Page 39 of 45

Re: Neanoniminis motofitneso kampelis

Posted: 11 May 2015, 12:06
by sai
su dvirka minant takelis baigesi? kas nori sian numirt, nuo 18v prie nac lab

Re: Neanoniminis motofitneso kampelis

Posted: 11 May 2015, 12:07
by tomasn
galeciau nuo namu iki NAB numint

Re: Neanoniminis motofitneso kampelis

Posted: 11 May 2015, 12:09
by sai
galetum, bet ten reiks dar biski pamint, biski pulsa pamatuot ir dar biski pamint. jei ka bagazinej grisit

Re: Neanoniminis motofitneso kampelis

Posted: 11 May 2015, 12:25
by mindaugasa
kas per renginys?

infa kur?

galeciau nuo namu numint iki morgo.

Re: Neanoniminis motofitneso kampelis

Posted: 11 May 2015, 12:32
by sai
privatus. infa anam poste: begt, lipt, griut, begt. nuo sestos val iki mirties :D nac labas patvirtins tyrimais

Re: Neanoniminis motofitneso kampelis

Posted: 21 May 2015, 11:13
by Renaz
labden, kanpeli.

nesu vagis, del to noriu paklaust ar cia jau reik kontrstyringo licensija issiiminet is pirminyko ar da galima pirataut kuri laika?

Image

Aciu uz interesantu aptarnavima.

Re: Neanoniminis motofitneso kampelis

Posted: 21 May 2015, 11:20
by zil130
su Ramanaucku

Re: Neanoniminis motofitneso kampelis

Posted: 21 May 2015, 11:53
by Renaz
Teip, Ramanauckas gaun atokvepio, kol seneliai prieky dirb.

Re: Neanoniminis motofitneso kampelis

Posted: 21 May 2015, 13:32
by tckd
matos kad ex enduristai, nei kalenka nei alkune braukia. knobus an sonu taupot?

Re: Neanoniminis motofitneso kampelis

Posted: 25 May 2015, 00:43
by El Traxo
Begliams ir kitiems fitnesmansams susipazinimui

Image


Tapatok

Re: Neanoniminis motofitneso kampelis

Posted: 25 May 2015, 09:28
by wundis
Ha! Ale tu matai, sai - apsirukelis?

Re: Neanoniminis motofitneso kampelis

Posted: 25 May 2015, 12:21
by sai
voila! kada renkames susibegimui ilgos distancijos? orai atsilo, bus patogu likt gamtos prieglobsty apsikabinus medzius :)

edit. ta proga va jums ir prasom, paziuresim ar ein an raumens ar an staigumo
traxxai, keiti profili? kam saudyt, kai gali ikalbet :) idomu, kaip dvirati issiderejai :)

Re: Neanoniminis motofitneso kampelis

Posted: 18 Aug 2015, 12:42
by El Traxo
Šaudėme, šaudėme ir pagaliau prišaudėme.
Anot paskutinių globalių reitingų, Lietuvoje esu Master lygio strelokas. Kas senoviškai būtų "Lietuvos sporto meistras" :cheers: :stadionas: :ameba:

Re: Neanoniminis motofitneso kampelis

Posted: 18 Aug 2015, 19:53
by Username
Liuks.

Dabar galesi ka nors nusauti

:)

Re: Neanoniminis motofitneso kampelis

Posted: 18 Aug 2015, 22:00
by El Traxo
Sian Ukmerges gatvej baikerius "nusavo" nuo kelio dviratininka. Du ekipazai atvaziave plojo ir dalino medalius :)


Tapatok