Page 39 of 63
Re: Bullies on da ICE - 2009/2010
Posted: 24 Nov 2010, 17:22
by Rashyd
skaitau, jei bus sniego ant ledo, tai bent jau tokiu varztu kaip fotkej, bus maza...
nesieks ledo ir bus pesda, kaip man buvo su per trumpais varztais...

Re: Bullies on da ICE - 2009/2010
Posted: 24 Nov 2010, 17:26
by cosmoz
Su tais šriubais tik ant nuvalyto ledo ir dar pastebėjimas, kad galui tikrai nereikia tiek daug šriubų, geriau į priekį daugiau, jei priekis slidinės batonai bus skaudus, jei galas slidinės nuo to tik geriau į posukius įeit.
Re: Bullies on da ICE - 2009/2010
Posted: 24 Nov 2010, 22:02
by Arvis
uzteks ereziju. Nupirkta. Sumoketa. Ryt asmeniskai issiusiu paraginima sumoket.
Re: Bullies on da ICE - 2009/2010
Posted: 24 Nov 2010, 22:10
by mindaugasa vol.2
hallelujah!
Re: Bullies on da ICE - 2009/2010
Posted: 25 Nov 2010, 09:32
by Arvis
Kalkuliacija
666 varztai gaunas 42$
Nuo manes nuskaite 2.66 lt/$ kursu dauginam, gaunam 111.72lt (nepamirstam pridet po 1.50 uz iskaityma i seb saskaita)
tobish gaunas 113.22
Aciu.
Saskaitos detales gausit asmeniskai per PM.
Re: Bullies on da ICE - 2009/2010
Posted: 25 Nov 2010, 10:18
by Arvis
Kagi, vis dar lieka atviras priekines padangos klausimas. Reikia! Kas turit pakenciama ant nupirkimo?
Re: Bullies on da ICE - 2009/2010
Posted: 25 Nov 2010, 10:52
by Rashyd
kazkastai yra garaze del priekio, reiktu patikrinti...
Re: Bullies on da ICE - 2009/2010
Posted: 25 Nov 2010, 13:50
by drzet'as
Turiu kruva padangu galeciau atvezti kita 3d is birzu.
Kiek gali moketi?
Re: Bullies on da ICE - 2009/2010
Posted: 25 Nov 2010, 13:54
by Arvis
iki pydiso skaitau fair kaina

ne ? o kiek reik ?
Re: Bullies on da ICE - 2009/2010
Posted: 25 Nov 2010, 14:19
by drzet'as
Tinka , gal dar kaikam reikia ?

turiu ir galiniu
Re: Bullies on da ICE - 2009/2010
Posted: 25 Nov 2010, 14:25
by Arvis
vezk rodyk ka turi.
Re: Bullies on da ICE - 2009/2010
Posted: 25 Nov 2010, 14:49
by drzet'as
reiks priekaba tada kabintis ;D
Re: Bullies on da ICE - 2009/2010
Posted: 27 Nov 2010, 16:35
by Rammst
šiandien C-15'me buvo išgrežta viena skylutė, tipo paruošiau super varžto įsukimui
Liko 239 ir gale begalybė.
Va tik varžtų sulaukiam.
Beje, kiek žinau, prieš įsukant varžtą verta teptelt klijų.
Klausimas kokių.
I dar stojasi klausimas dėl optimalaus gražto diametro skylei daryt.
Ar kas atliko šitą galimybių studiją?
Re: Bullies on da ICE - 2009/2010
Posted: 27 Nov 2010, 16:41
by storms
o tai neskaitai koldkaterius sukt tiesiai be predrillo?
Re: Bullies on da ICE - 2009/2010
Posted: 27 Nov 2010, 16:50
by Rammst
geriausiai reiktų gamintojo paklaust directions for optimal result.
gal užpirkimo vadovas paklaustų?
šiaip galvoju kad šiokis tokis pirpedrilas gal ir duotų naudos, nes guma linkusi priešintis, amortizuoti ir stūmt atgal.
įtariu, kas padarius skylutę kiek mažesnio diametro nei šriūbas (atmetus sriegį), laikytų geriau.
Dainius-Mitas taip suka tuos ale-"treleborgerinius" šypus.
Ir dar tikrai kažkur skaičiau, bet dabar nerandu kur.