Page 4 of 6
Re: Draudimas 2013
Posted: 27 Mar 2013, 13:19
by Dzuku_Briedzis
Proxas wrote:Username wrote:wundis wrote:tu cia ne motoroleri draudi kartais?
nu labadiena. Kawasaki lytras. britvuke
sake kazkokia akcija hujakcija, spec.pasiulymas. paziuresim ka atsius
Hmm idomu kas per akcija, gal neskupu pasidalinti brokerio kontaktais?

Cituodami nutrinkit bent sali citatos.. o tai gaunasi tokia bybiene, kaip va kad as padariau

Re: Draudimas 2013
Posted: 27 Mar 2013, 13:20
by ezhiukas
tai kad internetu paskutiniu metu man pigiau gaunasi nei per brokerius...
Re: Draudimas 2013
Posted: 27 Mar 2013, 13:22
by Username
As pas ta pati brokeri (ir greiciausiai draudimo kompanija) draudziuosi metai is metu, gal del to po biski kiekvienais metais kaina mazina? O kai kaitalioji vis pas kita kiekvienais metais tai negauni kazkokios lojalumo nuolaidos?
Re: Draudimas 2013
Posted: 27 Mar 2013, 13:23
by wundis
tai kad yra tik 2 budai draustis - papai arba internetu.
Re: Draudimas 2013
Posted: 27 Mar 2013, 13:24
by Proxas
Username wrote:As pas ta pati brokeri (ir greiciausiai draudimo kompanija) draudziuosi metai is metu, gal del to po biski kiekvienais metais kaina mazina? O kai kaitalioji vis pas kita kiekvienais metais tai negauni kazkokios lojalumo nuolaidos?
Kiek esu pastebejes tai nebaisiai jie ten su lojalumais kazhka zhaidzhia, dazhnai brokeriai ant gannedideliu komisiniu patys sedi taigi jeigu tau numeta reishkias sau nedameta - nelietuvishkas biznis :]
Nelaikyk spintoj - pasidalinkt kontaktais pigaus brokerio

Re: Draudimas 2013
Posted: 27 Mar 2013, 13:53
by tckd
dar yra gyvu brokeriu? skaitau verslo dinozaurai paliubomu. aj draudziai tuos kur enterneto dar neturi

Re: Draudimas 2013
Posted: 27 Mar 2013, 14:43
by Proxas
tckd wrote:dar yra gyvu brokeriu? skaitau verslo dinozaurai paliubomu. aj draudziai tuos kur enterneto dar neturi

Man brokere pasiule tam paciam PZU 166 penegus uzh 12 menesiu, kai tuom tarpu internete su ju pavasarine nuolaida 182... pasirodo dar ne dinozaurai
Bet su salyga kad ash boisiai skupas - noriu dar pigiau

Re: Draudimas 2013
Posted: 27 Mar 2013, 15:11
by El Traxo
tckd wrote:dar yra gyvu brokeriu? skaitau verslo dinozaurai paliubomu. aj draudziai tuos kur enterneto dar neturi

Skaitau, kad amžiaus kategorija 50+ draudžiasi gyvai - brokerEi parina į ragelį apie nuolaidas, anie velkasi iš rajono į kita miesto galą, vargsta su parkingu ir t.t. Bo jei nebūtų klientūtos, nebūtų ir brokerių.
Re: Draudimas 2013
Posted: 03 Apr 2013, 09:05
by mindaugasa vol.2
Draugas oem tai idomiai draudesi: bykoz motorcyklas registruotas imones vardu, tai draudimas 9men beveik 150lt ir stazo neklausia.
mobile mindaugasa
Re: Draudimas 2013
Posted: 03 Apr 2013, 11:55
by sai
imonems eina pabrangimas automatiskai, su iskaiciuota rizika, kad gali pienburnis uz vairo atsidurt
Re: Draudimas 2013
Posted: 03 Apr 2013, 13:06
by tckd
draugo draugas pienburnis

nusivalyk piena nuo lupu pries vaziuodamas i magadana!
Re: Draudimas 2013
Posted: 04 Apr 2013, 14:21
by storms
Čia viliuko cilylkės draudomo pasiulymai. xebra kažkur kosmose gyvena
Re: Draudimas 2013
Posted: 04 Apr 2013, 15:28
by Proxas
Oho stiprokai...
man vakar Gjensidige pasiule 850 uzh metus tai zhvengem cia visas ofisas, pasirodo palyginus dar pigiai

Re: Draudimas 2013
Posted: 04 Apr 2013, 15:35
by Yvl
museu pamiršo skaičiuoklėj NOK į LTL perjungt

Re: Draudimas 2013
Posted: 04 Apr 2013, 15:36
by El Traxo
Tai musiau gjensidigai nenori užsiimti PVCADu, o viešai deklaruoti atkazus - klijantai susipainios ir visai spjaus ant firmos. Tuomet belieka kalti kosminius įkainius ir būti tikriems, kad durnių neatsiras.
