Page 40 of 63
Re: Bullies on da ICE - 2009/2010
Posted: 27 Nov 2010, 16:59
by storms
hm
as bandysiu sukt tiesiai
Re: Bullies on da ICE - 2009/2010
Posted: 27 Nov 2010, 18:35
by tckd
lazdynai kuom tepa kamercines paslapties neisdave, ir dar minejo kad koldkaterei nelaiko

Re: Bullies on da ICE - 2009/2010
Posted: 27 Nov 2010, 21:39
by Rammst
sutinku, kad anie spygliai bus ilgam, o šitie gal sezonui, bet duok die, kad bent porą kartų išvažiuočiau on da ais.
Re: Bullies on da ICE - 2009/2010
Posted: 27 Nov 2010, 21:41
by Rammst
dar radau, ką buvau kažkada radęs - Bestgrip, jų kaina didelė, bet va ką rašo:
Bestgrip recommends two types of cyanocrilated glues, one, that is the transparent has
the characteristic of being very aggressive and the other colour, the black, has the
caractheristic of being more elastic. These glues are produced by various brands, here
are some examples:
Clear Loctite 496 Loxeal 14 Cyberbond 1070/1008
Black Loctite 480 Loxeal 29 Cyberbond 2243
http://www.best-grip.com
ir dar su kainom ir kt:
http://www.gripstuds.com/motorcross/motorcross.html
Re: Bullies on da ICE - 2009/2010
Posted: 01 Dec 2010, 11:32
by tomasn
http://www.enduroclub.lt/forum/viewtopic.php?f=7&t=3238" onclick="window.open(this.href);return false; cia kas tingi patys sriubuoti. normali kaina skaitau, jei kokybiskai padarytas daiktas
Re: Bullies on da ICE - 2009/2010
Posted: 02 Dec 2010, 08:11
by tomasn
http://www.enduroclub.lt/forum/viewtopic.php?f=7&t=3241" onclick="window.open(this.href);return false; dar vienas, ale jau uz juokingai maza kaina. 100 lt uz komplekta plius moussus prided, tai nesiparinsit del pradurtu kameru
Re: Bullies on da ICE - 2009/2010
Posted: 02 Dec 2010, 08:25
by ezhiukas
na, kiek teko skaityt tai is tu moussu nauda tik ant minksto pavirsiaus ir esant maziem greiciams. Prie didesniu greiciu jie labai greitai padaro self destructa...
Re: Bullies on da ICE - 2009/2010
Posted: 02 Dec 2010, 08:31
by Arvis
aaaa fak...tada netinka.

Re: Bullies on da ICE - 2009/2010
Posted: 02 Dec 2010, 08:34
by Arvis
drzet'as wrote:Turiu kruva padangu galeciau atvezti kita 3d is birzu.
..
nu kaip ten su birzieciu padangom ?
Rashyd o gal tu paziurejai ?
Re: Bullies on da ICE - 2009/2010
Posted: 02 Dec 2010, 08:34
by drzet'as
ezhiukas wrote:na, kiek teko skaityt tai is tu moussu nauda tik ant minksto pavirsiaus ir esant maziem greiciams. Prie didesniu greiciu jie labai greitai padaro self destructa...
Pvz mito mousas dirba apie 1000km kazkur.
Na vieni Romiancai.
Jai nesutepta idesi, tai ir 200km uzteks
Re: Bullies on da ICE - 2009/2010
Posted: 02 Dec 2010, 09:00
by tomasn
na uz 100 lt dvi susriubuotos padangos, kad ir be moussu, skaitau gera kaina. net varztu kainos nepadengia
Re: Bullies on da ICE - 2009/2010
Posted: 02 Dec 2010, 12:13
by Dzuku_Briedzis
Ziuriu as i vidurine foke ir galvoju... Netinginys gi zmogelis

Re: Bullies on da ICE - 2009/2010
Posted: 02 Dec 2010, 17:32
by tckd
cia is serijos suki kajfoji ir bobu nereik

Re: Bullies on da ICE - 2009/2010
Posted: 02 Dec 2010, 18:07
by cliff
tomasn wrote:na uz 100 lt dvi susriubuotos padangos, kad ir be moussu, skaitau gera kaina. net varztu kainos nepadengia
skambinau iskart ->nekelia, rasiau jamaila ir sms jokio atsakymo, rinkos tyrima matyt daro ar bbz
Re: Bullies on da ICE - 2009/2010
Posted: 02 Dec 2010, 19:25
by Rammst
taigi žemaitis, nekelia iš užsispyrimo - knocking on the heavens doors
o beje, ar turim kokią šriūbų atvykimo datą? bent apytiksliai?