Page 31 of 34
Re: Italu kalbos pamokele: DUCATI
Posted: 14 Feb 2013, 18:30
by sai
skaitau dok pralekt
Re: Italu kalbos pamokele: DUCATI
Posted: 19 Feb 2013, 22:08
by El Traxo
papiktinc RS13blia

Re: Italu kalbos pamokele: DUCATI
Posted: 22 Feb 2013, 00:32
by inter
Cia jaunas pirminykas prie siu dienu motociklo?
Kaina gal ir kostmine, bet kaip matau uz ta kaina gauni afigenai daug variklio. Praktiskai motociklas-variklis.
Keltuvas ir raudoni sportbaciai turbut i bazine komplektacija ieina. Bet grazu gi kai viskas taip suderinta :-)
Re: Italu kalbos pamokele: DUCATI
Posted: 24 Feb 2013, 18:40
by El Traxo
Olandams nėra nieko švento:

Re: Italu kalbos pamokele: DUCATI
Posted: 10 Jul 2013, 22:38
by El Traxo
Kavos-arbatos-šiltos atrabotkės?

- ducati.jpg (166.52 KiB) Viewed 4983 times
Re: Italu kalbos pamokele: DUCATI
Posted: 07 Aug 2013, 00:23
by inter
Turbut visi matet filma "Italian job". Kas nematet butinai paziurekit.
Yra dar toks terminas "friday job". Sudejus siuos du gaunasi Italian friday job.
Iliustruoju:

Cia zarna jungiama tarp siurblio ir kuro filtro.
-Sefe, pas mus baigesi kuro zarna...
- Ech Liuigi, gi penktadienis, atkirpk gabaliuka tos is darzo ir varom is sito fabriko pas mergas!
Vaizdelis jau praskalautame bake:
O beje, lyg mazai siurprizu butu - OEM kuro filtras tai pasirodo su BMW logotipu. Skaiciau, kad tokie patys ejo i BMW 2002 - va cia tai dvasingumo perdavimas!
Kazkas cia klause nu ir koks tai jausmas tureti ducati?
Ogi va toks - lauke 30C, autobane duzgia piktutes, o mes... mes tradiciskai laukiam detaliu

Re: Italu kalbos pamokele: DUCATI
Posted: 07 Aug 2013, 08:05
by M`BaubZ
O nebus čia bijoetanoliai papjovę šlangos?
Re: Italu kalbos pamokele: DUCATI
Posted: 07 Aug 2013, 09:57
by Dzuku_Briedzis
E profai. Pasakykit ka nors apie 2005 litrine multistrada. Aciukas
Re: Italu kalbos pamokele: DUCATI
Posted: 07 Aug 2013, 10:02
by inter
Suzinokite, kad agresyviai paveiktas buvo zarnos gabaliukas tarp siurblio ir filtro. Visas kitas pusmetris isvedziotu zarnu be problemu atlaike 11 metu ir jei reikes, atlaikys minimum dar tiek pat. Belieka daryt isvada, kad italai siek tiek "suchalturino".
Kas nezinojot, pas senesnius ducati idealus paskirstymas 50/50 - 50% vaziuoji, 50% remontuoji. Bet tai pagrinde visokia smulkme, kuri "nekerta per kisene". Taip kad pilnai tenkina mano reikalavimus ir lukescius. Ir cia as rimtai. Turejau gatvini panasonica - nu baisiai nuobodu, niekas negedo.
Re: Italu kalbos pamokele: DUCATI
Posted: 07 Aug 2013, 10:05
by storms
Ugly kakalas
Re: Italu kalbos pamokele: DUCATI
Posted: 07 Aug 2013, 10:12
by inter
Dzuku_Briedzis wrote:E profai. Pasakykit ka nors apie 2005 litrine multistrada. Aciukas
Kazkada galvojau imt kelionem, bet tada Jara nusiveze i Parnu ir nuo to laiko visi atliekami pinigai ismetami trackdejsam, padangom ir benzinui. Bet kelionems su lengvu offroadu vistiek gal Multi ziureciau, nes keliones tikslas yra pati kelione (cia jei sugestu), o pats mocas toks slyksciai patrauklus. Kaip kava. Kainos krikscioniskos, imk, duosi pralegt

.
Aj dar, kad jau ka nors i tema parasyt - facebooke yra lietuviskas ducati klubas, ten keletas zmoniu su stradom vazineja. Pakalbink.
Re: Italu kalbos pamokele: DUCATI
Posted: 07 Aug 2013, 10:27
by tckd
as tai galvojau kad dukati tai max i vokieciu nuvaziuot. kur jau te kelionem

bet strados dezainas tai dar baisiau nei vershio

Re: Italu kalbos pamokele: DUCATI
Posted: 07 Aug 2013, 10:50
by inter
tckd wrote:as tai galvojau kad dukati tai max i vokieciu nuvaziuot. kur jau te kelionem

bet strados dezainas tai dar baisiau nei vershio

Kaip tik geriu kava, tad leiskite nesutikti.

Arba jei kam patinka krapstinetis garaze, prasom:

arba

Re: Italu kalbos pamokele: DUCATI
Posted: 07 Aug 2013, 10:53
by storms
O tai nx iš Multikaką atgalperdarinėt į monsterį?
Re: Italu kalbos pamokele: DUCATI
Posted: 07 Aug 2013, 11:07
by inter
Tipinis amerikosu atsakymas - because you can :-D