Motofrakcijos Chopper/Cruiser/Custom skyrius
El Traxo
Rossis jam tarnauja
Posts: 9292 Joined: 27 Jun 2007, 23:32
Location: Žemutiniai Bezdonys
Contact:
Post
by El Traxo » 29 Apr 2009, 09:26
Yvl wrote: nene, tam labai tinka ir eilinis kruizeris. jais galima ne praeit o PRAVAZIUOT per Basanke, ane arvi? traxai?
Ką aš galiu pasakyti? CHULIGANAI!!!
Foto nuo Basanafkės tilto jau išsiųstos
[email protected] Komisijos posėdis artimiausiame valkaute..
How does you do?
Teo
Daug griuves
Posts: 2782 Joined: 21 Jul 2007, 16:09
Location: Vinius
Post
by Teo » 30 Apr 2009, 12:53
agirdžet, o traktoriam jau reikia sertifikatų registruojant ar kaip yra?
ezhiukas
Raudondvario karjero siaubas
Posts: 6496 Joined: 25 Jun 2006, 22:13
Location: Vilnius
Contact:
Post
by ezhiukas » 30 Apr 2009, 12:56
o kada nereikejo?
Teo
Daug griuves
Posts: 2782 Joined: 21 Jul 2007, 16:09
Location: Vinius
Post
by Teo » 30 Apr 2009, 13:11
ezhiukas wrote: o kada nereikejo?
pernai rudenį
ezhiukas
Raudondvario karjero siaubas
Posts: 6496 Joined: 25 Jun 2006, 22:13
Location: Vilnius
Contact:
Post
by ezhiukas » 30 Apr 2009, 13:23
pirma karta girdziu. Buvo palengvinta sertifikatu isdavimo tvarka, nesikabinejo prie visokiu lempu, bet sertifikato visada reikejo. Masina rudeni registravau, ejau sertifikato, bet su amerikanskom lempom praleido
Abbath
Kacergos extrymas
Posts: 1615 Joined: 08 Apr 2009, 16:45
Location: Jei paklausi kokiame jis gyvena rajone....
Contact:
Post
by Abbath » 11 May 2009, 18:03
Nu gi vat Dainius bukvaliai pries keleta savaiciu registravosi, sertifikatui reikejo tik skyle reflektoriuje isgrezt ir gabarita istatyt. Ales.
Užrašas ant Mindaugo tilto: Wilno nasze.
Ir vietinių gyventojų atsakymas: Хуй вам!!!
Teo
Daug griuves
Posts: 2782 Joined: 21 Jul 2007, 16:09
Location: Vinius
Post
by Teo » 11 May 2009, 18:13
Kryžius wrote: Nu gi vat Dainius bukvaliai pries keleta savaiciu registravosi, sertifikatui reikejo tik skyle reflektoriuje isgrezt ir gabarita istatyt. Ales.
kas rašo sertifikatą? regitra?
stiklas tinka amerikoniškas, bele kad gabaritas būtų? (biškį briedas, žinoma:)
Abbath
Kacergos extrymas
Posts: 1615 Joined: 08 Apr 2009, 16:45
Location: Jei paklausi kokiame jis gyvena rajone....
Contact:
Post
by Abbath » 11 May 2009, 23:14
Taip, butent taip
Pasitaisysiu, ne regitra o tuvlita sertifikata raso...
Užrašas ant Mindaugo tilto: Wilno nasze.
Ir vietinių gyventojų atsakymas: Хуй вам!!!
Teo
Daug griuves
Posts: 2782 Joined: 21 Jul 2007, 16:09
Location: Vinius
Post
by Teo » 13 May 2009, 09:17
Kryžius wrote: Taip, butent taip
Pasitaisysiu, ne regitra o tuvlita sertifikata raso...
o posūkiai gali šviesti?
El Traxo
Rossis jam tarnauja
Posts: 9292 Joined: 27 Jun 2007, 23:32
Location: Žemutiniai Bezdonys
Contact:
Post
by El Traxo » 13 May 2009, 09:24
Teo wrote: Kryžius wrote: Taip, butent taip
Pasitaisysiu, ne regitra o tuvlita sertifikata raso...
o posūkiai gali šviesti?
aha, viena pagrindinių priežasčių pramest nx
How does you do?
Arvis
Raudondvario karjero siaubas
Posts: 5432 Joined: 21 Nov 2006, 15:42
Location: VNO
Contact:
Post
by Arvis » 15 Jul 2009, 14:01
Cia El Traxo papasakos kaip pasikeite HD technines charakteristikos idejus PCIIIUSB
"Beer is proof that God loves us and wants us to be happy."
El Traxo
Rossis jam tarnauja
Posts: 9292 Joined: 27 Jun 2007, 23:32
Location: Žemutiniai Bezdonys
Contact:
Post
by El Traxo » 15 Jul 2009, 14:22
papasakosiu, kad nxja nepasijautė. Kaip sakė Storms apie čioperius - atsuki rankeną, blerbia, o netraukia. Gal galėčiau sakyti, kad geriau pradėjo traukti ant aukštų, o gal tik labiau rankeną suku. vnž reikia kreivių..
How does you do?
Arvis
Raudondvario karjero siaubas
Posts: 5432 Joined: 21 Nov 2006, 15:42
Location: VNO
Contact:
Post
by Arvis » 15 Jul 2009, 14:47
Darom akcija: susikeisk traktoriais, numink iki traku ir suvalgyk kibina ?
"Beer is proof that God loves us and wants us to be happy."
ezhiukas
Raudondvario karjero siaubas
Posts: 6496 Joined: 25 Jun 2006, 22:13
Location: Vilnius
Contact:
Post
by ezhiukas » 15 Jul 2009, 15:08
Arvis wrote: Darom akcija: susikeisk traktoriais, numink iki traku ir suvalgyk kibina ?
ir gauk bauda uz garso virsyjima
Teo
Daug griuves
Posts: 2782 Joined: 21 Jul 2007, 16:09
Location: Vinius
Post
by Teo » 15 Jul 2009, 15:56
ezhiukas wrote: Arvis wrote: Darom akcija: susikeisk traktoriais, numink iki traku ir suvalgyk kibina ?
ir gauk bauda uz garso virsyjima
ajo. gidrejau siandien per radiju apie nauja mentavozu akcija...