Page 4 of 18
Re: sezon nr. 2012
Posted: 03 Jan 2012, 09:53
by El Traxo
cybervikingo sūnus?
Re: sezon nr. 2012
Posted: 03 Jan 2012, 10:30
by Yvl
Kamstis - naujas meme???

Re: sezon nr. 2012
Posted: 03 Jan 2012, 10:48
by Abbath
Durneiblia

+1
Re: sezon nr. 2012
Posted: 03 Jan 2012, 11:22
by mindaugasa vol.2
hehehe +1
Re: sezon nr. 2012
Posted: 17 Jan 2012, 09:01
by storms
vakar ziedo komisija nusprende, kad cervestas 2012 sezone atstovaus H ziede.
kotokiu variantu komisija nesvarste
Re: sezon nr. 2012
Posted: 17 Jan 2012, 09:06
by mindaugasa vol.2
tai jo, nieks nepermus gamyklinio honda remimo.
tai skaiciuojam: 2hondos ir 1kawasakis. useraname, be taves zalieji gauna i skudurus. prirasau zx10r, gerai?
Re: sezon nr. 2012
Posted: 17 Jan 2012, 10:00
by M`BaubZ
tai su keweseklu palystation-box-10r važiuos atmaskis, kuris iš frakcijos kažkaip išėjęs...
Re: sezon nr. 2012
Posted: 17 Jan 2012, 10:03
by mindaugasa vol.2
o! tai rezultatas 2:2.
bet jei usernameas prisijungs, tai dodam H i kaulus
Re: sezon nr. 2012
Posted: 17 Jan 2012, 10:05
by storms
palapala
pamrisai H slapt aginkla
2012 baikeris ozkutis kausis del prizu!
Re: sezon nr. 2012
Posted: 17 Jan 2012, 10:09
by mindaugasa vol.2
na cia jau perlenkete lazda.
baikeris ozkutis uzsikurs motobloka lygiai du kartus: per atidaryma ir per uzdaryma.
Re: sezon nr. 2012
Posted: 17 Jan 2012, 10:17
by storms
mindaugasa vol.2 wrote:na cia jau perlenkete lazda.
baikeris ozkutis uzsikurs motobloka lygiai du kartus: per atidaryma ir per uzdaryma.
buna ir reciau
bet 2012 yra permainu metai
lips ant podiumo
Re: sezon nr. 2012
Posted: 17 Jan 2012, 10:17
by Yvl
mindaugasa vol.2 wrote:na cia jau perlenkete lazda.
baikeris ozkutis uzsikurs motobloka lygiai du kartus: per atidaryma ir per uzdaryma.
Bus pragresas, lyginant su pernai ?
Re: sezon nr. 2012
Posted: 17 Jan 2012, 21:04
by jara
pala pala, o kodel H vistgaidis neskaiciuojamas?
tipo nuraset???

Re: sezon nr. 2012
Posted: 17 Jan 2012, 22:35
by storms
o tai cia kuris?
Re: sezon nr. 2012
Posted: 17 Jan 2012, 22:36
by jara
su katruo lekiau pirma sezona
nezinia ar siemet vel nebus jo atgimimas