Page 32 of 37
Posted: 29 Nov 2006, 15:55
by storms
cia blagai ar gerai?

Posted: 29 Nov 2006, 16:02
by Vee Crunchy
storms wrote:cia blagai ar gerai?

priklausomai nuo to, ar veikiantis, ar nia
Posted: 29 Nov 2006, 16:04
by storms
kitu savaity pamatysma

Posted: 29 Nov 2006, 16:08
by _hey
oh man, tuoj nuleisiu. bl bl bl bl bl bl kaip noriu isbandyt. butinai pasikviesti privalai i pasiemima/testdrive'a :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!:
Posted: 29 Nov 2006, 16:09
by storms
testdraivai atliekami bus tarpusventyje!
Posted: 29 Nov 2006, 18:08
by mindaugasa
priekinis stabdys tai grynas overkillas! siulau pakeisti i ta, kur dvi kaladeles an troselio spaudzia ratlanky is sonu! beje tuo atveju padovanociau plastmasine stabdzio rankenele, kur maximoj pirkau. galvok!
dar klausimas del remo: jis ten yra? ar tas santechninis 1/2" vamzdis kazka reishkia?
aciu uz pasisakymus!
Posted: 29 Nov 2006, 20:48
by storms
remas diortui itakos neturi!
svarbu pakraske butu piktute, kad sernai ivairiausio plauko bijotu!

Posted: 29 Nov 2006, 20:59
by mindaugasa
storms wrote:remas diortui itakos neturi!
svarbu pakraske butu piktute, kad sernai ivairiausio plauko bijotu!

otaij tu ji ant asfalto naudosi? ta prasme ala supermoto su kitom padangom?
ar jis gali ant asfalto pasirodyti su tokiais stabdziais? remu??
Posted: 29 Nov 2006, 21:04
by storms
baikas jau gamykloje pagamintas road legal
turi VIN ir tt
ekzvaltu gal ir reiks pabandyt
manau turetu vaziuot:)
na bus matyt
taisau:
http://www.motorbikes.be/en/Husaberg_Fe_400_e_2002.aspx
Posted: 29 Nov 2006, 21:59
by Vee Crunchy
Krasavykai baravykai irgi turi VIN'us. Tas neapsprendzia streetlegalishkumo. Paziurek i savo zoliapjove - irgi rasi vin'a.
SOHC!!!?
Posted: 01 Dec 2006, 10:07
by storms
na tikrinau as ji DVLA
pas ji dar net MOT galioja
ai, kam cia spangt. atejs vogta lupena - tai ateis. vazinet tada teks tik miskais. o gal pelkiu roges darysim
SOHC - cia berods KTM'o itaka
jie situos bais smarkiai naudoja
Posted: 01 Dec 2006, 10:14
by _hey
na bet jau ktm'as ikirto ir dohc'o technologija - pernai vienas bandomasis modeliukas isejo.
Posted: 01 Dec 2006, 10:16
by Yvl
storms wrote:atejs vogta lupena - gal pelkiu roges darysim
jojo, o su tom pelkiu rogem pas pelkiu bobas aka audrones varysit?

Posted: 01 Dec 2006, 10:40
by Arvis
storms wrote:na tikrinau as ji DVLA
pas ji dar net MOT galioja
ai, kam cia spangt. atejs vogta lupena - tai ateis. vazinet tada teks tik miskais. o gal pelkiu roges darysim
SOHC - cia berods KTM'o itaka
jie situos bais smarkiai naudoja
Galesi pavasary zuikius gelbet kaip dedas mazajus

Posted: 01 Dec 2006, 10:41
by w919