Page 37 of 47
Re: Enduro krosas, Enduro varzybos
Posted: 01 May 2012, 20:41
by El Traxo
mindaugasa vol.2 wrote:jeigu masiskumas yra (o enduro, matyt, jis yra?), tai organizatoriai gali leisti sau daryti griezta selekcija ir atsirinkti labiausiai motyvuotus. organizatoriu vietoje ir as taip daryciau
o va jei sportinyko mazai (pvz. saudymuose), tai turi daryti visokias nuolaidas, kad tik sportuotu.
Tai taip, klubinėse varžybose (I level) 65 dalyviai (gali dalyvauti ir ne asociacijos nariai), šį savaitgalį tarptautinėse - 95. Analogiškai pakatuškese turėtų būti 50, endurokrose - 100

Re: Enduro krosas, Enduro varzybos
Posted: 01 May 2012, 20:43
by mindaugasa vol.2
taip turetu buti
o kiek buvo enduro?
o tai kur tada tie visi milijonai uzkietejusiu enduristu, nukonkuravusiu visas kitas motosporto disciplinas?
Re: Enduro krosas, Enduro varzybos
Posted: 01 May 2012, 20:47
by zil130
Aš turiu nuo visų varžybų atleidimo šiferį.
Re: Enduro krosas, Enduro varzybos
Posted: 01 May 2012, 20:48
by El Traxo
Jei pažiūrėtum mėgėjiškų renginių masiškumą, matytum, kad jis yra. Jei žmonės neina po lmsf vėliava, vadinasi federacija smarkiai perspaudė.
Re: Enduro krosas, Enduro varzybos
Posted: 01 May 2012, 21:54
by Yvl
zil130 wrote:Aš turiu nuo visų varžybų atleidimo šiferį.
Myžu!
Re: Enduro krosas, Enduro varzybos
Posted: 02 May 2012, 17:45
by MSI
Ko cia verkiat prie klaviaturu atsisede, kad lietuvoj lygio nera, kad pas latvius viskas kitaip, a del ko kitaip, a del to ka jie vaziuoja ir nesiskundžia lmsf blogas ir megejisku varzybu nera.
Apskritai del megejiskumo kas pasikeite nei buvo pries 2 ar tris metus?? vietoj pauliaus raliu enduro sprintas, Pabrade-pakeite pavasaris, o dar moto 5, o šiemet ir enduro atidarymas su varzybelemis... Man rodos dar daugiau galimybiu nei seniau, tik vaziuok....
Ir apskritai ka patys padaret ka lietuvoj enduro lygis pakiltu, apart paverkšlenimo, sudalyvavot varžybose? pakelet masiskuma? Prisidejot prie organizavimo? per silpni vaziuot??? LMSF kaip tik iesko zmoniu i taryba parodykit nora deleguojam galesit viska keist is pacios virsunes.
Nepykit bet vaizdas graudus, paklausykit ka snekat, nera konkurencijos, gal is vis nieko nereikia organizuot, blogos nuotraukos, sutinku kai rankena suki prie ekrano noretusi didesnio efekto...
Re: Enduro krosas, Enduro varzybos
Posted: 02 May 2012, 19:55
by tckd
e sportininkas parasik dar!
ziurek atims drakonu klases trecios vietos sampe kitaip dainosi

Re: Enduro krosas, Enduro varzybos
Posted: 02 May 2012, 20:26
by MSI
cia ka isizeidei?
tckd wrote:e sportininkas parasik dar!
ziurek atims drakonu klases trecios vietos sampe kitaip dainosi

Re: Enduro krosas, Enduro varzybos
Posted: 02 May 2012, 22:21
by El Traxo
hehe, bet tai jau girdėta taktika - eikit į federaciją, tada galėsit keisti kažką. Tipo, jei nori žmogau keisti įstatymus - eik į Seimą. Kitaip jokios diskusijos.
](./images/smilies/eusa_wall.gif)
Re: Enduro krosas, Enduro varzybos
Posted: 02 May 2012, 22:28
by tckd
aliau jei nepravaziavai visu cross country cempionato etapu isvis neturi teises rasyt i sita tema, kai pravaziosi tada ir pasnekesim! :ban:
Re: Enduro krosas, Enduro varzybos
Posted: 02 May 2012, 22:31
by El Traxo
tckd wrote:aliau jei nepravaziavai visu cross country cempionato etapu isvis neturi teises rasyt i sita tema, kai pravaziosi tada ir pasnekesim! :ban:
po Pabradės apžvalginio rato apžvalgos turiu teisę rašyti kur noriu

Re: Enduro krosas, Enduro varzybos
Posted: 02 May 2012, 22:31
by LGM
Kam tep žeuriai, nor vieną... Tarkim Enduro
tckd wrote:aliau jei nepravaziavai visu cross country cempionato etapu isvis neturi teises rasyt i sita tema, kai pravaziosi tada ir pasnekesim! :ban:
Re: Enduro krosas, Enduro varzybos
Posted: 02 May 2012, 22:32
by Yvl
tarkim einanaxui visos federacijos su savo primygtinai brukamom lecenzijom koznam kiemo susitikimui
Re: Enduro krosas, Enduro varzybos
Posted: 02 May 2012, 22:46
by tckd
LGM wrote:Kam tep žeuriai, nor vieną... Tarkim Enduro
kad zmogus galetu sudalyvauti vienam etape jam reikes
praeiti specialu svaikatos patikrinima
nusipikrti sportini draudima
susimoketi lecenzija
susimoketi startinius
nusivezt moca belenkur
zodziu reikia labai stipriai neturet kurdet pinigus

Re: Enduro krosas, Enduro varzybos
Posted: 02 May 2012, 22:56
by LGM
Na ja, iš būdos loti pigiau
tckd wrote:zodziu reikia labai stipriai neturet kurdet pinigus
