Bullies on da ICE - 2009/2010/2011
Re: Bullies on da ICE - 2009/2010
hm
as bandysiu sukt tiesiai
as bandysiu sukt tiesiai
Re: Bullies on da ICE - 2009/2010
lazdynai kuom tepa kamercines paslapties neisdave, ir dar minejo kad koldkaterei nelaiko

less teeth, more tits.
Re: Bullies on da ICE - 2009/2010
sutinku, kad anie spygliai bus ilgam, o šitie gal sezonui, bet duok die, kad bent porą kartų išvažiuočiau on da ais.
perkele FE-450
Re: Bullies on da ICE - 2009/2010
dar radau, ką buvau kažkada radęs - Bestgrip, jų kaina didelė, bet va ką rašo:
Bestgrip recommends two types of cyanocrilated glues, one, that is the transparent has
the characteristic of being very aggressive and the other colour, the black, has the
caractheristic of being more elastic. These glues are produced by various brands, here
are some examples:
Clear Loctite 496 Loxeal 14 Cyberbond 1070/1008
Black Loctite 480 Loxeal 29 Cyberbond 2243
http://www.best-grip.com
ir dar su kainom ir kt:
http://www.gripstuds.com/motorcross/motorcross.html
Bestgrip recommends two types of cyanocrilated glues, one, that is the transparent has
the characteristic of being very aggressive and the other colour, the black, has the
caractheristic of being more elastic. These glues are produced by various brands, here
are some examples:
Clear Loctite 496 Loxeal 14 Cyberbond 1070/1008
Black Loctite 480 Loxeal 29 Cyberbond 2243
http://www.best-grip.com
ir dar su kainom ir kt:
http://www.gripstuds.com/motorcross/motorcross.html
perkele FE-450
Re: Bullies on da ICE - 2009/2010
http://www.enduroclub.lt/forum/viewtopic.php?f=7&t=3238" onclick="window.open(this.href);return false; cia kas tingi patys sriubuoti. normali kaina skaitau, jei kokybiskai padarytas daiktas
±
Re: Bullies on da ICE - 2009/2010
http://www.enduroclub.lt/forum/viewtopic.php?f=7&t=3241" onclick="window.open(this.href);return false; dar vienas, ale jau uz juokingai maza kaina. 100 lt uz komplekta plius moussus prided, tai nesiparinsit del pradurtu kameru
±
- ezhiukas
- Raudondvario karjero siaubas
- Posts: 6496
- Joined: 25 Jun 2006, 22:13
- Location: Vilnius
- Contact:
Re: Bullies on da ICE - 2009/2010
na, kiek teko skaityt tai is tu moussu nauda tik ant minksto pavirsiaus ir esant maziem greiciams. Prie didesniu greiciu jie labai greitai padaro self destructa...
Re: Bullies on da ICE - 2009/2010
aaaa fak...tada netinka. 
Last edited by Arvis on 02 Dec 2010, 08:35, edited 1 time in total.
"Beer is proof that God loves us and wants us to be happy."
Re: Bullies on da ICE - 2009/2010
nu kaip ten su birzieciu padangom ?drzet'as wrote:Turiu kruva padangu galeciau atvezti kita 3d is birzu.
..
Rashyd o gal tu paziurejai ?
"Beer is proof that God loves us and wants us to be happy."
Re: Bullies on da ICE - 2009/2010
Pvz mito mousas dirba apie 1000km kazkur.ezhiukas wrote:na, kiek teko skaityt tai is tu moussu nauda tik ant minksto pavirsiaus ir esant maziem greiciams. Prie didesniu greiciu jie labai greitai padaro self destructa...
Na vieni Romiancai.
Jai nesutepta idesi, tai ir 200km uzteks
no fear
Re: Bullies on da ICE - 2009/2010
na uz 100 lt dvi susriubuotos padangos, kad ir be moussu, skaitau gera kaina. net varztu kainos nepadengia
±
- Dzuku_Briedzis
- Raudondvario karjero siaubas
- Posts: 5576
- Joined: 25 May 2009, 11:33
- Location: Garažas
- Contact:
Re: Bullies on da ICE - 2009/2010
Ziuriu as i vidurine foke ir galvoju... Netinginys gi zmogelis


Dzūkų tankai nerūdija!
Re: Bullies on da ICE - 2009/2010
skambinau iskart ->nekelia, rasiau jamaila ir sms jokio atsakymo, rinkos tyrima matyt daro ar bbztomasn wrote:na uz 100 lt dvi susriubuotos padangos, kad ir be moussu, skaitau gera kaina. net varztu kainos nepadengia
Re: Bullies on da ICE - 2009/2010
taigi žemaitis, nekelia iš užsispyrimo - knocking on the heavens doors ](./images/smilies/eusa_wall.gif)
o beje, ar turim kokią šriūbų atvykimo datą? bent apytiksliai?
o beje, ar turim kokią šriūbų atvykimo datą? bent apytiksliai?
perkele FE-450