Page 33 of 49
Re: Motociklizmas ir skaiciai
Posted: 09 Aug 2012, 17:39
by Username
4000$ uzdirba nuo HD pardavimo
Re: Motociklizmas ir skaiciai
Posted: 09 Aug 2012, 18:28
by mindaugasa vol.2
nehujovai. cia kai kurie pardavejai tiek uzdirba nuo 4kart brangesnes transporto priemones.
bet ka paraysi: produktas be alternatyvos, tai kodel nepirkti?
Re: Motociklizmas ir skaiciai
Posted: 09 Aug 2012, 20:02
by Username
Negali HD nepirkti
Re: Motociklizmas ir skaiciai
Posted: 10 Aug 2012, 10:43
by Abbath
Kokio cia dylerio biuzhalterija vartei Juzerneimai ar internete suguglinai? 4k nuo sportsterio ar nuo kokio SE vrodo?
Re: Motociklizmas ir skaiciai
Posted: 10 Aug 2012, 12:01
by Username
Nuo vidurkio nu.
Re: Motociklizmas ir skaiciai
Posted: 10 Aug 2012, 12:55
by Abbath
Tyngiu googlint, bet softeilas standartas berods 65k naujas kainuodavo, tai 4k USD yra apie 11k lt, tai gautusi, kad vagys ir vilkai dyleriai dirba su 20% antkainiu. APIPLESIMAS!!! I kalijma juos, pas Yvla!!!
Re: Motociklizmas ir skaiciai
Posted: 10 Aug 2012, 13:23
by wundis
O ar yra skaiciai kiek HD uzdirba nuo deveto motociklo per metus? Detalems?
Re: Motociklizmas ir skaiciai
Posted: 10 Aug 2012, 13:26
by tckd
kokios dar detales. tigi amzini. paklausk pas eziuka.
Re: Motociklizmas ir skaiciai
Posted: 10 Aug 2012, 13:33
by Username
Abbath wrote:Tyngiu googlint, bet softeilas standartas berods 65k naujas kainuodavo, tai 4k USD yra apie 11k lt, tai gautusi, kad vagys ir vilkai dyleriai dirba su 20% antkainiu. APIPLESIMAS!!! I kalijma juos, pas Yvla!!!
Ar softeilas kainuoja tiek, kiek kainuoja vidutiniskai HD motociklas?
Nes jeigu ne, tai blogai skaiciuoji ble.
Re: Motociklizmas ir skaiciai
Posted: 10 Aug 2012, 13:37
by Username
tckd wrote:kokios dar detales. tigi amzini. paklausk pas eziuka.
Taip. Arba jeigu kas sugenda tai ebay perka
Re: Motociklizmas ir skaiciai
Posted: 10 Aug 2012, 13:38
by wundis
kas amzini? cia husaberg tema?
EDIT: tai cia statistinis lietuvis ebejuj viska perka. o amerikonas koks per metus kiek detalem atseikeja? jeigu yra slapti buhalteriniai skaiciai - prasome paviesinti.
Re: Motociklizmas ir skaiciai
Posted: 10 Aug 2012, 14:07
by Abbath
wundis wrote:kas amzini? cia husaberg tema?
EDIT: tai cia statistinis lietuvis ebejuj viska perka. o amerikonas koks per metus kiek detalem atseikeja? jeigu yra slapti buhalteriniai skaiciai - prasome paviesinti.
Taigi visokiu durniu yra, vienas gal su stocku vazineja ir isleidzia 50 $ tepalui ir filtrui, kitas gal prisiperka High performance ultra edyshn aftermarket detaliu uz 100kilobaksu, bet tai prie ko cia HD? Aisq yra ir originalus HD aftermerketas.
Re: Motociklizmas ir skaiciai
Posted: 10 Aug 2012, 14:09
by Username
Siaip nezinau apie ka jus kalbat bet auto/moto pramoneje yra normalu gauti mazdaug 50% t.p. kainos sau ir 50% isleisti gamybos kastams. Is tu 50% poto atseikejama imones islaidoms, mokesciams ir grynam pelnui ir t.t.
O is daliu uzdirba tai daug daugiau.
Tai cia visks normaliai.
Re: Motociklizmas ir skaiciai
Posted: 10 Aug 2012, 14:12
by Abbath
Username wrote:Abbath wrote:Tyngiu googlint, bet softeilas standartas berods 65k naujas kainuodavo, tai 4k USD yra apie 11k lt, tai gautusi, kad vagys ir vilkai dyleriai dirba su 20% antkainiu. APIPLESIMAS!!! I kalijma juos, pas Yvla!!!
Ar softeilas kainuoja tiek, kiek kainuoja vidutiniskai HD motociklas?
Nes jeigu ne, tai blogai skaiciuoji ble.
Taip, as galvoju, kad butent plikas softeilas standartas ir kainuoja vidutiniskai. Persiprasau, bet labai tyngiu googlint, surinkt ikalciams.
Re: Motociklizmas ir skaiciai
Posted: 14 Aug 2012, 00:09
by Yvl
Viršpelnių nepamiršot?