Page 4 of 17

Re: MotoGP 2013

Posted: 07 Apr 2013, 22:42
by storms
markezui +1

Re: MotoGP 2013

Posted: 07 Apr 2013, 22:59
by inter
Ilgai rinkausi už ką sirgt, bet daktaro važiavimas negali palikt abejingu. Rossi +1 ir daugiau tokių kovų!
Jei taip visus metus varys, pažadu nusipirkt kokį #46 suvenyrą :glasses7:

Re: MotoGP 2013

Posted: 07 Apr 2013, 23:17
by Username
Nu sitas gonkes uzskaitau. Tikrai Rossis parode nebloga show, abi Hondas padare tvarkingai ir svariai. Galvojau liks 4 vietoje, bet biski nustebino.

O internetuose, sito zmogaus komentaras tai prajuokino:

http://www.crash.net/motorsports/have_y ... otogp.html" onclick="window.open(this.href);return false;

:D :D

Re: MotoGP 2013

Posted: 08 Apr 2013, 00:01
by El Traxo
skaitau visiem top 5 finišuotojams po 250.
Įdomu, kad Lorenzo bosas jau buvo bepradedas persti į vandenį, mol vaikiui šiemet vargiai taip pavyks, kaip pernai. Atitinkamai Rosius su Lorenzo pradėjo pijarinti Kračlousą. Kol visi maudėsi panegirikoj, vargonai atsuko rankenų :pagausiu:

Re: MotoGP 2013

Posted: 08 Apr 2013, 09:45
by mindaugasa vol.2
"sita zinute yra beverte be piesinuku*" (liet.)
* be video** (aut. past.)
** ftp (savaime aisk.)

Re: MotoGP 2013

Posted: 08 Apr 2013, 10:59
by Username
mindaugasa vol.2 wrote:"sita zinute yra beverte be piesinuku*" (liet.)
* be video** (aut. past.)
** ftp (savaime aisk.)
Klausau shefs :salut:

/****/MOTOGP2013/R01.Qatar/MotoGP.2013.Round01.Qatar.Race.Eurosport.mp4

Re: MotoGP 2013

Posted: 09 Apr 2013, 23:08
by Username
Tai siais metais arkliu dar siek tiek priaugo (naturalus progresas) ir Qatare hebra myne virs 340km/h...

Mugello target - 355+?

http://resources.motogp.com/files/resul ... 1_156b4e6a" onclick="window.open(this.href);return false;

Re: MotoGP 2013

Posted: 21 Apr 2013, 23:29
by inter
Bet tai kaip čia taip, nepaisant visų komentatorių pagyrų Markėzui man gontkės pasirodė blankokos. Crutchlowas bandė sensacingai važiuot, važiavo, paliko įspūdį, o paskui matyt susitaikė su pozicija. Pedrosa ilgai nepasidavė Markėzui, bet galiausiai tikra pilno kontakto kova taip ir neužvirė. Nu Bradlas pagaliau apdėjo Rossi, tai vokiečių komentatoriai aiškino, kad šitas vaikis vos ne istoriją rašo. :glasses7:

Re: MotoGP 2013

Posted: 03 May 2013, 14:54
by Wobbler
Evrosportas gyvai transliuoja Moto3 praktika is Jerez su slow-mo ir be komentaru.
jei patransliuos ir MotoGP be komentaru, tai busiu jiems labai dekingas uz toki prOn

edit
bb ten. Moody jau isijunge mikrofona ir tarska o Ryder'is jam burbuliuojanciu balsu pritaria. lieku NEdekingas.

Re: MotoGP 2013

Posted: 03 May 2013, 15:16
by tckd
taigi galima turn off volume :) mocu garsa pasileisk is jutube

Re: MotoGP 2013

Posted: 04 May 2013, 01:06
by Username
Cia jeigu kam idomu, kiek reikia guldyti o kiek islipti:

Re: MotoGP 2013

Posted: 04 May 2013, 01:32
by Username
Slowmoshynas (gerulis):

http://youtu.be/FQevhAINS_U" onclick="window.open(this.href);return false;

Re: MotoGP 2013

Posted: 04 May 2013, 08:55
by mindaugasa vol.2
Heh, bet kay vale yra betarpiskas bicas?

mobile mindaugasa

Re: MotoGP 2013

Posted: 04 May 2013, 09:28
by Username
o.taip.

Re: MotoGP 2013

Posted: 04 May 2013, 09:47
by Wobbler
Rossi mokinasi nauju triuku is jaunimo? anksciau jis taip nenusikabindavo