Page 39 of 79

Posted: 28 May 2009, 08:35
by Ziune
dainiukas ant Zumo maijgow kad nepamirsht kur zhyrgijalis rudi pagavo..
sexi bernai odnako...

Posted: 28 May 2009, 09:27
by tomasn
va cia tai notomorrow!

Posted: 28 May 2009, 12:04
by Dzuku_Briedzis
Darau replaju.. Pasirodo Kuzavas ne tik motora paremontuot gali rankom... bet ir ...

Image

Posted: 28 May 2009, 14:15
by Rashyd

Posted: 28 May 2009, 14:23
by mindaugasa vol.2
heh, nei juoktis, nei verkt
sakykit ka norit, bet enduro kazkaip susije su sexualaumu. pvz. endurosexpartneriai zilas ir tkdc. i miska tik drauge.
o dabar sitas akibrokstas?
renazai, kaip endurisas-moderatorius turetum komentaru?

Posted: 28 May 2009, 16:56
by Username
Ta proga negaliu neideti zinomo video:

http://www.youtube.com/watch?v=XfZ-X-Lc2w0

Posted: 28 May 2009, 17:03
by Username
Galiausiai išėjo taip, kad toje degalinėje mes sugaišome apie tris valandas. Taip išėjo, kad susvyravus motociklui rakteliai įkryto į kuro baką


:roll:

Posted: 28 May 2009, 17:06
by Username
Kuo toliau, tuo geriau:


Image

Posted: 28 May 2009, 17:06
by Dzuku_Briedzis
Ale ot kokie pavyduoliai :-)

Ryskiai pavydu, kad negali bekele iki vandens kaip rimc pacanas nulekt (na nebent draugai plaKsmases gabala nustums) ir pasistates moca i vandeni iki bako - nunert nuo jo elegantiskai :D

:albino:

Posted: 28 May 2009, 17:26
by mindaugasa vol.2
uz transporto priemoniu maudyma vandens telkinyje reiketu prispardyti subine siaip jau.
cia matyt i paydo tema?

Posted: 28 May 2009, 18:27
by zil130
a žuvys irgi nori pažėt an motociklus?

Posted: 28 May 2009, 19:18
by _heyy
primininkui priminsiu, del to ir lekiama i maziau civiziluotas salis, nes ten pigu ir maziau civilizuota - visiem px kur tu ta moca statai. del to vasara irgi bus slaptas rideoutas kalnu takeliais irgi maziau civilizuotoje salyje :albino:

Posted: 28 May 2009, 22:05
by tts
Username wrote:Ta proga negaliu neideti zinomo video:

http://www.youtube.com/watch?v=XfZ-X-Lc2w0
zhostautas chia :nutkick:

Posted: 10 Jul 2009, 09:02
by El Traxo
Vis tiek paklausiu.
Kuom oro filtrą plaunat? Degiais skysčiais mol negalima. Kas tada lieka? :roll:

Posted: 10 Jul 2009, 09:25
by wundis
Oro filtro plovimui gi yra specialus skystis!


Nors as asmeniskai planu ji tokiu daiktu is Statoilo (ne benzu!). Labai smagiai isplauna, tada dar praplauni, tada padziovini, sutepi, ispaudi, padziovini ir dedi.