Page 4 of 5

Re: MOTOGP 2016

Posted: 18 Jul 2016, 01:16
by Wobbler
like

Re: MOTOGP 2016

Posted: 26 Jul 2016, 15:07
by storms
gal kam bonbonkių parvežt?

Re: MOTOGP 2016

Posted: 20 Aug 2016, 09:26
by Username
Be komentaru:

https://youtu.be/9cGZBpvvb40" onclick="window.open(this.href);return false;


P.S. Ar Storms pagavo momenta?

Re: MOTOGP 2016

Posted: 20 Aug 2016, 09:39
by mindaugasa
Ateityje gali buti naudos toki finta on purpose, nia? Ir taip abiem ratais slysta, alkunem braukia, nedidelis skirtumas.

Sent from my MotoG3 using Tapatalk

Re: MOTOGP 2016

Posted: 21 Aug 2016, 01:55
by storms
Učio mokina Valę smaugt
Image

Re: MOTOGP 2016

Posted: 21 Aug 2016, 01:57
by storms
Učio mokina Valę smaugt
Image

Re: MOTOGP 2016

Posted: 21 Aug 2016, 09:21
by alias
mindaugasa wrote:Ateityje gali buti naudos toki finta on purpose, nia? Ir taip abiem ratais slysta, alkunem braukia, nedidelis skirtumas.

Sent from my MotoG3 using Tapatalk
Skaitau jis tirėtų gauti baudos nu nes te kažkaip nesąžuninga. Čia kaip ant dviračio ratukus palaikymo prisukt kad nenuvirstum :/


sent from tapšnatok

Re: MOTOGP 2016

Posted: 11 Sep 2016, 23:04
by Username
Vyrai aiskinasi svaraus lenkimo savoka:

https://vimeo.com/182314089" onclick="window.open(this.href);return false;

Re: MOTOGP 2016

Posted: 12 Sep 2016, 12:03
by storms
Gonkių nemačiau, bet Rossis užlindo narmalei. Skaitau kovinė situacija

Re: MOTOGP 2016

Posted: 12 Sep 2016, 12:43
by Username
storms wrote:Gonkių nemačiau, bet Rossis užlindo narmalei. Skaitau kovinė situacija
Tai negerai kad gonkiu nematei, nes Pedrosa Rossiui uzlindo lygiai taip pat (gal dar labiau), ir jokiu priekaistu nebuva.

Siaip JLo biski uzlenke cia, normalus lenkimas, astresnis bet normos ribose

Re: MOTOGP 2016

Posted: 12 Sep 2016, 23:33
by El Traxo
Viena smagiausiu konfu. Pedrosa galvoja "ka as cia bl veikiu?" :D
Zejau sekmadieni ir kazkaip iki pabaigos tikejausi, kad daktaras spurtuos ir pasikapos ant paskutiniu posukiu. Deja.

O beje, jie specialiai taip juokingai kalba angliskai? Ar cia marketingas koks partizaninis? Nes nu bl, simtas metu biznyje, bet akcentukai tai niekaip nenusislifuoja


Tapatok

Re: MOTOGP 2016

Posted: 13 Sep 2016, 07:43
by mindaugasa
Ti jurgis aplamai dar nesenai pradejo regzti isbaigtus sakinius anglu kalba. Kada mokytis, jei nuo 5 metu smaugia 24/7?

Sent from my MotoG3 using Tapatalk

Re: MOTOGP 2016

Posted: 13 Sep 2016, 15:34
by Username
El Traxo wrote:Viena smagiausiu konfu. Pedrosa galvoja "ka as cia bl veikiu?" :D
Zejau sekmadieni ir kazkaip iki pabaigos tikejausi, kad daktaras spurtuos ir pasikapos ant paskutiniu posukiu. Deja.

O beje, jie specialiai taip juokingai kalba angliskai? Ar cia marketingas koks partizaninis? Nes nu bl, simtas metu biznyje, bet akcentukai tai niekaip nenusislifuoja


Tapatok
O tu paklausk Vilniuje 40m gyvenanciu rusakalbiu, ar jie pagaliau ismoko kalbeti normaliai lietuviskai ar taip ir uzstrigo ties 'ponas imkitia prasau agurku po du litai"

Re: MOTOGP 2016

Posted: 25 Sep 2016, 12:27
by Username
Siandien gonke, hebra ruosiasi ir praktikuojasi:

http://www.motogp.com/en/video_gallery/ ... 4?n=211504" onclick="window.open(this.href);return false;

Re: MOTOGP 2016

Posted: 26 Sep 2016, 19:56
by Username
MotoGP Isvidaus kampelis pristato:

Sioje serijoje, 2 reportazai: Apie salmus, ka daro Nolan boksuose, ir apie MotoGP engine map live changing (Pirmininkas su nokia 3210 nedaug atsilieka):

https://vimeo.com/184373297" onclick="window.open(this.href);return false;