Page 38 of 46

Re: Project Kawasaki Ninja ZX-6RR

Posted: 18 Sep 2013, 15:57
by M`BaubZ
pisk tu su 49 dydžio tapkėm užsiguldęs pilnai į kairę. o wundis tuoj parašys, kad bigas bet kuria pavara optimaliai išvažiuoja iš posūkio!

Re: Project Kawasaki Ninja ZX-6RR

Posted: 18 Sep 2013, 16:00
by Yvl
tai susižemini iki posūkio. problem? kaip maži vaikai, dievaži... lempučių jiem, skaičiukų padavai...

Re: Project Kawasaki Ninja ZX-6RR

Posted: 18 Sep 2013, 16:03
by mindaugasa vol.2
Yvl wrote:nutai arba valina arba ne. jei nevalina - pisi krumpliu žemyn ir tiek žinių
arba valina, arba ne tai briedzio gasgas (briedi?)
o su piktukemis yra biski kitaip: valina visa laika (buvo sakyta, jau)
gali isvaziuoti zemesne pavara, o gali aukstne. rezultatai buna skirtingi. taigi reikia pasibandyti abu variantus, kad ivaziuotum 1:15

:trollkatinas:

Re: Project Kawasaki Ninja ZX-6RR

Posted: 18 Sep 2013, 16:19
by wundis
nu tu k*rva kiek laiko lauzosi kol pateikia atsakyma... kaip melzejos pries menesines ble.

PS zinia kad Rashydui nereikia jokiu lempuciu, pas ji visuomet ijungtas toks begis, koks turi but.

Re: Project Kawasaki Ninja ZX-6RR

Posted: 18 Sep 2013, 16:44
by Username
Ar wundzio parasas reiskia gearinga? Jei taip tai turetu visai netraukti is posukio....net ir lemputes nepades

Re: Project Kawasaki Ninja ZX-6RR

Posted: 18 Sep 2013, 17:09
by wundis
tai ziurint ant ko gearingas. gi bigui p*hui kokiu begiu vaziuoji.

Re: Project Kawasaki Ninja ZX-6RR

Posted: 18 Sep 2013, 17:40
by Wobbler
wundis wrote:tai ok, super, kawasaki, bet super.

o kam zinot (ty buti tikram) kuria pavara joji?
kad zinotum kiek pavaru susizemint pries posuki. nes jei susizeminsi per daug, tai arba uzblokuosi rata arba voztuvai atsiras bake. jei per mazai - nesuletesi kiek reikia ir isvaziuosi endurint.
nors jei 1;15 neivaziuoji be indykatoriaus tai neivaziuosi ir su juo :nutkick:

Re: Project Kawasaki Ninja ZX-6RR

Posted: 18 Sep 2013, 17:45
by tckd
Aktuali tema, sakiau vershiui an kaledu koki kinieti gear indikatoriu paimsiu (kawasaki beda?) :-k
Kam grezt aukstesniu/zemesniu begiu kai galima vaziot Optimaliai. Nu ir 7begio paieskau kartais.

Re: Project Kawasaki Ninja ZX-6RR

Posted: 18 Sep 2013, 17:47
by El Traxo
Norėčiau bėgių indikatoriaus ant hardo. Būna kad nesuprantu, kokiu važiuoju :oops:

Re: Project Kawasaki Ninja ZX-6RR

Posted: 18 Sep 2013, 17:55
by storms
Su tais indikatoriais tai bėda
narmalūs nuo 100 eur prasideda...

Re: Project Kawasaki Ninja ZX-6RR

Posted: 18 Sep 2013, 18:34
by RobertasRR
mindaugasa vol.2 wrote:labay,
vienas galvotas biciukas ismaste adpteri ant 03/04 (ar net senesnio) kwako uzdeti naujesnio (05->) prietaisu skydeli.
kodel?
uztai, kad tas lcd skydelis ciulpia
o be to, naujesnis turi pavaros indikatoriu (yra softukas ir adapteris leidzia netgi pasitaisyti gearing'o paklaida)
kul!
adapterio kaina ~70eur ar smth?

rroberrrtay?

reikia kirsti pigiaiska 05-07 kwako spydometra
05 - 06 pavarų indikatoriaus neturi
07 - 08 turi originaliai prietaisuose
Image

Re: Project Kawasaki Ninja ZX-6RR

Posted: 18 Sep 2013, 20:13
by mindaugasa vol.2
ti sakau, kad adapteris unikalus - priima iki balazino kuriu metu (ar ne 2010?) ir berods istestavo ant zx10r

tuo paciu papildau: klausiau to genijaus ar galima 03/04 downgreidinti? kadangi senesniu metu tachometrai yra puikus ir kainuoja pigiai (tik spidometra nuskersti reikia)
ti parase, kad jokio adapterio nereikia pvz. 2000 ninja yr elektriskai suderinama su 03. reikia tik jungtyje pin'us perdelioti. pazadejo surasti infa apie tai.
+1 galavastikui

Re: Project Kawasaki Ninja ZX-6RR

Posted: 18 Sep 2013, 23:28
by Username
Gal galavastikas zino magic buda kaip nuimti spidometro ribotuva?

Nors turbut pirmas skaitmuo is esmes hardcoded ant max skaiciaus: 2.

Re: Project Kawasaki Ninja ZX-6RR

Posted: 19 Sep 2013, 18:48
by mindaugasa vol.2
pirmos verisijos adamperio ejo su ribotuvo nuemimu
zr. zx6r.com

Re: Project Kawasaki Ninja ZX-6RR

Posted: 22 Sep 2013, 16:20
by mindaugasa vol.2
tps susikalibravo, tai gerai
kwakas nesikuria, bo forsunkes negauna amperu, tai blogay
tas kas kreivai sulitavo laidus gaus i liuly >:/
visi y sborus >:/