Page 4 of 4

Posted: 27 Feb 2007, 19:21
by Renaz
gonzas wrote:ash tai skaitau kad nieko tam Yvlui nereikia.

mashina turi kazhkokia pajebenije. tai ir motocikla dar cioperi nori pirkt. iNpotentas ble.
Dedu pliusa. Patiko masinos apibudinimas.