Page 4 of 21
Posted: 06 Dec 2006, 12:43
by Renaz
storms wrote:imsiu salma
Tu cia rimtai? 150 Lt? Koks ten shalmas? Ojoj... zinau, kad tavo galva niekam tikus, bet gal ne ant tiek?
Posted: 06 Dec 2006, 12:48
by storms
Renaz wrote:storms wrote:imsiu salma
Tu cia rimtai? 150 Lt? Koks ten shalmas? Ojoj... zinau, kad tavo galva niekam tikus, bet gal ne ant tiek?
nelabai suprantu humoro
tas salmas anksciau 450 kainavo
dabar akcije
kame turetu but parke?
Posted: 06 Dec 2006, 13:30
by Qu'est ce que c'est
mindaugasa wrote:eeeee!!! shalmas tai su skiautere!?!
hehe. cia peliaks. nuo bnv nukopino

Posted: 06 Dec 2006, 14:20
by storms
Posted: 06 Dec 2006, 14:28
by Arvis
As imciau situos....ir plius kepurele kur i baseina vaiksciot

(budavo su gelem net tokios)
http://www.louis.de/_3014d995162ad0895a ... r=20016673
Posted: 06 Dec 2006, 14:32
by storms
Renaz wrote:Tada siulau paziuret Oxtarus, nebent jauti jiems kazkokia tai sestu pojuciu nusakoma antipatija. Girgzda, bet su grandiniu tepalu sutvarkoma. Oxtar TXC Competition kaina yra kazkas apie 700 Lt.
Dar norriu pasakyt, kad reiketu negalet dveim dalykam (svarbumo saugumo tvarka) - batams ir salmui!
Del to skaitau, kad kokie 500 Lt. batams gali but ne visiskai kompromisinis atvejUs, greiciau "skupus moka dvigubai" pasakecios realizavimas!
TXC yra pro, pro 2 ir comp.
kuriureikia?
Posted: 06 Dec 2006, 14:34
by Renaz
SCOTT imk nu!
Posted: 06 Dec 2006, 14:36
by Renaz
storms wrote:Renaz wrote:Tada siulau paziuret Oxtarus, nebent jauti jiems kazkokia tai sestu pojuciu nusakoma antipatija. Girgzda, bet su grandiniu tepalu sutvarkoma. Oxtar TXC Competition kaina yra kazkas apie 700 Lt.
Dar norriu pasakyt, kad reiketu negalet dveim dalykam (svarbumo saugumo tvarka) - batams ir salmui!
Del to skaitau, kad kokie 500 Lt. batams gali but ne visiskai kompromisinis atvejUs, greiciau "skupus moka dvigubai" pasakecios realizavimas!
TXC yra pro, pro 2 ir comp.
kuriureikia?
Comp yra tokie kaip Alpinestars 6. pro - Alpinestars 8, pro2 - 10. Imk Comp skaitau gal? Pas mane Comp. be vidinio batelio. Pro su.
Posted: 06 Dec 2006, 14:36
by storms
te yra 3 rusiu
93, 98xi ir dar kazkas
Posted: 06 Dec 2006, 14:44
by Renaz
pas mane 89XI!
Reik svarbu imt antifoginius. Scott puslapyje paziurek kuo skiriasi 83 nuo 89XI! Netingek.
edit: skaitau, kad 89XI pas Vee pigiau gautum...
salmas. jamk Du
Posted: 06 Dec 2006, 15:07
by didzhej
Kiek kiek ten salmas kainavo.
Jei 150 LT tai jamk ir man.
Reikia dydziaus L
ahaha?
Posted: 06 Dec 2006, 15:17
by storms
yra tik xs, s ir xl dydziai...
Posted: 06 Dec 2006, 15:50
by didzhej
XL gal pameginti, jei ka parduoti paskiau per skelbimus?
mhh. jamam!
Posted: 06 Dec 2006, 16:21
by Renaz
XL man tinka.
edit: jei ka gimtadieniui padovanosi ;)
Posted: 06 Dec 2006, 16:48
by _hey
zodziu, bl nesikeikiant uzpisot su savo dezinformacyje.
PIRMA, dj, pamirsk tuos foxu batus ir salmus - overpriced sh - kas usa kainuoja $100, lietuvoj 600-700, tik skudureliai patogus ir funkcionalus. Jei labai norit galiu is pazistamo atnesti suplysusi bateli po rimto batono - ten ne oda o kazkoks dirbtinis pakaitalas, kuris graziai supysho. Salmai tas pats - jau suzukyje buse geriau uz 400 lt nei tas foxas uz 6-800 lt.
ANTRA, po ciurnos raisciu pasitempimo liepos menesy, labai rimtai browsinu weba del batu ir pasirinkimas butu toks, prioriteto tvarka:
1 vietoje besalygiskai gaerne SG10 - tikrai labai gera apsauga ciurnai, nebloga kaina, tik minusas - ne visiem jie patogus ir ilgas break-inas.
2 vietoje eina Alpinestarai tech 10, kuriuos ziauriai lietuvoj shumis perbrangines, delto neverti demesio ir lygiai su jais eina oxtar TCX PRO - juos Simona gaus (tikiuosi) gruodzio menesi nauja siunta ir galesiu pasakyti daugiau kas kaip.
3 vietoje, labai patiko SIDI crossfire batai, per viena pazistama endurista is latviu galima nusipirkti uz 1100 lt.
PABAIGAI - visi isvardinti batai turi rimta ciurnos apsauga ir uzsienio forumuose yra linksniuojami kaip vieninteliai pasirinkimai normaliai vaziuojant. Dar vienas dalykas yra tas, kad siuos batus nusipirkes galesi ramiai sau vazineti 3-5 sezonus o gal ir daugiau nesugdamas galvos apie naujus batus, ne taip kaip ta visa pigiena alia foxai, axo ir kt sh, kuris po metu praktiskai praranda savo tvirtuma ir apsaugine funcija. Shneku is savo patirties - axo pirkau pernai birzeli siemet rudeni pardaviau nx - tas pats kas su paprastais kerzais vazineti.
ANTRAI PABAIGAI - SIMONA jau menuo, kaip persikele i sevcenkos gatve - atidarineja nauja parduotuve, expozicija jau beveik visa isdeliota. O bet taciau, jei labai reikia, galima erdvioje saleje intymiai pabendrauti ir dabar, tik reik luktelt kitos savaites - sia isvaziavus i uzsienius.
SO - DARYKIT ISVADAS - Rashydas uz tuos pacius pinigelius galejo nuspirkti DAUG rimtesnius batus. Taip pat niekam nelinkiu menesi ryti nuskausminamuosius arba metus reabilituoti koja del sutaupytu 300-400 lt.
issiliejau. palengvejo. aciu.