Page 33 of 37

Posted: 01 Dec 2006, 10:42
by Yvl
Arvis wrote:Galesi pavasary zuikius gelbet kaip dedas mazajus :)
:mp1: :rockwoot:

Posted: 02 Dec 2006, 16:03
by Rashyd
Labai dirty saturday... skendo faÅ¡istų technika pelkėse baisingai...
viena Å¡varesniu situacijų:
Image

Posted: 03 Dec 2006, 13:45
by _hey
vakar gavau "race to dakar", tai ten charlis tokiose paciose pelkese, kaip mes vakar murgdemes, treniravosi dakarui :rockwoot:

Posted: 04 Dec 2006, 12:55
by Renaz
_hey wrote:vakar gavau "race to dakar", tai ten charlis tokiose paciose pelkese, kaip mes vakar murgdemes, treniravosi dakarui :rockwoot:
Is kur gavai rodyk greitai!!!!


edit: ir as radau! pries pora dienu tikrai nebuvo! afigiena jega!!!! turi DVD? Ar siuntiesi?

Posted: 04 Dec 2006, 13:49
by _hey
turiu dvd - du DL'ai

Posted: 04 Dec 2006, 13:51
by Renaz
_hey wrote:turiu dvd - du DL'ai
Kas yra DL'as? :roll:

Posted: 04 Dec 2006, 13:52
by Rashyd
kompiuteristas (beveik) ir nezinai. Double Layer
!

Posted: 04 Dec 2006, 13:56
by Renaz
As ne kompiuteristas, as marketingistas!

Labai reik DVD!!! Pavargsiu 2 paras siustis...

Posted: 04 Dec 2006, 13:59
by Rashyd
yra torrnete 7 epizodai po 350 mb., tik nezinau ar tas.. SIusis asiku ilgokai
http://torrentspy.com/torrent/928738/Race_To_Dakar

Posted: 04 Dec 2006, 14:04
by _hey
maniskiai dvd su extrom :!:

Posted: 04 Dec 2006, 15:40
by Renaz
Maciau, kad torrentai yra, bet reik su extrom! hey, nepasisiukslink, pasidalink!

Posted: 05 Dec 2006, 15:53
by didzhej
_hey wrote:maniskiai dvd su extrom :!:
jei pasidalinsi - tau niekonebus!!! :D
labai aciu!

Posted: 05 Dec 2006, 15:56
by Renaz
Didzej, neziurek, skaudes! Kiek teko skaityt reviewu nemaza dali filmo uzima to Charlio Burmano dejones, ir cypimas kaip jam sunku, ir nuliovo BMW X5 remontas. Kaip supratau, ten didziaja dali chebra savo bemsus taise ir verke isikniaube i kupranugariaus kupra! Motosporto nedaug... :gayfight:

Posted: 05 Dec 2006, 15:59
by didzhej
anyway, reikia pamatyti visas tiesos puses, kaip skaudu tai bebutu..

Manau mane supratai: as nuo 4-adienio iki 1-adienio su 1.5d Reno CLIjO vazinejausi, nesakysiu nieko. Patiko du dalykai: viena, diesel :!: , antra - kad jos nuomotos ir nereikejo su jomis namo vaziuoti!

Posted: 06 Dec 2006, 12:51
by _hey
Rashyd, Renaz, didzhej

VAZIUOJAM SI SAVAITGALI BEKELES FIESTOS ANTRAME ETAPE :!:

i klausima ka ten reikes daryti atsakau paprastai - REIKES VAZIUOTI :!:

p.s. dj - labai noriu isbandyti tavo ta kamera.