Page 4 of 4
Re: Europos čempionatas Albacete 2013m
Posted: 16 Oct 2013, 18:05
by Arvis
mindaugasa wrote:Kaip arvis neteisingai masto, juk cia placiai zinomas atvejis: isvaziavo vyrai&mergynos i gonkes. . .tuo paciu ir palenktyniavo
Sent from my GT-P1010 using Tapatalk 2
Esu dalyvaves keliuose susirinkimuose kur savo produktus prezentavo sveciai is rusijos. Tai va jie i tokias prezentacijas irgi savo bobas tempiasi kaip i ekskursija.
Re: Europos čempionatas Albacete 2013m
Posted: 16 Oct 2013, 19:48
by Wobbler
Лучше последний участник в гонке, чем первый пиздун на трибуне!

Re: Europos čempionatas Albacete 2013m
Posted: 16 Oct 2013, 19:52
by storms
Paliubomu geriau kažką daryt nei nedaryt.
Re: Europos čempionatas Albacete 2013m
Posted: 16 Oct 2013, 20:45
by Yvl
Viriukai viriukai. Kalba ne apie darymą/nedarymą. Kalba apie durnus pasiteisinimus, net kai niekas to neklausia!
Re: Europos čempionatas Albacete 2013m
Posted: 16 Oct 2013, 21:40
by tckd
Nu tigi uzbego uz akiu. Vistiek los

))
Re: Europos čempionatas Albacete 2013m
Posted: 17 Oct 2013, 11:24
by inter
Daugkartiniam "+" nes vaziavo, o juk galejo surast melejona pasiteisinimu kodel nevaziuot.
Bet kodel niekur nemaciau revjuvso nuo pirmo asmens? Gi idomu butu paskaityt - nauja trasa (kaip vaziuot, kur stabdytis...), europos cempionatas (kuo skiriasi nuo LT cempionato...), varzovai, techniniai nesklandumai ir improvizacijos juos sprendziant. Fotografas jau gal treti metai visad po ranka, belieka pora sakiniu nuo saves po kiekviena nuotrauka pridet. PR skyrius cia akivaizdziai praleidzia gera proga pasireklamint ir pritraukt remeju. Nu paziurekit i Vanago nuotykius Dakare. Tokie niuansai kaip kad kiek kartu vertesi arba per kiek laiko perrinko greiciu deze kartais atmintyj istringa labiau negu iskovota vieta. Tuo labiau, kad LT ziede ir taip naujienu stinga. Jei ne CR trackdejai ir ne MF kampelis, atrodytu, kad visai nieko nevyksta.
Sai, perduok, kad tauta reikalauja duonos ir zaidimu = revjuvsu.

Re: Europos čempionatas Albacete 2013m
Posted: 17 Oct 2013, 18:32
by Wobbler
+1 inter
Be PR siais laikais toli nenuvaziuosi. Bet gal but misteris Pladas toli ir nenori vaziuoti?
Arba jis yra drovaus, demesio sau nemegstancio budo.
Re: Europos čempionatas Albacete 2013m
Posted: 18 Oct 2013, 00:59
by RobertasRR
inter +1
Re: Europos čempionatas Albacete 2013m
Posted: 23 Oct 2013, 22:49
by inter
Panasu, kad Sai tautos pageidavimus vistik perdave kam reikia :-)
http://www.lmsf.lt/menu/news/pladas_eur_cemp1135
Sai pliusas, revjuvso autorei trigubas pliusas!

Re: Europos čempionatas Albacete 2013m
Posted: 25 Oct 2013, 21:19
by RobertasRR
jau 3 svetainės davė info
+ 1