Page 40 of 45

perku laikrodi

Posted: 29 May 2017, 00:15
by El Traxo
Kad jau ir Seiko turbilint pradejo, pasigooglinau ta proga kaip cia taip legaliai. Ogi:
Several Chinese manufacturers now produce a variety of tourbillon movements. These movements are bought as ébauches by some foreign manufacturers and incorporated into watches that meet the requirements of the Federation of the Swiss Watch Industry to be sold as Swiss watches. The availability of cheap tourbillons has led industry spectators to worry that another Quartz crisis may occur, where the Swiss watch industry will not be able to adapt quickly to cheaper complicated mechanical watches produced in other countries

Re: perku laikrodi

Posted: 29 May 2017, 07:20
by storms
Kinų turbikų ir mūvmentų dalys yra directly swapable su swiss ATE. Realiai. Imi kiyajską dantratį ir dedi į swiss mūvmentą. Ir viskas groja. Swissam pesda
Edit:
Seiko su su kitaicais turi maždaug vieną bendrumą. Ir tas yra akių lygyje
JAPAN4EVA

Re: perku laikrodi

Posted: 29 May 2017, 09:06
by El Traxo
China-Seiko analogija buvo licenzijų įsigijimo kontekste.

Mano pirmas turbilionas iš anuomet legendinio albanų blackmarketo "Film City". 15 ouru ne juokas!
Image

Re: perku laikrodi

Posted: 29 May 2017, 09:09
by storms
Na rodiklyčių už 15€ tai nepakankamai įdėjo. Be to, čia turbilijonu net nekvepia. Kaip ir maniškiam Seiko

Re: perku laikrodi

Posted: 29 May 2017, 09:51
by El Traxo
Rodyklytes nulakste po kazkiek menesiu :)

Re: perku laikrodi

Posted: 29 May 2017, 11:08
by wundis
Bl*t, kokia tais pederastiška tema čia. Ant sienos laikrodis yra? yra. Telefe valandas rodo? rodo. Kokie dar turbilionai?

Re: perku laikrodi

Posted: 29 May 2017, 11:10
by storms
Būtent. o jei dar kas rytą prisukinėt reikia, ni jį nx

Re: perku laikrodi

Posted: 29 May 2017, 11:41
by Yvl
..ir dar tikslumas toks nelabai tikslus

Re: perku laikrodi

Posted: 29 May 2017, 11:44
by storms
+-5 sek per parą yra norma. Durniai visiški

Re: perku laikrodi

Posted: 29 May 2017, 12:02
by mindaugasa vol.2
Oij, nesakykit! Andais restauravo (paveldeta) cccp laiku sienini svytuoklinj jantarj. Nu kai tiksi ant sienos, tai taip jauku-jauku namie, dar jeigu isijungti senaja animacija, tai visai jokios krizes nebelieka

Sent from my MotoG3 using Tapatalk

Re: perku laikrodi

Posted: 29 May 2017, 15:39
by sai
Kaimietis bitininkas teisus, tema megstantiems procesa del proceso. Jami daug hz laikrodi ir bus tikslumas geresnis. Bet cia ne sio forumo tema. Todel zilo montana rulez. Blet wundi atsakyk i sms pernyksti.

Re: perku laikrodi

Posted: 30 May 2017, 10:26
by storms
Jei kas planuojat lyst po vandeniu - SINN turi pasiūlymą: Diving watch UX SDR GSG 9
Image
Galit lyst giliai, arba labai giliai. Kad ir pas Titaniką ar į Marianų įdubą (Pressure tightness of the movement to 500 bar (approximately 5,000m diving depth), of the case to 1200 bar (approximately 12,000m diving depth),certified by DNV GL).
Dar patiko kad naudoja Hydro technologiją (http://www.sinn.de/en/HYDRO.htm" onclick="window.open(this.href);return false;) beigi pagamintas iš kokybiško mitalo (Completely made of high-strength seawater-resistant German Submarine Steel)

Re: perku laikrodi

Posted: 30 May 2017, 12:03
by ezhiukas
o kiek yra nardymo rekordas su iprastiniu akvalangu ir kiek po to laiko reikejo barokameroj praleist? :)

Re: perku laikrodi

Posted: 30 May 2017, 12:22
by storms
Nutai kiečiausių pasaulio šyzodiverių meka yra 300 m. Rekordas 330. Jei tektų kam panert į 5000m, ko gero net kakučių neliktų. Bet laikrodis rodytų tiksliai
čia 60 m, kas yra +-20 x mažiau slėgio

Re: perku laikrodi

Posted: 30 May 2017, 13:24
by Yvl
Draugelis freedaivina (be jokių ten balionų) - tai neseniai į 40m buvo "nuskendęs"