Page 36 of 39
Re: Projektas: caferacer/clubman
Posted: 22 May 2015, 08:49
by tckd
Yvl wrote:Šalia matagamos yra Alterna

simc metu ner.
tai muset ta ir tureta momeni,
dabar nebent i kokia petrute uzeit. arba agrotiekimas

Re: Projektas: caferacer/clubman
Posted: 22 May 2015, 09:28
by Teo
panaudojau bemzino šlangutę. pažiūrėsim ar laikys
Re: Projektas: caferacer/clubman
Posted: 22 May 2015, 09:39
by storms
nu tai sėkmės persirenkant suportus
bent jau tą permatomą būtum paėmęs...
Re: Projektas: caferacer/clubman
Posted: 22 May 2015, 17:21
by Teo
storms wrote:nu tai sėkmės persirenkant suportus
bent jau tą permatomą būtum paėmęs...
tas permatomas kur laisvai prieinamas auto parduotuvės, oficialiai yra neskirtas benzinui

kokio nors tarkim motoneto asortimente irgi nemanau kad kitoks už du eurus...
Re: Projektas: caferacer/clubman
Posted: 22 May 2015, 21:39
by M`BaubZ
tai ten benzinas pas tave stabdžių sistemoj? nes jei ne, tai px, ar benzui skirtas.
Re: Projektas: caferacer/clubman
Posted: 28 May 2015, 09:03
by Teo
Re: Projektas: caferacer/clubman
Posted: 28 May 2015, 09:08
by storms
Turiu priekaištų šoniniams dangteliams beigi akomui
Re: Projektas: caferacer/clubman
Posted: 28 May 2015, 09:14
by Teo
storms wrote:Turiu priekaištų šoniniams dangteliams beigi akomui
dangteliai - skonio reikalas. akumui aš irgi turiu priekaištų

bet dėl tam tikrų techninių sprendimų parinkta pati geriausia vieta iš to kas įmanoma. aišku, ne viskas gavosi idealiai, tad vietos tobulėti - per akis

Re: Projektas: caferacer/clubman
Posted: 28 May 2015, 09:15
by wundis
O kam jam isvis akumas? Teo?
PS yamana uzraso stilius akivaizdziai nukopijuotas nuo visokiausiu ministeriju aftamabyliu (juoda un juodos)
Re: Projektas: caferacer/clubman
Posted: 28 May 2015, 09:29
by tckd
man tai labiau kliuna tas stabdziu bakelis an vairo styrantis kaip stulpas, nei akumas kazkur ilindes.
dangteliai pritarciau skonio reikalas gal kaip tik biski oldskulo priduoda.
prapliusuoju uz normalu vaira ir pakojus normalioj vietoj.
grozis groziu o kaip vaziuoja? (ar cia nevaziavimui mocas?

)
Re: Projektas: caferacer/clubman
Posted: 28 May 2015, 09:33
by Arvis
Biski progreso.
Re: Projektas: caferacer/clubman
Posted: 28 May 2015, 09:35
by tckd
sitas kaip suprantu bus cliponai ir vaziuoja kaip pisasi? :reising:
Re: Projektas: caferacer/clubman
Posted: 28 May 2015, 09:42
by Teo
tckd wrote:grozis groziu o kaip vaziuoja? (ar cia nevaziavimui mocas?

)
važiuoti tai įdomiai taip

visų pirma man permažas, visų antra kietas kaip kelmas, trečia - vibruoja kaip bybys elektrinis

nu bet čia viskas taip kaip ir turi būti

kam fotelis mielesnis, renkasi visokius goldvingus, imho

Re: Projektas: caferacer/clubman
Posted: 28 May 2015, 09:50
by Arvis
tckd wrote:sitas kaip suprantu bus cliponai ir vaziuoja kaip pisasi? :reising:
reising all the way.
Re: Projektas: caferacer/clubman
Posted: 28 May 2015, 14:49
by wundis
Teo wrote:tckd wrote:grozis groziu o kaip vaziuoja? (ar cia nevaziavimui mocas?

)
važiuoti tai įdomiai taip

visų pirma man permažas, visų antra kietas kaip kelmas, trečia - vibruoja kaip bybys elektrinis

nu bet čia viskas taip kaip ir turi būti

kam fotelis mielesnis, renkasi visokius goldvingus, imho

tai moterim turetum patikt?
EDIT: tik atsargiai, reik ziuret kad abshyvkes neitrauktu :usai: