Page 34 of 38

Re: Honda XR650R kampelis

Posted: 16 Sep 2011, 10:49
by El Traxo
zil130 wrote:Ricardo nesiteisink....
nu. Į miestą jam matai nėra su kuo. O ZZR kam? Slidinėjimui? :la:

Re: Honda XR650R kampelis

Posted: 16 Sep 2011, 11:25
by Ricardo
ZZR ira atskiras skyrelis :evil:

Re: Honda XR650R kampelis

Posted: 16 Sep 2011, 11:47
by storms
Image

Re: Honda XR650R kampelis

Posted: 16 Sep 2011, 11:56
by Yvl
nelaiko?

Re: Honda XR650R kampelis

Posted: 16 Sep 2011, 13:30
by Ricardo
Nu ka galiu pasakyti,tai ira gerizzz :cheers: Nezinau kam ten ko truksta bet man visko pakako.Priekiniai stabdziai afigeni,greicio per akis.Valdymas -paprastas.Dabar siekj tiek skaiciu:
1 pavara - neziurejau
2 pavara - 75 km/h
3 pavara - 100 km/h
4 pavara - 130 km/h
5 pavara - 160 km/h
cia paliekant gazo rezerva. :roll:
VIenas nepatogumas - vaziuojant virs 130 galva reik laikyt itin stipriai kad nenuplestu nakum... :D

Re: Honda XR650R kampelis

Posted: 16 Sep 2011, 13:32
by storms
salma ne endurini naudok.
ant vienkes eina pirmais 4, ar visais?

Re: Honda XR650R kampelis

Posted: 16 Sep 2011, 13:48
by Ricardo
Svorio centra laikiau arciau bako manyciau siek tiek atsitraukus gal ir 5 eitu.

Re: Honda XR650R kampelis

Posted: 16 Sep 2011, 14:00
by El Traxo
greičiai greičiau apytiksliai. Važinėjant su GPS matosi, kad xro spydikas rodo grybus. Su mažais tekiniais dar didesnė paklaida.
Nors kita vertus, jei su standartiniais rodo daugiau 10-15, tai gal dabar bus tiksliai? :)

Re: Honda XR650R kampelis

Posted: 16 Sep 2011, 14:46
by tckd
kur cia pas mus galima simtasiam vaziuot? :blackeye:

Re: Honda XR650R kampelis

Posted: 16 Sep 2011, 15:07
by Dzuku_Briedzis
is pastebejimo del spidometro, tai kai bergas rode, kad lekiam 149km/h, GPS rode, kad pashol na... sliauziam ant 110
Nes tachometre nepakeiciau rato ismatavimo. Taip, kas 160kmh skaitau reik laikyt kokiu 120kmh.. nu gal 125

Re: Honda XR650R kampelis

Posted: 16 Sep 2011, 17:41
by Ricardo
Seip kai rasiau skaiciukus viska sumazinau ant 10km.

Re: Honda XR650R kampelis

Posted: 16 Sep 2011, 21:22
by Dzuku_Briedzis
20 reikejo

Re: Honda XR650R kampelis

Posted: 17 Sep 2011, 20:14
by Ricardo
Briedi buvai visiskai teisus.Po vakarykstes euforijos sen pasivazinejau po miesta ir supratau kad spidas pizdit konkreciai. :D bet ispudziai visvien afigitelni,niekad negalvojau kad tokiu greiciu galesiu ieidineti i posuki...

Re: Honda XR650R kampelis

Posted: 18 Sep 2011, 09:43
by Ricardo
Ratai sukeisti per 30 min. tame tarpe ir suportas ir sparnas .10.30 zborai gariunsberge vsio varau... :albino:

Re: Honda XR650R kampelis

Posted: 18 Sep 2011, 10:20
by tckd
Ricardo wrote:Ratai sukeisti per 30 min. tame tarpe ir suportas ir sparnas .10.30 zborai gariunsberge vsio varau... :albino:
suporta rekomenduoja sukt su loctite, iskris nespejus isdziut :occasion2: :greblys: