitgali...
Posted: 07 Jul 2011, 09:55
by El Traxo
flyin' high, into the sky...

Re: BSB 2011 prasideda si savaitgali...
Posted: 06 Aug 2011, 22:50
by Wobbler
Foto ripartazas is Brands Hatch
Re: BSB 2011 prasideda si savaitgali...
Posted: 07 Aug 2011, 11:23
by Username
Re: BSB 2011 prasideda si savaitgali...
Posted: 07 Aug 2011, 21:01
by mindaugasa vol.2
heh, kul.
nr 60 tai poseris biski? cia jau po gonkiu, speju?
mergyna tai 300 kojom stumia, nia?
pala, trys baikai - trys karves? kodel? o ar su visais begiais?
Re: BSB 2011 prasideda si savaitgali...
Posted: 08 Aug 2011, 21:27
by Wobbler
Lucky shots