Page 4 of 4
Re: kompresorius
Posted: 10 Nov 2015, 10:00
by mindaugasa
pripus. tiesiog nervina pertraukos, kol uzpumpuoja resiveri. mano gaidukas didesnis (!), bet ir tai nespeja daputineti, jei pistoletu daugiau pasinaudoji.
apie daugiau oro imancius irankius net nekalbu.
Re: kompresorius
Posted: 10 Nov 2015, 10:02
by ezhiukas
tai jei reikia tik padangai pripust, galima maza nuo prikurkes nusipirkt. Jei ne pats pigiausias kitajozas, tai visai neblogai veikia.
Re: kompresorius
Posted: 10 Nov 2015, 11:28
by wundis
lopams
Re: kompresorius
Posted: 10 Nov 2015, 17:49
by El Traxo
ezhiukas wrote:tai jei reikia tik padangai pripust, galima maza nuo prikurkes nusipirkt. Jei ne pats pigiausias kitajozas, tai visai neblogai veikia.
Tai jo. Perki KOMPRESORIŲ kaip aš, ir ramios bites

Re: kompresorius
Posted: 10 Nov 2015, 17:58
by Yvl
El Traxo wrote:Tai jo. Perki KOMPRESORIŲ kaip aš, ir ramios bites

pas mani panašus OEM koNplektas Seate vietoj zapaskės buvo. Abu ingredientus vienu metu panaudojau tik vieną kartą per 10 metų. Pūtykla dar padeda pavasarį/rudenį garažioky alų prie nuimtų žieminių/vasarinių ratų geriant ir stebint kiek per nesezoną lentyna oro sunaudojo
Re: kompresorius
Posted: 10 Nov 2015, 19:01
by sai
Volkswageniniai kompresoriai geri. Darbuotojai ispyzdino per savaite mazdaug. Su statoiliniu kitaicu du metus puciau viska is eiles, vienu metu kasdien. Skaitau uzteks enruro padugnem
Re: kompresorius
Posted: 10 Nov 2015, 19:09
by mindaugasa
Ne, nu ar uz tokia lietuva kovojom? gal kas nors naudojasi dviratine pompa ar pucia burna?
Sent from my HUAWEI U9510E using Tapatalk
Re: kompresorius
Posted: 10 Nov 2015, 19:48
by tckd
Visi padangu putejai su prikurkiniais sudais einanx iskart,kas skaityt nemoka tai parasau kad tema ne tik apie padangu putima. Putimas ir SIS BEI TAS daugiau.
Re: kompresorius
Posted: 10 Nov 2015, 20:02
by mindaugasa
uzpliusavau tkdc is karto
Re: kompresorius
Posted: 10 Nov 2015, 21:06
by zil130
Kokie vis tik jūs žiaurūs. Vėl man pompą prapist...ą priminėt. Žodžiu jei pamatysit Audi bulka tikra bulka su Numeriu VVT bet koks skaičius liepkit ataduot pompą man.
Dabar apie tučkų. Kiekvienas šūdas kažko vertas. Jei perki pigų imk kuo sunkesnį ir kad būtų daug aliuminio. bent brangiai priduosi un metalo.
Re: kompresorius
Posted: 10 Nov 2015, 21:39
by tomasn
Nu nesakykit ponas zilas. Garazo reikmems uzteks ir kokybiskesnio kitaico. Kadaise woo buvo istyres, kad is sudu, maziausiai sudu smirda Sumake kompresoriai
Re: kompresorius
Posted: 10 Nov 2015, 23:27
by tckd
O woo tyrimas ar neapsiribojo vienas draugas sake? Nu bet jei veikia tai gal galima daryt prielaida kad ir tomasenui veiks.
Re: kompresorius
Posted: 11 Nov 2015, 00:02
by zil130
Kokybiškesni kitaicai, tai skaitau tik pardavėjų blablabla. Perki pigiausią ir nesiparini. Sugenda meti lauk vėl naują perki. To tikiesi - tą gauni. nia? Dabar kas bus jei perki brangiau ir gauni tą patį šūdą. Žodžiu garažo reikmėms užteks belin kokio, tik prieš jungdami nepamirštam, Tėvemūsų ir .. t.t. Bet būna kartais tarp naudotų ir tikrų perliukų, deja sunku rast. O woo tai patys žinot, jam makakės patiko tai sumake gal irgi nieko toki atveju.