Page 34 of 37

Re: Motokrosas

Posted: 31 Aug 2015, 10:39
by zil130
Na tai Romain Febvre Championas MX1. :cheers: liko dar du etapai.

Image

Re: Motokrosas

Posted: 31 Aug 2015, 15:03
by tckd
kas tas febrve?

va nr243 tai matytas kazkur :blackeye:

Image

Re: Motokrosas

Posted: 28 Feb 2016, 22:20
by zil130
WMX

https://youtu.be/7yq3Mk-ppD4?t=48" onclick="window.open(this.href);return false;

Re: Motokrosas

Posted: 29 Feb 2016, 09:02
by tckd
sitos tetos tai :confused5: :downtown: :dontknow:

bet matakrosas tai isvis peckeliu sportas darosi, va atejo nr243, sako pernai baigiau mokykla tai biski daugiau laiko pasitreneruot ir paeme visus senius an desros jau pirmam etape. jokio respekto seniukam (iki 30 :roll: )

dar skaitau kad Antanas(io) jau gali kalt vini kedu pakabinimui.

Re: Motokrosas

Posted: 29 Feb 2016, 13:25
by zil130
Skaitau taip ir turi būti. Antonio pirmuose etapuose niekad nepavarydavo + dar gal ir Popiežiaus palaiminimas nepradėjo veikti. Bet kokiu atveju net jei ir nebetaps čempionu, gi karjera nuostabi.

Re: Motokrosas

Posted: 14 Mar 2016, 22:52
by zil130
Biedni europiečiai varo už Atlnto užkalt bapkių, gi turtingi amerikonai varo Europon dėl garbės. Va dar vienas nori garbės.
BBŽ pasktiniu metu Barcia neblizga.
http://gatedrop.com/barcia-i-want-to-race-mxgp/" onclick="window.open(this.href);return false;

Re: Motokrosas

Posted: 24 Mar 2016, 14:50
by tckd
kai daugkartinis vare po espanijos saule tai buvo ivykis, o kai Jasikaniokas taskys MXGP an velyku valkensvardo smelyje tai tylit siknas surauke. Visi i matakros! :sok per stala su misrainem:

Re: Motokrosas

Posted: 24 Mar 2016, 15:04
by storms
Ar jau minėjau, kad yra VIP passai į MXGP pas zirgagalvius?

Re: Motokrosas

Posted: 24 Mar 2016, 15:44
by tckd
storms wrote:Ar jau minėjau, kad yra VIP passai į MXGP pas zirgagalvius?
irasykit i sarasa :pagausiu:

Re: Motokrosas

Posted: 24 Mar 2016, 15:45
by storms
Heh. Tai prašom ponas pirkti dalių už 1.500€ ir į sąrašą papulsit aftamatu

Re: Motokrosas

Posted: 24 Mar 2016, 15:52
by tckd
tai cia visas bigas dalim iseina :ruko: :blackeye: gal pigiau bus apyranke an dvieju :albino:

Re: Motokrosas

Posted: 24 Mar 2016, 20:46
by El Traxo
Gal galima daliu issimoketinai penkiolikai metu? Vip bilietukas su pirma imoka. Aciu


Tapatok

Re: Motokrosas

Posted: 24 Mar 2016, 20:58
by storms
Biz prablėmų. Pas mus MokiLizingas sukasi tik daina. Rimtai.

Re: Motokrosas

Posted: 24 Mar 2016, 22:17
by El Traxo
Skolas administruoja Gorila ir partneriai? :)


Tapatok

Re: Motokrosas

Posted: 24 Mar 2016, 22:24
by storms
MokiLizingo skolos MokiLizingo bėdos ;)