Page 31 of 47
Re: Enduro krosas, Enduro varzybos
Posted: 16 May 2011, 23:54
by emaz

gaila fotografai nedaejo iki ''smagiausiu'' vietu. Uzjauciu Msi.
Re: Enduro krosas, Enduro varzybos
Posted: 17 May 2011, 00:25
by Woo
O tai kas gasgasui nutiko?
Re: Enduro krosas, Enduro varzybos
Posted: 17 May 2011, 00:31
by emaz
clean
1. švarus;
to have clean hands - turėti gerą vardą;
to clean away išsigiedryti;
to clean down nušluoti;
to clean off išsinešdinti;
to clean out išvalyti; to clean up su(si)tvarkyti
Galbut clean off?
Re: Enduro krosas, Enduro varzybos
Posted: 17 May 2011, 00:49
by storms
darom statymus:
švarus
grynas
lygus
nekaltas
be priemaišų
nesuteptas
visiškas
neužterštas
nevartotas
dailus
gerai sudėtas
gražios formos
baltas
nenusikaltęs
techniškai švarus
doras
garbingas
vikrus
neradioaktyvus
garbus
Re: Enduro krosas, Enduro varzybos
Posted: 17 May 2011, 11:29
by emaz
nekaltai nesuteptas
Re: Enduro krosas, Enduro varzybos
Posted: 17 May 2011, 17:09
by Ziune
pilnatis

Re: Enduro krosas, Enduro varzybos
Posted: 02 Jun 2011, 19:02
by ezis
A Tu Turi RAUMENY.... ????
http://www.r18.lt/forum/viewtopic.php?f ... 225#p17225" onclick="window.open(this.href);return false;
Re: Enduro krosas, Enduro varzybos
Posted: 02 Jun 2011, 23:19
by tckd
kawasaki versys 650 praeina i e3 klase?

Re: Enduro krosas, Enduro varzybos
Posted: 03 Jun 2011, 07:13
by tomasn
tckd wrote:kawasaki versys 650 praeina i e3 klase?

OPEN. kaip ir africa
Re: Enduro krosas, Enduro varzybos
Posted: 06 Jun 2011, 11:15
by Ziune
Sveiki,
Enduro krosas Kaune.
noriu padėkoti ir pasidžiaugti:
Visu pirma tai dėkojame Juliui Urbaičiui ir Jo organizaciinei komandai - su šiais vyrais buvo tiesiog malonu dirbti. Profesionalumas ir patirtis Jų turtas.
Dėkojame MX trasos savininkui Ryčiui. Tokios trasos dar nebuvome matę Marijos žemėje. Pagarba.
Dėkojame Visiems Mūsų rėmėjams - PAROC, Bikeshop, Motoshop, Maistas Sportui, Mitas Moto, Eoltas, Drakono Ratai, Polaris, Gotas ir kitiems mus supratusiems ir palaikiusiems.
Pats giliausias reveransas R18 komandos bernams Mariošiui, Ežiui, Emaz'ui ir Marcelinui. Sukrovėm kalną dūšios ir tas neliko neivertinta. :mrgreen:
Džiaugiamės už sportininkus, už jų pasiektus rezultatus, už technišką ir gražų akiai važiavimą, už tai, kad be traumų ir kad kuoliukų neišvartė :lol:
Džiaugiamės Latvių teisėjo Baumio po visko įštartais žodžiais - "vy, rebiata, podnialy eta dela na savsem drugoj uroven.."
Atsiprašom už smulkius nesusipratimus, už vieną "pamestą" taurę keturratininkui - butinai įšspęsime. Už tai, kad gal ne visiems spėjome paspausti letenas. Atsiprašome už tai, kad jūs, katrie turėjote klausimų ar neaiškumų, mums nepaskambinote pasiklausti. :lol: :lol:
Bike Show Milenium buvo, yra ir nuoširdžiai tikiu bus, pats rimčiausias renginys suvienijantis visų tipų motociklistus o vienu "stogu" ir profesionaliai suderinęs sportą su pramogą.
Lenkiuosi iki žemės Visiems Tiems, kas visa tai daro ir daro iš meilės motociklizmui :!:
Iki susibirbimo.
Re: Enduro krosas, Enduro varzybos
Posted: 06 Jun 2011, 12:19
by ezhiukas
bikeshow linoleumas buvo, yra ir bus didele miesto svente ir nieko daugiau. Kuo toliau, tuo maziau motociklistu ten vaziuoja. Paskutiniu metu paklausus rusciu rokeriu ar vaziuosi i mileniuma, atsakymas buna vienas - tu ka, durnas?
Re: Enduro krosas, Enduro varzybos
Posted: 06 Jun 2011, 13:20
by tckd
tai poxui tie rokeriai. ideja nebloga ivairoves daxuja ir lygtai galetu but apskritai motociklistu nuo vienkiausio endurkes iki kokio kastomo svente+sparcmenai. bet kazkaip renginyje mocu neperdaugiausiai, pievose prigule vietiniu is getu ir rajonu, kanpintoju minimaliai, daugelis varzybu/pasirodymu perdengia viena kita ir turi rinktis. saliutai issove ir balius baigtas, visi namo! (0:15 scenos ir kabakai jau ardami pilnu tempu). nors vienais metais galima ekrosa pazet, kitais supermoto, treciais dar kazka

zodz bele balvonu ir papu butu visur te gerai

Re: Enduro krosas, Enduro varzybos
Posted: 09 Aug 2011, 09:03
by MSI
Re: Enduro krosas, Enduro varzybos
Posted: 09 Aug 2011, 09:10
by MSI
Re: Enduro krosas, Enduro varzybos
Posted: 09 Aug 2011, 09:42
by MSI