Page 32 of 37

Posted: 29 Nov 2006, 15:55
by storms
cia blagai ar gerai?
:aikju:

Posted: 29 Nov 2006, 16:02
by Vee Crunchy
storms wrote:cia blagai ar gerai?
:aikju:
priklausomai nuo to, ar veikiantis, ar nia

Posted: 29 Nov 2006, 16:04
by storms
kitu savaity pamatysma

:joja:

Posted: 29 Nov 2006, 16:08
by _hey
oh man, tuoj nuleisiu. bl bl bl bl bl bl kaip noriu isbandyt. butinai pasikviesti privalai i pasiemima/testdrive'a :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!:

Posted: 29 Nov 2006, 16:09
by storms
testdraivai atliekami bus tarpusventyje!

Posted: 29 Nov 2006, 18:08
by mindaugasa
priekinis stabdys tai grynas overkillas! siulau pakeisti i ta, kur dvi kaladeles an troselio spaudzia ratlanky is sonu! beje tuo atveju padovanociau plastmasine stabdzio rankenele, kur maximoj pirkau. galvok!
dar klausimas del remo: jis ten yra? ar tas santechninis 1/2" vamzdis kazka reishkia?

aciu uz pasisakymus!

Posted: 29 Nov 2006, 20:48
by storms
remas diortui itakos neturi!
svarbu pakraske butu piktute, kad sernai ivairiausio plauko bijotu!
:kova:

Posted: 29 Nov 2006, 20:59
by mindaugasa
storms wrote:remas diortui itakos neturi!
svarbu pakraske butu piktute, kad sernai ivairiausio plauko bijotu!
:kova:
otaij tu ji ant asfalto naudosi? ta prasme ala supermoto su kitom padangom?
ar jis gali ant asfalto pasirodyti su tokiais stabdziais? remu??

Posted: 29 Nov 2006, 21:04
by storms
baikas jau gamykloje pagamintas road legal
turi VIN ir tt
ekzvaltu gal ir reiks pabandyt
manau turetu vaziuot:)
na bus matyt
taisau:
http://www.motorbikes.be/en/Husaberg_Fe_400_e_2002.aspx

Posted: 29 Nov 2006, 21:59
by Vee Crunchy
Krasavykai baravykai irgi turi VIN'us. Tas neapsprendzia streetlegalishkumo. Paziurek i savo zoliapjove - irgi rasi vin'a.

SOHC!!!?

Posted: 01 Dec 2006, 10:07
by storms
na tikrinau as ji DVLA
pas ji dar net MOT galioja
ai, kam cia spangt. atejs vogta lupena - tai ateis. vazinet tada teks tik miskais. o gal pelkiu roges darysim
SOHC - cia berods KTM'o itaka
jie situos bais smarkiai naudoja

Posted: 01 Dec 2006, 10:14
by _hey
na bet jau ktm'as ikirto ir dohc'o technologija - pernai vienas bandomasis modeliukas isejo.

Posted: 01 Dec 2006, 10:16
by Yvl
storms wrote:atejs vogta lupena - gal pelkiu roges darysim
jojo, o su tom pelkiu rogem pas pelkiu bobas aka audrones varysit? :^o

Posted: 01 Dec 2006, 10:40
by Arvis
storms wrote:na tikrinau as ji DVLA
pas ji dar net MOT galioja
ai, kam cia spangt. atejs vogta lupena - tai ateis. vazinet tada teks tik miskais. o gal pelkiu roges darysim
SOHC - cia berods KTM'o itaka
jie situos bais smarkiai naudoja
Galesi pavasary zuikius gelbet kaip dedas mazajus :)

Posted: 01 Dec 2006, 10:41
by w919
=D>