Page 40 of 67
Posted: 29 Apr 2009, 09:26
by El Traxo
Yvl wrote:nene, tam labai tinka ir eilinis kruizeris. jais galima ne praeit o PRAVAZIUOT per Basanke, ane arvi? traxai?

Ką aš galiu pasakyti? CHULIGANAI!!!
Foto nuo Basanafkės tilto jau išsiųstos
[email protected] Komisijos posėdis artimiausiame valkaute..

Posted: 30 Apr 2009, 12:53
by Teo
agirdžet, o traktoriam jau reikia sertifikatų registruojant ar kaip yra?
Posted: 30 Apr 2009, 12:56
by ezhiukas
o kada nereikejo?
Posted: 30 Apr 2009, 13:11
by Teo
ezhiukas wrote:o kada nereikejo?
pernai rudenį
Posted: 30 Apr 2009, 13:23
by ezhiukas
pirma karta girdziu. Buvo palengvinta sertifikatu isdavimo tvarka, nesikabinejo prie visokiu lempu, bet sertifikato visada reikejo. Masina rudeni registravau, ejau sertifikato, bet su amerikanskom lempom praleido
Posted: 11 May 2009, 18:03
by Abbath
Nu gi vat Dainius bukvaliai pries keleta savaiciu registravosi, sertifikatui reikejo tik skyle reflektoriuje isgrezt ir gabarita istatyt. Ales.
Posted: 11 May 2009, 18:13
by Teo
Kryžius wrote:Nu gi vat Dainius bukvaliai pries keleta savaiciu registravosi, sertifikatui reikejo tik skyle reflektoriuje isgrezt ir gabarita istatyt. Ales.
kas rašo sertifikatą? regitra?
stiklas tinka amerikoniškas, bele kad gabaritas būtų? (biškį briedas, žinoma:)
Posted: 11 May 2009, 23:14
by Abbath
Taip, butent taip
Pasitaisysiu, ne regitra o tuvlita sertifikata raso...
Posted: 13 May 2009, 09:17
by Teo
Kryžius wrote:Taip, butent taip
Pasitaisysiu, ne regitra o tuvlita sertifikata raso...
o posūkiai gali šviesti?
Posted: 13 May 2009, 09:24
by El Traxo
Teo wrote:Kryžius wrote:Taip, butent taip
Pasitaisysiu, ne regitra o tuvlita sertifikata raso...
o posūkiai gali šviesti?
aha, viena pagrindinių priežasčių pramest nx

Posted: 15 Jul 2009, 14:01
by Arvis
Cia El Traxo papasakos kaip pasikeite HD technines charakteristikos idejus PCIIIUSB
Posted: 15 Jul 2009, 14:22
by El Traxo
papasakosiu, kad nxja nepasijautė. Kaip sakė Storms apie čioperius - atsuki rankeną, blerbia, o netraukia. Gal galėčiau sakyti, kad geriau pradėjo traukti ant aukštų, o gal tik labiau rankeną suku. vnž reikia kreivių..
Posted: 15 Jul 2009, 14:47
by Arvis
Darom akcija: susikeisk traktoriais, numink iki traku ir suvalgyk kibina ?
Posted: 15 Jul 2009, 15:08
by ezhiukas
Arvis wrote:Darom akcija: susikeisk traktoriais, numink iki traku ir suvalgyk kibina ?
ir gauk bauda uz garso virsyjima

Posted: 15 Jul 2009, 15:56
by Teo
ezhiukas wrote:Arvis wrote:Darom akcija: susikeisk traktoriais, numink iki traku ir suvalgyk kibina ?
ir gauk bauda uz garso virsyjima

ajo. gidrejau siandien per radiju apie nauja mentavozu akcija...