Page 31 of 79

Posted: 10 Nov 2008, 11:36
by Renaz
mindaugasa vol.2 wrote: cia dar pastaba, kad adventure mocu savininkai kazin ar daznai nuo kelio nusuka i bekele?
manau, zymiai dazniau nei BMW GS serijos turetojai...

Posted: 10 Nov 2008, 11:39
by mindaugasa vol.2
nu plia, skaitau kad vazineja graveika max ir jauciasi dakaro nugaletojais.
vidurinio amziaus krizes pirkinys
hahahaaa!
:rock:

parasykit

Posted: 10 Nov 2008, 11:43
by vytenismak
mindaugasa vol.2 wrote:tai kad klausimas i ka orientuojasi ar orientuosis.
kas turi ktm'o pardavimus pagal road/of road?
vyteni?

cia dar pastaba, kad adventure mocu savininkai kazin ar daznai nuo kelio nusuka i bekele?
ktm onroad siuo metu skaito kaip labai svarbu reikala ir stengiasi uzkresti potencialius klientus: duke/superduke cempionatai, rc8 projektas superbaikuose, x-bow.
paieskosiu info apie pardavimus

Posted: 10 Nov 2008, 11:43
by Renaz
einu uzpirkinet misiu, kad viena diena mindaugas ses ant enduro, i kurio sulini dabar nuosaikiai spiaudo. bus vykdomas nuodemes uzkalbejimas.

Posted: 10 Nov 2008, 11:43
by _heyy
skaitau tie adventure labai byra, nulipus nuo asfalto, del to mazai kas vaziuoja ne asfaltu :(

Posted: 10 Nov 2008, 11:47
by mindaugasa vol.2
Renaz wrote:einu uzpirkinet misiu, kad viena diena mindaugas ses ant enduro, i kurio sulini dabar nuosaikiai spiaudo. bus vykdomas nuodemes uzkalbejimas.
:aikju:
:jerkit:

kur as spjoviau?
cia: :puke: ?
nespajudau
sakau netikiu kad su begemotu endurina kas nors

Posted: 10 Nov 2008, 11:48
by Renaz
kalbu aplamai, jei taip galima issireiksti.
vakar maciau kaip Dakarui besiruosiantis p. Mindaugas, smauge litrini advenceri po misko keliukus. I ka? I nieko, smauge. Del byrejimo nesiginciju, byra. I ka?

Posted: 10 Nov 2008, 11:54
by mindaugasa vol.2
Renaz wrote:kalbu aplamai, jei taip galima issireiksti.
vakar maciau kaip Dakarui besiruosiantis p. Mindaugas, smauge litrini advenceri po misko keliukus. I ka? I nieko, smauge. Del byrejimo nesiginciju, byra. I ka?
tai p.Mindaugui +1!
jeigu dar labiau nori pasikachialinti, netrukus galesiu isnuomoti kaRRve su slikais.

ne karto nevaziavu enduro, tai nelabai galiu isivaizduoti kas ten prie ko
siandien rashau zinutes, kadangi rytoj negalesiu rashyti

Posted: 10 Nov 2008, 12:12
by Renaz
Nori duosiu prasmaugt?

Posted: 10 Nov 2008, 12:14
by mindaugasa vol.2
Renaz wrote:Nori duosiu prasmaugt?
nenoriu.

Posted: 10 Nov 2008, 14:20
by gonzas
nori duosiu prasmaugti savishki :duckie:

Posted: 10 Nov 2008, 14:25
by Yvl
mindaugasa vol.2 wrote:
Renaz wrote:Nori duosiu prasmaugt?
nenoriu.
bijai kad patiks ir neturesi kur padet perpisto panasoniko?

Posted: 10 Nov 2008, 14:30
by mindaugasa vol.2
hehe
keistas kaltinimas be pagrindo
skaitau, kad 250g. neuztektu, kad susikaupciau nushokti nuo 20cm laiptelio, jau nekalbant apie pasikratyma mocu per bekele.
ir tikrai nesijauciu pajegus jobintis ragais i zeme, o kaip supratai tai yra privalomas endurinimo atributas.
senatve!

Posted: 10 Nov 2008, 14:51
by gonzas
mindaugai, pasakyk tu man atvirai.

gal an cioperio tau vieta?
ar dar viagra padeda?

Posted: 10 Nov 2008, 14:54
by Renaz
mindaugasa vol.2 wrote:hehe
keistas kaltinimas be pagrindo
skaitau, kad 250g. neuztektu, kad susikaupciau nushokti nuo 20cm laiptelio, jau nekalbant apie pasikratyma mocu per bekele.
ir tikrai nesijauciu pajegus jobintis ragais i zeme, o kaip supratai tai yra privalomas endurinimo atributas.
senatve!
aiskuva. na teks pasiulyma nukelti kitam rudeniui...