Page 31 of 39
Re: Projektas: caferacer/clubman
Posted: 12 Aug 2013, 14:06
by wundis
broli? imk pavyzdi
Re: Projektas: caferacer/clubman
Posted: 12 Aug 2013, 14:56
by alias
Re: Projektas: caferacer/clubman
Posted: 15 Aug 2013, 18:37
by Teo
užklydo vienas toks viedras garažan, žiūrėsim ką iš jo padaryt galima.
beja, trijų cilindrų mataras burzgia taip visai gražiai

Re: Projektas: caferacer/clubman
Posted: 19 Sep 2013, 12:28
by tomasn
kas te per pagaliukai vietoj galiniu amortiku ir kas te per priekiniu sakiu eiga? gale tai panasu, kad raGtas ant keturiolikos privirintas. Rustu!

Re: Projektas: caferacer/clubman
Posted: 19 Sep 2013, 12:48
by ezhiukas
cia taip vadinamas neturtingu zmoniu hartailas - vietoj amortiku uzdeda metalo strypus, nereikia tada gamint normalaus hardtailinio remo. Kai kas juos deda kad pasibandyt ar sugebes vazinet su hardtailu
Re: Projektas: caferacer/clubman
Posted: 19 Sep 2013, 15:03
by Arvis
Kodel tuckus barzda uzsiaugino ? Kodel apie tai nieks nesneka ?
Re: Projektas: caferacer/clubman
Posted: 19 Sep 2013, 15:32
by tckd
Pala tai viska sudejus taip iseina, kad as neturtingas barzdyla? O jei nusiskuciau 7dieni, galiu tiketis praturtet?
Ps. Ten ta kibira su galine padanga prieki galit pasilikt sau.
Re: Projektas: caferacer/clubman
Posted: 26 Sep 2013, 10:27
by tckd
kur spjausi ten raiseris.
Re: Projektas: caferacer/clubman
Posted: 26 Sep 2013, 10:39
by sai
cia domiko suskis (:cock:)
Re: Projektas: caferacer/clubman
Posted: 06 Oct 2013, 16:34
by mindaugasa
labadiena,
kaip jau buvo sakyta, pagrindinis 2014 MF kaledu prizas - kelione i thailanda su draugu, bus skiriama "labaiusiai nublizginto minskelio variklio" kategorijoje.
kol tomasenas ir msi miega ant lauru, skubu pateikti paraiska
Re: Projektas: caferacer/clubman
Posted: 06 Oct 2013, 16:41
by tomasn
be konkurencijos... kaip balsiu katino keusinei!

Re: Projektas: caferacer/clubman
Posted: 06 Oct 2013, 20:29
by Motowowere
Sriubus tai reikejo pakeist,atsuktuvu nuzysti,nekaip atrodo.Deti modernius ir siuolaikiskus-seskampius.Ale gerai blizga visteik

Re: Projektas: caferacer/clubman
Posted: 06 Oct 2013, 20:51
by mindaugasa
Motowoweriju noreciau nuraminti: cia tuscias kevalas, surinktas is triju. Iki variklio cia dar biski reikia palaukti, ateis ir sriubams eile
mobile mindaugasa
Re: Projektas: caferacer/clubman
Posted: 06 Oct 2013, 23:32
by MSI
Kaip zadama uzkonservuoti blizgesi? Lakas?
Re: Projektas: caferacer/clubman
Posted: 07 Oct 2013, 08:29
by mindaugasa
mhm, kazka reikes burti.
geriausias matytas variantas ever tai buvo mano fizerio poliruotas remas: jo buves savininkas - auto dazytojas, atitaike kazkuri laka, dejo papildomai dazo plastifikatoriaus, tai plevele gavosi netrapi ir negeltonavo.