Page 32 of 49

Re: Motociklizmas ir skaiciai

Posted: 18 May 2012, 13:37
by Zhiniukas
Teoriškai padarius tunelį be pasipriešinimo trinties, mestas žemyn daiktas išlįstų kitoj žemės pusėj už 42 minučių.
Cia vaizdinė skaičių interpretacija:
http://en.wikipedia.org/wiki/Gravity_train" onclick="window.open(this.href);return false;

Re: Motociklizmas ir skaiciai

Posted: 18 May 2012, 13:45
by Yvl
eee pala. o taigi kaip zemes traukos jega, nukreipta i zemes centra? kuria kryptim ji veiks kirtus zemes centra?

Re: Motociklizmas ir skaiciai

Posted: 18 May 2012, 14:26
by M`BaubZ
gravitacijos jėgos nukreiptos atskirai į kiekvieną masę turitnčią dalelę. nu bent jau per daug nelendant į visokias ten
karboninių stringų teorijas. o į žemės centrą nukreiptas tų jėgų "trendlainas". tai planetos centre jėgos kaip ir viena
kitą atsvertų, ir būtų kaip ir nesvarumas. ir dafiga slėgio.

Re: Motociklizmas ir skaiciai

Posted: 18 May 2012, 15:07
by Yvl
o kirtus centra, judesi kuria kryptim? :) atgal link centro?

Re: Motociklizmas ir skaiciai

Posted: 18 May 2012, 15:07
by Abbath
O aš turiu klausimą:
jeigu labai greitai begsi tai greičiau atbėgsi ar ne?

Re: Motociklizmas ir skaiciai

Posted: 18 May 2012, 15:07
by Abbath
Yvl wrote:o kirtus centra, judesi kuria kryptim? :) atgal link centro?

Aha atgal i alaus namus.

Re: Motociklizmas ir skaiciai

Posted: 18 May 2012, 17:38
by tckd
per 42 minutes iki njuzyland nu neatsisakyciau :prayer: galima net i darba vazinet.

Re: Motociklizmas ir skaiciai

Posted: 22 May 2012, 08:18
by ezhiukas
spekite kas yra didziausi motociklu gamintojai pasaulyje? Manote japonu ketveriuke? Klystate. Taip, Honda vis dar pirma, bet antri ir treti yra indu Hero ir Bajaj :)

Re: Motociklizmas ir skaiciai

Posted: 19 Jun 2012, 08:53
by storms
18 birzelio - ta diena in daLT uzmatyta Panigale Trikolore...
Image

Re: Motociklizmas ir skaiciai

Posted: 19 Jun 2012, 09:42
by wundis
o ziurek, nukopino dizaina nuo hondakarves!

Re: Motociklizmas ir skaiciai

Posted: 19 Jun 2012, 09:47
by M`BaubZ
nebepirmas kartas. 916, pasak legendų, irgi nuo hondos nužiūrėtas.

Re: Motociklizmas ir skaiciai

Posted: 19 Jun 2012, 12:25
by Username
wundis wrote:o ziurek, nukopino dizaina nuo hondakarves!
Taip, kaip zinia, japonai visuomet sukuria originalu dizaina ir patys nieko niekada nekopina

Re: Motociklizmas ir skaiciai

Posted: 19 Jun 2012, 12:55
by wundis
tai jeigu kopini ir darai upgreida (kaip dare japonai su ten visokiais ikikariniais bmw, adler ir tt) tai nesiskaito kad kopini!

skaitosi kai nedarai upgreido, tik downgreida! pvz kaip kinieciai. arba stai pavyzdys su ducati. na ka gero ducati gali patobulint? kad maziau barsketu nebent, tada ta naujaji nebarskoni su kokios nors hondakarves snukiu isleis trim serijom (is tikruju keturiom, ketvirta bus pati brangiausia ir reciausia): monoposto, biposto ir tricolorici. ketvirta vadinsis kokio nors vabalo vardu. :dontknow:

Re: Motociklizmas ir skaiciai

Posted: 09 Aug 2012, 17:19
by tckd
Augant paklausai, motociklų gamintoja „Harley-Davidson“ antrąjį ketvirtį padidino grynąjį pelną 30 proc. – nuo 190,6 mln. iki 247,3 mln. JAV dolerių. Įmonė, kaip ir anksčiau, planuoja prekiautojams šiemet pristatyti 245–250 tūkst. motociklų – 5–7 proc. daugiau negu pernai. 2012 m. rugpjūčio 6 d.

Re: Motociklizmas ir skaiciai

Posted: 09 Aug 2012, 17:24
by wundis
kiba bradejo hardais prekiaut?