Page 31 of 32

Re: ieskau

Posted: 12 Apr 2017, 07:54
by Username
Husabergo brolis ar motina ar kaip ten?

Re: ieskau

Posted: 12 Apr 2017, 08:58
by wundis
patėvis gal koks

Re: ieskau

Posted: 23 May 2017, 09:54
by donatas922
Ieskau kas galetu padaryti Harley lipdukus ant remo: identifikacini ir emisini.
Motociklas buvo apdeges is Amerikos ir perdazius rema , lipduku visiskai neliko. o kiek girdejau, ekspertizei jie reikalingi.

Re: ieskau

Posted: 23 May 2017, 10:40
by ezhiukas
harlis gali padaryti. Su kitais variantais gali keliauti i zooparka ilgalaikei ekspertizei ar motociklas nevogtas. O siaip tai mars i naujoku kampeli prisistatyti

ieskau

Posted: 23 May 2017, 11:49
by El Traxo
Tikrai taip. Tuvlitoj didele tikimybe, kad atsisakys daryt TA, Regitra su malonumu priglaus rema su priklausiniais iki kol neįrodysi, kad rėmas registracijoje yra būtent tas. Ir čia ne teismas - visos abejotinos aplinkybės ne kliento naudai.

Re: ieskau

Posted: 24 May 2017, 10:34
by Zuzas
kadangi vakar valandėlę prašokinėjau ant padangos kol nubortavau, sakau gal yra koks "entry level" toolsas

Re: ieskau

Posted: 24 May 2017, 10:53
by M`BaubZ
pas briedy garaže voliojasi toks panašus: Image
paprašyk, gal perleis, nes gi nebeturi, ką ant ko montuot.

Re: ieskau

Posted: 24 May 2017, 11:23
by tomasn
Kazkada naudojau toki va entry level toolsa
Image

Re: ieskau

Posted: 24 May 2017, 11:23
by Yvl
efoto.lt sako :thebirdman:

Re: ieskau

Posted: 24 May 2017, 11:27
by tomasn
gal skelbiu.lt nepasisiks?
Image

Re: ieskau

Posted: 24 May 2017, 12:26
by Zuzas
neturiu varstoto. Radau pavyzdžių su T svertu pritvirtintu prie sienos. Dabar reik profilio susivairuot.

Re: ieskau

Posted: 26 May 2017, 19:14
by Motowowere
Blet ,taigi sonine kojele tam yra ant matociklo.

Re: ieskau

Posted: 26 May 2017, 20:09
by wundis
Ar galima sakyti kad motovoverė yra motofrakcijos makgyveris?

Re: ieskau

Posted: 27 May 2017, 09:03
by Zuzas
Mocas ant virves kabo palubej. Su kojele gali koja pasikasyt geriausiu atveju.

Re: ieskau

Posted: 27 May 2017, 09:06
by Motowowere
Zuzas wrote:Mocas ant virves kabo palubej. Su kojele gali koja pasikasyt geriausiu atveju.
O draugo mocas?Nebent bergas,tai anas be kojeliu buna :lopinys: