Page 35 of 39
Re: Projektas: caferacer/clubman
Posted: 05 Dec 2013, 16:27
by Yvl
mindaugasa wrote:labas rytas rokeriam,
pranesu, kad kavemano deltaminsk projektas suoliais juda i prieki. kas inspiruoja suolius?
ogi, fantastiskas aftersale hekelberio fino g-veje: ~5kg komplektuojanciu - 140lt. klausko ko nori, viska turi sandelyje, ant lentynos! bikesop?
i minimus 5kg ieina: priekiniu sakiu revalve, variklio pilnas tarpiniu komplektas, abi zvaigzdes ir oem grandine, stabdziu kaladeliu komplektas (liuminis/tekstolitas), zavke ir dar daug, daug visko
aciu jums
užrodėm gerą vietą. tai daba ir kainos užbranKs, ir xuj gausi ko nors - sandėlis bus iššluotas permanentiškai

Re: Projektas: caferacer/clubman
Posted: 05 Dec 2013, 16:30
by mindaugasa
dar panigale perspjauna nuolatinai sumontuotas galinio rato pakelejas. labai patogu
tik vat neivaziuojau, kam ta mini gyra prie rato prikabinta?
Re: Projektas: caferacer/clubman
Posted: 05 Dec 2013, 16:48
by storms
Taigi dėl svorio
Re: Projektas: caferacer/clubman
Posted: 05 Dec 2013, 17:19
by tomasn
oras shudinyn, caferaceriu tema - aktivyn
Re: Projektas: caferacer/clubman
Posted: 09 Apr 2015, 12:00
by nesidomek
Anavatai surinkimo
be tarpinių vadovas.
Re: Projektas: caferacer/clubman
Posted: 24 Apr 2015, 13:16
by tckd
nieka niremontok,
sedi ir vazioji
Re: Projektas: caferacer/clubman
Posted: 24 Apr 2015, 17:12
by Dzuku_Briedzis
matt'as

Re: Projektas: caferacer/clubman
Posted: 20 May 2015, 10:36
by Teo
susidūriau su tokia bėda - tarmazucha graužia šlangelę nuo master cilindro iki rezervuaro ("rasoja" šlangelė). bibs žino ką ten kinietis sudėjo. kokia šlanga nebijo tarmazuchos? gražu būtų skaidrus benzo šlangiukas, bet ar jis laikys? kokios didėjos?
Re: Projektas: caferacer/clubman
Posted: 20 May 2015, 11:31
by tckd
benzo slanga ne per minksta? bus upps stabdas dingo..
Re: Projektas: caferacer/clubman
Posted: 20 May 2015, 11:57
by Teo
tckd wrote:benzo slanga ne per minksta? bus upps stabdas dingo..
gal neteisignai buvau suprastas - reikia pakeisti i nauja šlangutę, kuri cilindriuką ant vairo sujingia su rezervuaru. slėgio ten nėra! dabartinė kinietiška guminė tirpsta nuo tarmazuchos...

Re: Projektas: caferacer/clubman
Posted: 20 May 2015, 16:38
by M`BaubZ
frakcija, net ir pagedus kontroleriui, turi atsakymus į visus klausimus.
tik pajaškot reikia
Re: Projektas: caferacer/clubman
Posted: 20 May 2015, 16:48
by tckd
cia gal del to ir susimeciau bet kewesekle ar tai kroselkoj nera atskirai bakeliu, pas vienus deda, kitus ne? kame ce raplei? nax tas bakelis kai ir be jo gerai.
Re: Projektas: caferacer/clubman
Posted: 20 May 2015, 20:31
by Proxas
M`BaubZ wrote:frakcija, net ir pagedus kontroleriui, turi atsakymus į visus klausimus.
tik pajaškot reikia
agha - EPDM reik ieshkot, manau senukuos arba hansaflexe rastum be bedu

Re: Projektas: caferacer/clubman
Posted: 21 May 2015, 21:33
by jara
Atmazkis sake, kad šalia moto gamos yra kažkoks lariokas.
Rytoj pats ten važiuosiu. Galėsiu paupdeitint info, jei įdomu.
Re: Projektas: caferacer/clubman
Posted: 21 May 2015, 23:44
by Yvl
Šalia matagamos yra Alterna
