Page 33 of 37

Re: Motokrosas

Posted: 05 Jun 2015, 08:37
by tckd
ten kelmas trasoj? bet tai kai puft ir ner abieju peciu :grauziu: [-o< =; :confused5:

Re: Motokrosas

Posted: 07 Jun 2015, 22:53
by El Traxo
zil130 wrote:Sezon kaput
https://www.youtube.com/watch?v=C1g5VfKqVOo" onclick="window.open(this.href);return false;

http://www.motoxaddicts.com/2015/06/02/ ... mx-season/" onclick="window.open(this.href);return false;
Gaila nespėjau gyvai pažėt, veiksmas vyko po 3 dienų man išvykus. Taip thunder valley mačiau prieš 1,5 metų:
valley.jpg
valley.jpg (242.33 KiB) Viewed 5019 times

Re: Motokrosas

Posted: 09 Jun 2015, 22:08
by Yvl
Kam čia liulkos nivalit?

Re: Motokrosas

Posted: 03 Jul 2015, 00:55
by El Traxo
aTa Aliams? http://n111rs.lt/archives/5359" onclick="window.open(this.href);return false;


Tapatok

Re: Motokrosas

Posted: 03 Jul 2015, 06:47
by tomasn
naikina bet kokias aktyvias pramogas, kad kaime gert niekas netrukdytu

Re: Motokrosas

Posted: 03 Jul 2015, 09:01
by tckd
teip kaimo turizmo sodybai krosistai baubiantys su kiaurais akrapais negadins cia verslo.

Re: Motokrosas

Posted: 07 Jul 2015, 16:21
by zil130
Pakalbėkime apie MX GP. Kas tas Ferbe ir kas yra Kairuoliui, rezultatai nedžiugina, vos randu tarp finišavusių. Apšvieskit prašom.

Re: Motokrosas

Posted: 07 Jul 2015, 19:48
by tckd
Kazkur maciau herlings pirsta, skaitau jus nenorit jo pamatyt.

Re: Motokrosas

Posted: 07 Jul 2015, 23:11
by zil130
Pala tučkus, pala, jaučiu kažko nedasakai apie p. Kairuolį, prašom plačiau.

Re: Motokrosas

Posted: 08 Jul 2015, 13:59
by tckd
Kairoli irgi maciau melynom rankom iki alkuniu, gal melynes rinko?

Re: Motokrosas

Posted: 08 Jul 2015, 22:36
by zil130
Aš manau visuomenė turi žinoti apie savo didvyrius viską.
http://www.motocrossplanet.nl/worldwide ... y-Herlings" onclick="window.open(this.href);return false;

Image

Re: Motokrosas

Posted: 09 Jul 2015, 11:47
by wundis
cia i kulinarini. anakart buvau nedakepes vistienos ketvircius, labai panasiai atrode
:viras:

Re: Motokrosas

Posted: 09 Jul 2015, 22:28
by El Traxo
Krenta kai lapai
Image


Tapatok

Re: Motokrosas

Posted: 09 Jul 2015, 23:14
by tckd
tai ta ryzika nieko jaska pakeis, jaunas alkanas team green.
ryzikas butu narmalus baxuras tai dabar eitu su seniukais kokio cross country varyt,
bet panasu kad kesenes pilnos zaliu mus dinderi su kokiu storuliu RC

Re: Motokrosas

Posted: 10 Jul 2015, 08:57
by El Traxo
Tai skaitau, kad jaunas, kreditu prisiemes - toli nuo mx nenueis. Kur dar tiek $$ pakels?


Tapatok