Page 4 of 16
Re: 2013 motociklai
Posted: 10 Jan 2012, 16:52
by Yvl
tu efkunui tai pasakyk

Re: 2013 motociklai
Posted: 11 Jan 2012, 00:07
by El Traxo
Skaitau, kad efkonui dar daug žolės apšikti, kol ateis laikas pretenduot į motociklų visažinio toną. Nors vieną gerą pamoką davė visiem - bain e reis viner baike dazn meik ju e reis viner, yven if ju luk fentestik on it. Bat fenk ju fo ziat investment of pruf
Re: 2013 motociklai
Posted: 11 Jan 2012, 08:29
by storms
Re: 2013 motociklai
Posted: 11 Jan 2012, 11:59
by Abbath
efk0nas wrote:Kad ir
šitas, blyn. Nors ir nebais aš myliu dukius, ale vis geriau už žemės ūkio techniką.

Supratau tiek, kad Dukatis puikiai tinka žaist šachmatais.
Re: 2013 motociklai
Posted: 11 Jan 2012, 13:18
by Wobbler
El Traxo wrote:Skaitau, kad efkonui dar daug žolės apšikti, kol ateis laikas pretenduot į motociklų visažinio toną. Nors vieną gerą pamoką davė visiem - bain e reis viner baike dazn meik ju e reis viner, yven if ju luk fentestik on it. Bat fenk ju fo ziat investment of pruf
Arba galima kitaip: buying a Harley Davidson with shit loads of accessories doesn't necessarily make you a tough anarchistic biker with rebellious soul and free spirit as those tussles on your handlebars and Confederate flag on that 5m mast might suggest. But thanks for your custom with us!

Re: 2013 motociklai
Posted: 11 Jan 2012, 13:23
by efk0nas
Aš tai skaitau, kad Traxas eilinį kartą nusisvaigo, bet iš esmės tai who cares?

Re: 2013 motociklai
Posted: 11 Jan 2012, 17:50
by Yvl
Ble. Be kamintaru

Re: 2013 motociklai
Posted: 11 Jan 2012, 18:34
by storms
ble ble efkunai....
Re: 2013 motociklai
Posted: 11 Jan 2012, 22:38
by El Traxo
Wobbler wrote:Arba galima kitaip: buying a Harley Davidson with shit loads of accessories doesn't necessarily make you a tough anarchistic biker with rebellious soul and free spirit as those tussles on your handlebars and Confederate flag on that 5m mast might suggest. But thanks for your custom with us!

ti kad visokiais šūdais apsikarstę juokdariai juokingai nivalinančiais nivalitais prisuka daugiau kilometrų, nei kiti juokdariai, kurie nusiperka mocą nusifotkinimui ir paskui laksto po internetus ieškodami didesnių juokdarių ant išsiliejimo

Re: 2013 motociklai
Posted: 11 Jan 2012, 22:49
by storms
ka ant manes pasakei?
Re: 2013 motociklai
Posted: 11 Jan 2012, 23:05
by mindaugasa vol.2
taip! ka, ka pasakei ant stormso?!,
Re: 2013 motociklai
Posted: 11 Jan 2012, 23:14
by Wobbler
Aha
Tai apsikarste vis del to....
Re: 2013 motociklai
Posted: 11 Jan 2012, 23:25
by Yvl
wobleriuk, kai biski ni fkurse diela, tai nejuokingai tau gaunas

Re: 2013 motociklai
Posted: 11 Jan 2012, 23:34
by wundis
prikeliu tema:
ar 2012aisiais bus perkeliamos karves? jei taip tai kur? jei ne tai kodel. ir ar atsigaus db kolegiu kampelis?
Re: 2013 motociklai
Posted: 11 Jan 2012, 23:35
by storms
kaip tik dabar ruosiausi perkelti karve is vieno garazo kampo i kita
taip pat domina db kampelis. tiksliau db killeris