Page 34 of 48

Posted: 21 May 2007, 09:28
by Yvl
Arvi, galiu prelegt iki tavo darbo ? :)

Posted: 21 May 2007, 09:31
by Arvis
Yvl wrote:Arvi, galiu prelegt iki tavo darbo ? :)
Davai popiet. OK ?

Posted: 21 May 2007, 09:34
by Yvl
Arvis wrote:
Yvl wrote:Arvi, galiu prelegt iki tavo darbo ? :)
Davai popiet. OK ?
jakiu prablemu :)

Posted: 21 May 2007, 10:29
by didzhej
a galima suzinoti baikerski devaisai atejo?

Posted: 21 May 2007, 10:47
by gonzas
Arvi, jei atejo mano svieckos ir filtriukas, tai atiduok kokiam mindaugui su w. bo anie ponai rytoj gal i kacerga atvarys, ane?


pinigus iduosiu jiems.

Posted: 21 May 2007, 11:10
by gediminas
Kada lankymo valandos?

Posted: 21 May 2007, 12:24
by tckd
priminciau ir as kur ten prie tele2..
jei ten nors kas man yra :roll:

Posted: 21 May 2007, 13:09
by Arvis
Pasiimt galit nuo dabar adresu Sporto 7a.
Arba nuo 18 val fabijoniskese..

tel pasiteiravimui 8683 66394

Posted: 21 May 2007, 13:30
by Arvis
gonzas wrote:Arvi, jei atejo mano svieckos ir filtriukas, tai atiduok kokiam mindaugui su w. bo anie ponai rytoj gal i kacerga atvarys, ane?


pinigus iduosiu jiems.
Kokia tikimybe, kad mindaugas arba W aplankys mane siame simtmetyje

(su salyga jog turiu ju detales dar is praeito siuntimo)

Posted: 21 May 2007, 13:33
by storms
Arvis wrote:
gonzas wrote:Arvi, jei atejo mano svieckos ir filtriukas, tai atiduok kokiam mindaugui su w. bo anie ponai rytoj gal i kacerga atvarys, ane?


pinigus iduosiu jiems.
Kokia tikimybe, kad mindaugas arba W aplankys mane siame simtmetyje

(su salyga jog turiu ju detales dar is praeito siuntimo)
skaitau kad ne tik jie dar skolele turi, ane kviaustai?

Posted: 21 May 2007, 13:36
by Qu'est ce que c'est
ke? kokia skolele? ner jokios skeleles. fsio oplacheno

Posted: 21 May 2007, 13:40
by efk0nas
Mle, kaip man reiktø tos kuprinytës ir to ðûdo posûkiams.... :-k

Posted: 21 May 2007, 13:40
by storms
Qu'est ce que c'est wrote:ke? kokia skolele? ner jokios skeleles. fsio oplacheno
ir siuntimas is usa?

Posted: 21 May 2007, 13:40
by w919
Arvis wrote:
gonzas wrote:Arvi, jei atejo mano svieckos ir filtriukas, tai atiduok kokiam mindaugui su w. bo anie ponai rytoj gal i kacerga atvarys, ane?


pinigus iduosiu jiems.
Kokia tikimybe, kad mindaugas arba W aplankys mane siame simtmetyje

(su salyga jog turiu ju detales dar is praeito siuntimo)
butau dekingas, jeigu prie progos perduotum mano preke mindaugui arba kamonors is seskines personazu. kitu atveju tai i birzelio gala. :)

edit: arba - kasdien ryte (kai nelyja :D ) matau tavo ciopereli prie darbo priparkuota, galeciau ryt-poryt stabtelet, jei islystum laukan.

Posted: 21 May 2007, 13:47
by Arvis
w919 wrote:
Arvis wrote:
gonzas wrote:Arvi, jei atejo mano svieckos ir filtriukas, tai atiduok kokiam mindaugui su w. bo anie ponai rytoj gal i kacerga atvarys, ane?


pinigus iduosiu jiems.
Kokia tikimybe, kad mindaugas arba W aplankys mane siame simtmetyje

(su salyga jog turiu ju detales dar is praeito siuntimo)
butau dekingas, jeigu prie progos perduotum mano preke mindaugui arba kamonors is seskines personazu. kitu atveju tai i birzelio gala. :)

edit: arba - kasdien ryte (kai nelyja :D ) matau tavo ciopereli prie darbo priparkuota, galeciau ryt-poryt stabtelet, jei islystum laukan.

OK liusiai....skambink kai busi