Page 38 of 79

Posted: 15 May 2009, 17:00
by Renaz
Bet tai ant kiek tokie balvonai uzp... :chain:

Posted: 15 May 2009, 19:08
by gintaras13
Renaz wrote:Bet tai ant kiek tokie balvonai uzp... :chain:
Tai gal viela i studija??? O gal kreiptis i tuos kaip ten jie ...... aaa, - 1 proc? :-k

Posted: 16 May 2009, 18:19
by didzhej
sian netiketai atsiradau motocrosso ruosiamoje trasoje prie garliavos, via-baltic kelio pasoneje... buvo vienas megejas su kwakaliu, smauge... tik db supratau, kad 'atkrites zandikaulis' nedave vietoje susivokti, kad reikia nufotkinti tai ka jis dare!!! trys suoliai per tris 'stalus'... jofana... pas ji galvoje NIEKO NERA! tiksliau tikrai, tai kas yra, negeneruoja baimes. tikrai tikrai

Posted: 23 May 2009, 12:30
by didzhej
Siandiena ryte, 9 val, nuo Sporto rumu aiksteles issilydejo keliauniniininkai i kelione "Aplink Juodaja '09" (www.endurokeliones.lt)

Pridariau kelias nuotraukas ant istorijos:
http://picasaweb.google.lt/didzhej/EndurokelionesLt

Image

Uzmatyta daug Kriega vartotoju vienoje vietoje.

Posted: 23 May 2009, 13:50
by sai
aha. taipogi uzmatytas nemazas kiekis gejisko isdazymo salmu devetoju :D:D motociklistu keliamos dulkes pries alergija? jee! :D

Posted: 23 May 2009, 22:57
by Ziune
Maladec DJ, aciu uz vaizdus, nors kazkoks vaizdelis mums, negalejusiems ishlydeti.
Shaunuoliai bernai, kad ir keistoku shalmu ishdazymu, bet sugebejo shiais sunkiais laikais ishspausti tokia kelione, uzkurti tiek remeju, puslapi, spauda!!! va ka daro entuziazmas =D>
Nuoshirdziausias respektas, geru potyriu ir sekmingos keliones!! [-o<

:D

Posted: 25 May 2009, 13:14
by storms
kelione nusimato ispudinga
nepavydziu tik edui, bo jis dar ir su balastu vaziuoja...

Posted: 25 May 2009, 14:59
by didzhej
mazas balastelis, obj.isikandes :)

Posted: 26 May 2009, 09:25
by El Traxo
A tai čšia tas Edas kur Pangonis? Ir dar lyg matau Rimas, tas kur iš Justiniškių, važiuoja? Kur mažas pasaulis :D
Gaila, kad Gruzinijoj jau nebūsiu kai jie prilėgs. Anyway turistautojų sezonas jčia au prasidėjo - užmačiau tris fliukus ant naujutėlaičių Gė-eSų, visi su fiminėm aliuminijaus dėžutėmis, bičiukai su firminiais bmw koNbinezonais - nulieti makregorai :gay:
Dar užmačiau turtingų prancūzų pirdylų akciją "Harley Davidson run" Turkija-Gruzija-Azerbaidžanas. Pirdylos važiavo su motoguzzi - matyt nuomoj harlių visiem neužteko :albino:

Posted: 26 May 2009, 09:27
by mindaugasa vol.2
motoguzikai rulez.

Posted: 26 May 2009, 09:34
by storms
El Traxo wrote:A tai čšia tas Edas kur Pangonis? Ir dar lyg matau Rimas, tas kur iš Justiniškių, važiuoja? Kur mažas pasaulis :D
Gaila, kad Gruzinijoj jau nebūsiu kai jie prilėgs. Anyway turistautojų sezonas jčia au prasidėjo - užmačiau tris fliukus ant naujutėlaičių Gė-eSų, visi su fiminėm aliuminijaus dėžutėmis, bičiukai su firminiais bmw koNbinezonais - nulieti makregorai :gay:
Dar užmačiau turtingų prancūzų pirdylų akciją "Harley Davidson run" Turkija-Gruzija-Azerbaidžanas. Pirdylos važiavo su motoguzzi - matyt nuomoj harlių visiem neužteko :albino:
beje tavo numeris jiems perduotas (hehe, sorry)
skambins. bet tu gali nekelt!

Posted: 26 May 2009, 09:52
by El Traxo
Vakar dar šnekėjau su chėbra iš ambasados - jie nieko nežinojo apie šitą kelionę :dontknow: Ko jie taip nedrąsiai? Jei babkių nereikia - ambasados visada "už palaikymą" :)

Posted: 26 May 2009, 09:53
by Dzuku_Briedzis
Na Kuzavas (Rimas) is vis pasiruoses ir gimes gyvent ant moco :)

Posted: 27 May 2009, 13:41
by Yvl
:makeout:

Posted: 27 May 2009, 22:59
by didzhej
kalbant apie kuzava (nu ir dainiu=, jei imti giliau nuotrauka)

Image

Vis dar kelione apie juodaja! :)