Page 4 of 13

Re: Aliuminio virinimas

Posted: 15 Oct 2012, 15:51
by mindaugasa vol.2
zilai, labadiena, kur perkate volframa? jeigu serpantine, tai gali neatrasyti.

Re: Aliuminio virinimas

Posted: 15 Oct 2012, 21:59
by zil130
Matai, pas mus anksčiau dirbo toks tipas, tai ans labai mėgo pirkti visko daug. Tai kol kas dar nepirkom, o kai nenaudoji tai ilgam užtenka. reiks pažiūrėt ko ten ir iš kur yra.

Re: Aliuminio virinimas

Posted: 16 Oct 2012, 08:26
by mindaugasa vol.2
ta proga siandien parasiau lietuviu liaudies daina, kuria skiriu zilui

motoroleriu vaziuoju,
vejas plesia plaukus
o, mana mergele
lauk jau nebelaukus!

rankena uzlauziu,
vaizdas susilieja
o, mana mergele
liksi netekejus!

Re: Aliuminio virinimas

Posted: 16 Oct 2012, 08:42
by tckd
tai cia ne prasciau uz S. Neries "lauk manes"
ides idomu i mokyklos vadovelius? autorius Lietuviu liaudis?

Re: Aliuminio virinimas

Posted: 16 Oct 2012, 09:03
by mindaugasa vol.2
jeigu turetum wolframo, tai parasytu lietuviu liaudis daina ir tau
:wolframas:

Re: Aliuminio virinimas

Posted: 16 Oct 2012, 09:12
by wundis
Nuostabu, ar galėtumėme išgirsti dainos melodiją?

Re: Aliuminio virinimas

Posted: 16 Oct 2012, 10:07
by Yvl
mindaugasa vol.2 wrote:jeigu turetum wolframo, tai parasytu lietuviu liaudis daina ir tau
:wolframas:
Turiu. Šliūbinį žiedą (ŽIEDĄ!!!), bet neduosiu. Žmona neleidžia

Re: Aliuminio virinimas

Posted: 16 Oct 2012, 10:16
by mindaugasa vol.2
kotiruojamas wolframas su cirkoniu abo, da geriau, su lantanu. gryno volframo ziedu tegu toliau dziaugiasi zmona

Re: Aliuminio virinimas

Posted: 16 Oct 2012, 10:18
by Yvl
Volframas su angliais!

Re: Aliuminio virinimas

Posted: 16 Oct 2012, 10:20
by zil130
vaizdas susilieja - nipravdo nu bet skladno.

Re: Aliuminio virinimas

Posted: 22 Oct 2012, 14:57
by tomasn
tai skias klausimas metalistams. reikalingas aliuminio 3-4 mm storio laksto gabalelis. mazdag 30x150 mm. kas turit? kokioj atlieku parduotuvej ieskot? agrotiekimas? pirmininkas?

Re: Aliuminio virinimas

Posted: 22 Oct 2012, 15:02
by mindaugasa vol.2
Daugiau klausimu su perdavimu negu su paciu liuminiu

mobile mindaugasa

Re: Aliuminio virinimas

Posted: 22 Oct 2012, 15:27
by tomasn
atvaziuoju siandien i balsiu ir perduodi :blackeye:

Re: Aliuminio virinimas

Posted: 22 Oct 2012, 20:11
by mindaugasa vol.2
kaip matome - nevisai taip, heh

edit: gal ryt 20-20.30?
diena nebusiu ant vilniaus
paskambink

Re: Aliuminio virinimas

Posted: 25 Oct 2012, 20:18
by mindaugasa vol.2
Serpantinas neturi, ir net negirdeje (kas yr nenuostabu) rudo wolframo. Teko imti zalia. Zilai?

mobile mindaugasa