Page 40 of 45

Re: Neanoniminis motofitneso kampelis

Posted: 18 Aug 2015, 22:53
by sai
m - master. b - ?
savo kieme, kai saka...

Re: Neanoniminis motofitneso kampelis

Posted: 18 Aug 2015, 23:43
by El Traxo
Neskaitau daugtaskiu. Ka saka?


Tapatok

Re: Neanoniminis motofitneso kampelis

Posted: 19 Aug 2015, 08:42
by tckd
tai matyt bybistasej :blackeye:

Re: Neanoniminis motofitneso kampelis

Posted: 19 Aug 2015, 09:27
by mindaugasa
sausi skaiciai, sausa kalba
neina nieko suprasti, skaitau

Re: Neanoniminis motofitneso kampelis

Posted: 03 Sep 2015, 23:34
by mindaugasa
https://youtu.be/sLGGylC9GA8?t=5m52s" onclick="window.open(this.href);return false;

Renazai??

Re: Neanoniminis motofitneso kampelis

Posted: 20 Sep 2015, 11:52
by Renaz
Taip nemoku :binky:

Re: Neanoniminis motofitneso kampelis

Posted: 24 Nov 2015, 14:16
by mindaugasa
labadiena,

jeigu pvz. myni dvyrka, ania? ilgai mini, pumpuoji, lyg tau reiketu pasidaryti baze
ir po sito kruvio gana staigiai sedi prie stalo ir ikali mamos kotletu
tai patikekite draugai, uzsikerta skrandis, stemple ir gerklos. sustoja virskinimas, kartais net kvepavimas ir lieka laukti tik jezaus pagalbos
taciau, jei po to intensyvaus exisaizo sedi ir gerai ikali raugintu kopustu sriubos su desrelemis,
tai viskas puiku! organizmas tai priima su dekingumu, lyg to butu laukes ilgas pusantros valandos.
todel siulau ateityje atidziau rinktis maista, zodzius ir draugus
aciu

p.s. citius ir altius

Re: Neanoniminis motofitneso kampelis

Posted: 24 Nov 2015, 22:08
by zil130
chm, na galiu tik pasakyti- Eržilas,
beje, įdomu, Akelienė žino, kad diskutuojama apie jos "katlietus" :ruko:

Re: Neanoniminis motofitneso kampelis

Posted: 24 Nov 2015, 23:06
by mindaugasa
o tamista labai pasakojate brangiausiajai apie elektrodus ir "elektrodus"? a?

Re: Neanoniminis motofitneso kampelis

Posted: 25 Nov 2015, 00:34
by wundis
Galvojau draugui brangiausia - bnv.

Re: Neanoniminis motofitneso kampelis

Posted: 25 Nov 2015, 16:07
by Renaz
Labadiena,
:niekonesuprantu: tamsta pirminykas nori pasakyti, kad recoveriui kopustai su zmonos desrelem yra mokslo nepastebetas Balsiuose gimes sporto industrijos fenomenas-zaidimopakeitejas?

Prasome patikslinti ar drauga reikia rinktis pagal desreles ilgi ar stori? Aciu.

Re: Neanoniminis motofitneso kampelis

Posted: 25 Nov 2015, 16:51
by zil130
Aš taip pat supratau, kad draugę reikia rinktis pagal kotletų dydį.

Re: Neanoniminis motofitneso kampelis

Posted: 25 Nov 2015, 17:29
by mindaugasa
kopustai ir fitnesas yra neatskiriama. visa š.korea minta vien kopustais ir ka tu jiems?
taciau temperaturai esant artimai 0 sala pedos. nepadeda net kopustai.
gerb. renazijau: antbaciai ar silti batai, koks jusu pasirinkimas?

Re: Neanoniminis motofitneso kampelis

Posted: 26 Nov 2015, 10:15
by Renaz
gerb. mindaugasa'i,
reaguodamas i tamstos uzklausima, datuojama lapkricio 25 dienos siuju metu, atsakau.
Salancios pedos - normalu. nes juda nedaug, nes darbas vietomis anaerobinis, nes apskritai kunas vesta, isorinis cirkuliacinis ratelis stabdomas.

Ta proga i aikstele ivedami keli derinukai:
- vasariniai batai su siltesne kojine ir antbaciais (antbaciai neopreniniai, but gerai 3+ mm storio)
- zieminiai batai (isegami dviratiniai specialieji) su silta kojine
- zieminiai batai (isegami dviratiniai specialieji) su silta kojine ir neopreniniai antbaciai.

As idarbines antra ir trecia derinukus. Pirmu atveju iki 0C, antru iki kokiu -7C. Jei salciau, virs 30 km/h islenda kitos bedos ir pedos pasidaro maziausia problema. Sala te, kur slapta ir nesueina (nors yra sprendimas), sala keliai, pirstai, bet kokia atvira nuoga vieta verkia.

Tadu, liaudis sako, reik imt 100% windstoperine apranga (apacia 120-150 EUR, virsus - 150-170 EUR).

Kaip matome, sprendimu yra. Valios ir pinigu klausimas.

Kada ratuka aplink Balsiu bala?

p.s. ar ne tamsta kartais pralenkiau pries kelias savaites sunkiai puskuojanti i kalvele tolymajame ezero gale (po ilgo nusileidimo)?

Re: Neanoniminis motofitneso kampelis

Posted: 26 Nov 2015, 10:37
by mindaugasa
labadiena,

i tai mes atsakysime:
-kad derinu imti antbacius is visai kito forumo 4mm ir darysiu pirmaja kombinacija
-aprangele kol kas ok, bykoz kazka turiu ir kombinuoju keleta sluoksniu ala :trigubas stiklo paketas"
-ratuko su sportiskais nepazystamaisiais vengiu, kad nepadidinti vyru mirtingumo statistikos. andais pasimaisiau kazkam pakely, minu kiek jau sirdis net neleidzia, jau matau jezu tunelio gale ir mintys palieka kuna, o nepazystamasis zvaliu balsu padrasinamai i nugara saukia mazdaug "mink, mink, nesustok, gali kojas sutraukti!". ble, turiu pasakyti, kad kojos tuo metu man rupejo maziausiai, nes jau baiginejo sutraukti kai ka svarbesnio..
-del prasilenkimo - galejo ivykti toks incidentas, bet zinoma, kai man iprastas prasilenkimas ikalneje vyksta 30-1.5=28.5 km/h greiciu, tai sunku susipazinti ir apsikeisti komplimentais
:occasion4: