Page 4 of 45

Re: Neanoniminis motofitneso kampelis

Posted: 24 Oct 2011, 10:54
by tckd
mountain biking :lopinys: cia renazo workauta idejai? :binky:

Re: Neanoniminis motofitneso kampelis

Posted: 24 Oct 2011, 10:55
by ezhiukas
bet tai avg speed tik 10 km/h? Turbut net nesuprakaitavai, rukydamas pasivazinejai :)

Re: Neanoniminis motofitneso kampelis

Posted: 24 Oct 2011, 10:55
by Username
41.6km/h tai jau Mindaugas dejo is visu jegu, kaip kokioje kacergos tiesiojoje? :)

Re: Neanoniminis motofitneso kampelis

Posted: 24 Oct 2011, 10:55
by mindaugasa vol.2
tkdc: ti blet, o kokia rusy reikejo rinktis? palm beach walking with the bitch?
eziukuj: prasome pastebeti, kad asfalto pakeliui nesutikta, bet gi rasiau, kad turistavau. savaitgalys gi.
zr.

Re: Neanoniminis motofitneso kampelis

Posted: 24 Oct 2011, 17:29
by sai
ezhiukas wrote:o sportas. Maratonui matyt ruosiesi?
taip, sportas, kitaip tokiu disciplinu as ir nesuprantu. norint vaziuot ziede kitaip nelabai ir iseitu.
norint maratonui ruostis is tikro reiktu dar intensyviau dirbti, ta pacia treniruote reiktu dvigubint ir dar sekundziu nusimest. arba mazesniu tempu, bet ilgint distancija. plius dazninti treniruotes. as gi dirbantis zmogus, butu sunku suspet. o tuo labiau pasiruost rezultatui.
si savaitgali siguldoj 55km begimas kalnuota vietove. gal atsiras norinciu? fitneso kanpelio komisija paspaustu ranka :)

Re: Neanoniminis motofitneso kampelis

Posted: 24 Oct 2011, 19:50
by ezhiukas
siandien nubegau 6 km. Man uztenka. 55 jau pereboras. Busiu po to liesas kaip zilas, ka zmones pagalvos.

Re: Neanoniminis motofitneso kampelis

Posted: 24 Oct 2011, 22:03
by Username
Jeigu po kiekvieno begimo 2x uzvalgysi, liesas nebusi :)

Re: Neanoniminis motofitneso kampelis

Posted: 24 Oct 2011, 22:21
by zil130
Cheche, visi nori būti ploni, ar matėt kada kokį šou, kaip pasidaryti storam, nerą tokių, visi nori būti ploni.
Ainu suvalgysiu dvi Nomedas.

Re: Neanoniminis motofitneso kampelis

Posted: 24 Oct 2011, 23:11
by Wobbler
+1
Matacyklai su plonais mataciklistays geriau traukia

Re: Neanoniminis motofitneso kampelis

Posted: 25 Oct 2011, 13:35
by mindaugasa vol.2
zilas yra prarijes soliteri. va ir visas fitnesas pagal zila, ha!
nesiskaito
sportuojam toliau

Re: Neanoniminis motofitneso kampelis

Posted: 25 Oct 2011, 15:47
by zil130
Tai kad ne kažkas ir belieka...

Re: Neanoniminis motofitneso kampelis

Posted: 26 Oct 2011, 09:12
by mindaugasa vol.2
Labadiena,
man tai egzistencinis klausimas: dychalke vs. sirdies darbas.
Kadangi gaunasi nelabai susije dalykai
Pvz. kas geriau: varyti, kol putos is nasru eit pradeda, nu, tipo pompa?
ar varyti lyriskai sau svilpaujant, bet islaikant auksta pulsa ir kol nutirpsta rankos (heh, sirdis-nupiepele nepajegia krauju aprupinti?)
aciu
vorkaut uber alles!

Re: Neanoniminis motofitneso kampelis

Posted: 27 Oct 2011, 20:04
by 1966
(ne agitacija, ne reklama) siaip vieno daktarelio pamastymai... :dontknow:
Medicinos mokslų daktaras Paulo Ubiratanas dirba Porto Alegrė Brazilijoje ligoninės vyriausiuoju gydytoju. Žemiau - fragmentas interviu, kurį jis davė vietinei televizijai:
Kl.: Pratimai širdies ir kraujagyslių sistemai pratęsia gyvenimą - ar tai tiesa?
Ats.: Širdis sukurta susitraukti tam tikrą kiekį kartų. Nešvaistykite jų pratimams. Jums skirtas gyvenimas baigsis nepriklausomai nuo to, kaip jūs eikvosite širdies susitraukimus. Tai tas pats lyg sakytumėt, kad galite pratęsti savo automobilio gyvenimą, jeigu jį itin greitai vaikysite. Norite gyventi ilgiau? Miegokite per siestą.

Kl.: Kokie reguliarių fizinių pratimų privalumai?
Ats.: Mano filosofija tokia: jeigu jums nieko neskauda, nieko nedarykite. Jūs visiškai tvarkoje.

Kl.: Kaip galima sporto salėje atsikratyti antsvorio?
Ats.: Visiškai niekaip. Vienintelis dalykas, kurio pasiekiame pratimais raumenims - atitinkamo raumens padidėjimas.

Kl.: Ar reikia mažinti alkoholio vartojimą?
Ats.: Jokiu būdu. Vynas gaminamas iš uogų. Brendis - tai distiliuotas vynas, o tai reiškia, kad iš uogų pašalintas skystis, dėl to iš jų jūs gausite daugiau naudos. Alus irgi gaminamas iš javų. Neribokite perdėtai jo vartojimo.

Kl.: Ar reikia liautis valgyti raudoną mėsą? Daugiau valgyti vaisių ir augalinio maisto?
Ats.: Reikia suprasti maitinimosi efektyvumo strategiją. Ką valgo karvės? Žolę ir kukurūzus. Kas tai? Augalinis maistas. Tokiu būdu jautienos gabalas - pats efektyviausias būdas pasisavinti augalinį maistą. Norite valgyti javus? Valgykite vištieną.

Kl.: Keptas maistas kenksmingas?
Ats.: Mūsų laikais maistą kepame ant augalinės kilmės aliejų, jis jų prisotinamas. Kaip gali būti kenksmingas papildomas augalinis maistas?

Kl.: Šokoladas kenksmingas?
Ats.: Tai kakava. Tai augalinis maistas. Geras produktas valgyti ir būti laimingu. Gyvenimas neturi būti kelionė iki karsto nusiteikus į jį patekti visiškai sveikam, su patraukliu ir gerai išsilaikiusiu kūnu. Geriausia pradėti kelionę su alumi vienoje rankoje ir sumuštiniu kitoje ir baigti ją po daugelio sekso valandų, su visiškai pavargusiu, sunaudotu kūnu, rėkiant - tai buvo verta to, kokia puiki kelionė!..

Kl.: Ką Jūs dar galite patarti?
Ats.: Jeigu nuolatinis vaikščiojimas būtų naudingas, paštininkai būtų nemirtingi. Orkos visą gyvenimą plaukioja, valgo žuvį ir geria vandenį ir vis dėlto jos storos. Kiškiai bėgioja ir šokinėja be paliovos, bet gyvena ne ilgiau kaip 15 metų.
Vėžliai nebėgioja ir nieko neveikia, o gyvena 450 metų...

Re: Neanoniminis motofitneso kampelis

Posted: 27 Oct 2011, 20:19
by mindaugasa vol.2
jau matytas 10kartu.
vieno zmogaus viena nuomone. bbs zino is kokio konteksto istraukta? bbs zino ar toks zmogus aplamai egzistuoja?
kazkoks nonsesas: antsvorio atsikratyti negalima niekaip, valgykit, gerkit alkoholi ir viskasbus zjb.
intervju turbut labai didelis argumentas tinginiams ginti savo pozicijas

Re: Neanoniminis motofitneso kampelis

Posted: 27 Oct 2011, 21:31
by Username
Kazkur skaiciau vieno japono gydytojo stebejimus su zmonemis (kurie truko 30-40metu). Daug ten visokiu isvadu, bet viena pvz tokia: tie kurie periodiskai vazineja su dviraciu gyvena ~5m ilgiau.

Taip kad 'faktu' buna kokiu tik nori