Page 4 of 5

Re: Stojasi ar gula

Posted: 17 Jan 2013, 12:54
by jara
skaitydamas forumiuka turejai suprast i kuria tema turejo atgult tavo pirmoji zinute :pizdujmikliainamo:

Re: Stojasi ar gula

Posted: 17 Jan 2013, 12:59
by Yvl
pirmas pranesimas ir is karto ne ten :briedis:

Re: Stojasi ar gula

Posted: 17 Jan 2013, 13:27
by wundis
tai, kadangi neprisistate, trinam lauk? ar dar duodam sansa parasyt zinute ne vietoj?

Re: Stojasi ar gula

Posted: 17 Jan 2013, 13:28
by sai
Zuzas wrote:skaitydamas forumą matau daug teisingo humoro, bet šitoj temoj nifigą nesupratau - Jūs čia rimtai ? ar pasiekiau savo humoro jausmo lubas...
turi lygiai pusvalandi suzinot forumiuko tolerancijos ribas
edit. wundi jo :)

Re: Stojasi ar gula

Posted: 17 Jan 2013, 13:32
by wundis
o jeigu zmogus pietaut isejo? gal tada tegul greiciau kotleta valgo...

Re: Stojasi ar gula

Posted: 17 Jan 2013, 13:37
by sai
nu. zmogus pralauke puse metu, kad prisiregistruotu, kai pagaliau pavyko, isejo iki kiosko, grizta - banas :) gal tiesiog ner ka rasyt naujoku kampe.

Re: Stojasi ar gula

Posted: 17 Jan 2013, 13:42
by jara
wundis wrote:tai, kadangi neprisistate, trinam lauk? ar dar duodam sansa parasyt zinute ne vietoj?
wundi, wyperdaliaj lauk! maciau, sedejo online valanda, neprisistate, tad turbut ne ten pataike :)

Re: Stojasi ar gula

Posted: 17 Jan 2013, 13:43
by wundis
na niekas nesake kad mf yra sazininga viskas ir teisinga. liko 15 minuciu.

Re: Stojasi ar gula

Posted: 17 Jan 2013, 13:46
by Dzuku_Briedzis
gal laiko iki vakaro duodam. Zmogui gal kultururinis sokas.

Re: Stojasi ar gula

Posted: 17 Jan 2013, 13:47
by wundis
Tai kad sedi skaito. Arba pirmininko 2006 metu archyvus surado ir isejo zoles ieskot :/

Re: Stojasi ar gula

Posted: 17 Jan 2013, 14:09
by tomasn
pirstai dreba po pirmininko archyvu skaitymo, surinkt teksto nebegali :grauziu:

Re: Stojasi ar gula

Posted: 17 Jan 2013, 14:13
by mindaugasa vol.2
as tai nezinau: matalini, kiek jegos leidzia, guldai, keli.. visa save atiduoti greiciui ir adrenalinui.. o kazkas bando iziureti tame humora?!?
guldymas ir kelimas yra fundamentalus motorcyklizmo elementai.
ar tai gali buti juokinga?
gal ponui juokinga ir pvz. traku pilis?

Re: Stojasi ar gula

Posted: 17 Jan 2013, 14:52
by wundis
Gal ponas ir is seimo juokiasi :/

Re: Stojasi ar gula

Posted: 17 Jan 2013, 20:36
by Zuzas
Jofaną, praleidau visą pusdienį apie save ! Kažin kai miegosiu dbar. Aš plem takus minu kas atrakint gali, o čia komisija dantis rakinėja...

Į temą - gazo atidarymu stabdomas tolimesnis moto kritimas į posukį, ne vairu. Galima ir vairu, bet tam reikia daugiau fizinių jėgų. Nors ką čia vyrams rašau, einu apie enduro paskaityt ko pribliauta

Re: Stojasi ar gula

Posted: 18 Feb 2013, 19:16
by nesidomek
kad ir amebiskas raideris ale gerai pailiustruoja binaru:
http://www.youtube.com/watch?v=_Yyud_aqMGE" onclick="window.open(this.href);return false;