Page 32 of 63
Posted: 03 Mar 2010, 09:56
by cosmoz

jau padugnės permontuotos į pavasarines

Posted: 03 Mar 2010, 10:12
by tckd
cosmoz wrote:
jau padugnės permontuotos į pavasarines

tai prasom syzono revju.
an kiek kartu isvaziuota? kiek ratu isukta? vidutinis rato laikas? padangu an kiek suvartota? kiek devynkiu islaistyta? a gyvenimas dziugina? nu ir kiti publikai ir gerbejams aktualus klausimai

Posted: 03 Mar 2010, 10:47
by drzet'as
cosmoz wrote:
jau padugnės permontuotos į pavasarines

teks montuoti atgal nes vel salaa
](./images/smilies/eusa_wall.gif)
Posted: 03 Mar 2010, 10:48
by didzhej
as jau nevaziuosiu su sypais.
desiu atgal savo gumukus.
Posted: 03 Mar 2010, 10:51
by drzet'as
Tai reiskia nebevaziuosi iki pavasario.
dar koki menesi jo nebus
Posted: 03 Mar 2010, 10:52
by didzhej
Siandiena jau pavasaris. delto tavo fraze neteisinga.
Posted: 03 Mar 2010, 10:53
by drzet'as
nej geles zydi nej zole zalia , todel man dar ziema.
Posted: 03 Mar 2010, 10:55
by tomasn
na na. salo ir neveronyse, kai vandeniu uzpyle leda. tai eina nafig tas dusas is po kankurentu ratu. skaitau, kad uzteks siai ziemai.
pramatalinta apie 11 m/h. vis geriau, nei isgerta 11 sikspeku alaus

Posted: 03 Mar 2010, 10:55
by didzhej
1m/h? what?
pas mane po tu keliu pasibuvimu ant ledo 2 motovaladnos uzfixuotos rodmenyse.
Posted: 03 Mar 2010, 10:57
by tomasn
DJ, akinius nusiimk ;)
Posted: 03 Mar 2010, 11:10
by cosmoz
nu pas mane +- 11 ar 12 tada motoh praleista ant ledo, na sakyciau nedaug...bet kaip smagu buvo!!!
Minkšti batonai į pusnis, ne tai ka į koki akmeną su petim ar į medį su vairu

skaitau, kad vertėjo, be to manau pramokom greitus slystančius posukius greičiau įveikt, nu matytsim kaip ant žemės tai gausis atkarot
manau, kad išėjo į naudą visom prasmėm, jau norėtusi į kokia trakų fokę ar į grigiškes
a. pamiršau paminėnt, kad važinėjimas atnešė ir nemalonių išgyvenimų antai nuo vežiojimo ant atviros priekabos iš po mašinos einantis sniegas su druska suėdė visą rato stipinų galvanika nu ir varšteliai nebeblizga, bet nu ką skaitau man px
Re: Bullies on da ICE - 2009/2010
Posted: 08 Sep 2010, 23:16
by mindaugasa vol.2
orai atveso
tai gal zilas parasysi, kiek reikia varztu i padangas, kad endurke laikytu ant ledo?
Re: Bullies on da ICE - 2009/2010
Posted: 09 Sep 2010, 08:11
by zil130
Ką, taigi sakiau vieno gale ir dviejų prieky. Nu pirmininkas nu be atminties.
Re: Bullies on da ICE - 2009/2010
Posted: 09 Sep 2010, 08:22
by ezhiukas
tai senas gi jau, ner ka noret

Re: Bullies on da ICE - 2009/2010
Posted: 12 Oct 2010, 08:16
by mindaugasa vol.2
http://www.mfgsupply.com/ATVStuds.html" onclick="window.open(this.href);return false;
group buy 1000pcs? cia uzteks 2komplektam padangu? arvis IN? interas IN? traxo INN?