Page 35 of 48

Posted: 21 May 2007, 14:19
by didzhej
arvi a man yra kas?

Posted: 21 May 2007, 14:28
by Arvis
didzhej wrote:arvi a man yra kas?
Nu kad nera dar Didzej....cia dar tas kur pries tai...

Posted: 21 May 2007, 15:23
by didzhej
a nu jo. aisku

Posted: 21 May 2007, 16:01
by Yvl
Nakagi, suzhinokime:

Pagal luiso lenteles man priklauso 42 dydzhio batai. Pajameu 43 ir ka? Ogi nieko! Vos vos ne per mazhi... T.y. reikes biski patampyt... Tai va.

Posted: 21 May 2007, 16:05
by didzhej
tai as irgi emiau +1 ir dar tampyti ruosiuosi... jei netiks

Posted: 21 May 2007, 16:13
by Yvl
nu... o drapaneles gi - kaip tik suejo pagal lenteles...

ai, ir dar: kai ipranti vazhinet su basanoshkem, paskui su normaliais batais nei stabdziai veikia nei pavaros jungiasi. nepatiko.

Posted: 21 May 2007, 16:23
by didzhej
kakius shoez emej?

Posted: 21 May 2007, 20:41
by Velnias
ai, ir dar: kai ipranti vazhinet su basanoshkem, paskui su normaliais batais nei stabdziai veikia nei pavaros jungiasi. nepatiko.
Pamatysi paskui atvirksciai bus =;

Posted: 22 May 2007, 08:14
by efk0nas
Davai naujà uþsakymà! :wav:

20268543 - 1 vnt.
20527204 - 1 vnt.
20890503 - 1 vnt.

Posted: 22 May 2007, 08:40
by gediminas
Del PR-05 striukes, tai siulyciau dar pagalvoti ir paieskoti gal geriau tokios, kuri turi ventiliacija, nes mieste malantis po kamscius buna labai slapia.

Apsaugos minkstos. Griuvimo metu nezinau kaip ten su jom butu... Siulyciau is karto uzsisakyti nugaros apsauga, nes nugaroj, toks vaizdas, paralonas.

Visa kita jokiu nusiskundimu. Yra kruvos susiaurinimu, pasiltinimas. Lengva ir patogi.

Posted: 22 May 2007, 08:46
by Yvl
didzhej wrote:kakius shoez emej?
jamiau papigiaiskus shituos, nes kaip sykis sandely nebuvo va shitu, o su tapkem jau uzkniso vazhinet. Lauksim kol atsiras puikieji :)

Posted: 22 May 2007, 08:49
by w919
gediminas wrote:Del PR-05 striukes, tai siulyciau dar pagalvoti ir paieskoti gal geriau tokios, kuri turi ventiliacija, nes mieste malantis po kamscius buna labai slapia.
sugalvojau, kad tau reikia ja nesti i siuvykla, kad isiutu pora uztrauktuku rankovese ir sonuose. tik pagalvok kaip waterproofiskuma issaugot, o siaip darbas nesunkus.

apsaugos tai tikrai vaikiskos, net susimasciau minutei, gal cia tos sukietejancios smugio metu? nes jei ne, tai ka as zinau, skaitau tada vietoj ju galima ir nosine uzkist. reiktu pagooglint apie CE standartus kad suzinot daugiau.

Posted: 22 May 2007, 09:38
by gediminas
Issitraukiau viena apsauga: CE EN 1621-1. Sakytau, reiktu pasikeisti i 1621-2, nes net ir Level 1 apsauga kur kas geriau sugeria jega, nei 1621-1.

Pagal straipsni: http://www.fireblades.org/forums/riding ... ctors.html

Posted: 22 May 2007, 10:16
by didzhej
Yvl wrote: jamiau papigiaiskus shituos, nes kaip sykis sandely nebuvo va shitu, o su tapkem jau uzkniso vazhinet. Lauksim kol atsiras puikieji :)
Anie, kur nebuvo -geruliai.

Posted: 22 May 2007, 10:26
by Yvl
didzhej wrote:
Yvl wrote: jamiau papigiaiskus shituos, nes kaip sykis sandely nebuvo va shitu, o su tapkem jau uzkniso vazhinet. Lauksim kol atsiras puikieji :)
Anie, kur nebuvo -geruliai.
daba gali primest mano shirdgela???