Page 33 of 39

Re: Projektas: caferacer/clubman

Posted: 14 Oct 2013, 13:56
by Yvl
Yra

Re: Projektas: caferacer/clubman

Posted: 14 Oct 2013, 13:57
by tomasn
Snipiskese prie kalvariju turgaus. Praktiskai buvau teisus ))

Re: Projektas: caferacer/clubman

Posted: 14 Oct 2013, 15:06
by MSI
labai gera parduotuve užėjęs jauties kaip į laiko mašina patekęs

Re: Projektas: caferacer/clubman

Posted: 14 Oct 2013, 17:53
by mindaugasa
Buvau. Super. Bikesop vol.1. Yra visko, ko tik paklausi, su salyga, kad klausi apie minskeli. Pirkau salnyku ir dar pirksiu. Dekui uz nuoroda i slepinga vilniaus rajona, gyvenime nebuciau sumastes.

mobile mindaugasa

Re: Projektas: caferacer/clubman

Posted: 14 Oct 2013, 18:39
by Yvl
Net ir UABo pavadinimas suponuoja į Bikeshop :)

Re: Projektas: caferacer/clubman

Posted: 14 Oct 2013, 20:11
by Teo
Klausimas apie stabdžius (kad jie skirti bailiams, ir taip aišku:)
yra prieštvaniniai diskai, storio apie 8 mm, sveria toną. esu mates, kad chebra tokius diskus sugrežioja dėl ventiliacijos, grožio ir pan. ka manot apie tai? sutrukinet neturetu?
Image

kai antai:

Image

Re: Projektas: caferacer/clubman

Posted: 14 Oct 2013, 20:26
by Arvis
a cia kazkaip aftamatam tiek skyliu ar is rankos su drelka ?

Re: Projektas: caferacer/clubman

Posted: 14 Oct 2013, 20:33
by Teo
Arvis wrote:a cia kazkaip aftamatam tiek skyliu ar is rankos su drelka ?
i MF šūtautą atiduočiau, išperforuotų :D

Re: Projektas: caferacer/clubman

Posted: 14 Oct 2013, 20:34
by mindaugasa
Kad netrukinetu reikia skylei biski faske nuimti, nu prazenkuoti. Labai nedaug
Bet siandiena solidus stabdzio diskas atrodys originaliau negu dursliokas sugreziotas, nia?
mobile mindaugasa

Re: Projektas: caferacer/clubman

Posted: 14 Oct 2013, 21:11
by El Traxo
Teo wrote:i MF šūtautą atiduočiau, išperforuotų :D
jau po pirmo šūvio sulankstytų iki netinkamumo :)

Išsibraižai su lekalu kreives ir susigrežioji. Stabdžiai ten tokie, kad bus no harm :)

Re: Projektas: caferacer/clubman

Posted: 15 Oct 2013, 08:49
by Teo
mindaugasa wrote: Bet siandiena solidus stabdzio diskas atrodys originaliau negu dursliokas sugreziotas, nia?
tai va. užtektų nušlifuoti, kad būtų lygus paviršius ir bus normalus oldskūlas

Re: Projektas: caferacer/clubman

Posted: 17 Oct 2013, 09:50
by nesidomek
rekomenduoju (beveik primyKtinai) pirminykui projekta vystyti sekancia linkme :grauziu: du varinkeliai gi dvigubai geriau nu! :jerk:

Re: Projektas: caferacer/clubman

Posted: 17 Oct 2013, 10:05
by mindaugasa
saunolis. nemazai engineering. bet kodel dumai ne is visu vamzdziu eina? varo ant vieno variklio, o kai ateina laikas keisti grupe, persijungia ant kito?
apsisukti galima tik konstitucijos prospekte, balsiuose netilps :(

Re: Projektas: caferacer/clubman

Posted: 17 Oct 2013, 10:22
by wundis
bet tai butu mazna sukonstruoti tobula 2 takti varinkeli. kad briedzio netampytu sitaip.
varinkelis susidetu is 2 varinkeliu, vienas trauktu prie mazu apsuku/greiciu (is tikruju dirbtu aukstom apsukom, tik perdavimo santykis butu labai mazas), o kitas - prie aukstu apsuku/greiciu (atjungiant pirma varinkeli).

ir visada istrauktu.

tai kai.

duokit kas nobeli.

Re: Projektas: caferacer/clubman

Posted: 17 Oct 2013, 10:26
by tckd
Visada galim duot i shnobeli.